Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Diskuze o tabletofonech modelové řady Galaxy Note (5, 4, 3, II…)
Odpovědět
Bobanovicz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 627
Registrován: čtv říj 22, 2009 21:12
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Praha

Re: Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od Bobanovicz »

Uz zase se bude resit nesmysl s kalibrovanim baterie?
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od jacek »

Nemám potřebu spouštět flame, ale taky mě zaujalo spojení pečlivá kalibrace baterie.......co to znamená? Za sebe píši, že jsem nikdá baterii ,,nekalibroval", když došla, tak na nabíječku atd., atd.
Skobik
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: pon lis 21, 2011 18:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note, HTC Evo 4G

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od Skobik »

to Dan

No jo ja jsem se nezminil ze nerad synchronizuji moje data nekam na web. Google na synchronizaci vubec nepouzivam. A k tem aplikacim. Ne zadna neni crackla proste mam hromadu starsich verzi ktere uz pres market nestahnu a nove verze maji chyby nebo jsou zmenene na placene. Jo o tom Titanium backupu uz jsem kdysy cetl ale do rootu se zrovna ted nechystam. Nejaka druha aplikace ktera funguje bez rootu??? A chlapy opravdu nikdo nemate skusenosti s nejakou aplikaci ktera backupuje a restoruje z SD? Potrebuji prenest kontakty, SMS, kalendar, mailove ucty, aplikace a pripadne i call log. Jo a k tem mail uctum. Tam bych to jeste prezil jestli to budu muset vsechno opisovat (POP, SMTP adresy, nastaveni synchronizace (mam to jinak u kazdeho uctu)....) Proste jsem si myslel jestli nekdo nevi o nejake aplikaci. S googlem se me to synchronizovat moc nechce.
white chameleon
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: ned lis 06, 2011 10:02
Zařízení: samsung galaxy note

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od white chameleon »

jacek píše:Nemám potřebu spouštět flame, ale taky mě zaujalo spojení pečlivá kalibrace baterie.......co to znamená? Za sebe píši, že jsem nikdá baterii ,,nekalibroval", když došla, tak na nabíječku atd., atd.

Ja osobne zas nabijam telefon prakticky denne, necakam kym sa bateria uplne vybije. Ked pridem domov strcim usb do PC a dobija sa priebezne, aj ked je vybity en z polovice. Tak som chcel vediet, rovnako ako ty, co je pecliva kalibrace baterie, ci sa o tom pise niekde v navode k tomuto telefonu, alebo ako by to teda vlastne malo byt aby bateria vydrzala co najdlhsie.
Uživatelský avatar
aeon101
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 478
Registrován: úte zář 25, 2007 17:21
Zařízení: Z Ultra, BB 9800
Bydliště: Kamenice u Prahy

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od aeon101 »

Chlapi, neberte mne zase az tak detailne za slovo..:-). At si o kalibrovani rika kdo chce co chce, moje zkusenost (a delam to tak vzdy), ze si proste baterka po urcitem poctu prvnich nabiti a vybiti "sedne". Proto vzdy novy pristroj po rozbaleni dopouzivam temer dokonce a pak 3x necham doplna nabit a temer doprazdna vybit. Pak uz jedu na nabijecce ci PC kdykoliv mam moznost. Je to muj urcity ritual a verim mu. 3x nezavisle jsem to s novym pristrojem neudelal a subjektivne mi oproti ostatnim baterie pak blbla a nemela spravnou vydrz, respektive zlobila.
Ale konec OT, je to spise vseobecna vec nez konkretni co se tyka Note.
Bobanovicz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 627
Registrován: čtv říj 22, 2009 21:12
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Praha

Re: Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od Bobanovicz »

Uplne vybiti naopak skodi. To co popisujes se delalo z NiMH bateriemi.
Uživatelský avatar
HanysR
smartguru
smartguru
Příspěvky: 559
Registrován: ned říj 26, 2008 20:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note II
Bydliště: Ostrava!!!

Re: Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od HanysR »

iasi píše:
HanysR píše:Flashování Samsungu ti neporadím. Dělá se přes Odin a já zatím zkušenost nemám ............... Já bych tam narval fw z volné dist a neřešil bych
:grin: :grin: :grin:
Co je na tom k smíchu? Myslíš to, že nejdřív říkám, že nevím a pak že bych to tam nahodil? Bylo to myšleno - být tebou tak nastuduju a flashnu. Určitě nic složitého
iasi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: úte lis 04, 2008 11:24
Zařízení: SGN

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od iasi »

o je na tom k smíchu? Myslíš to, že nejdřív říkám, že nevím a pak že bych to tam nahodil? Bylo to myšleno - být tebou tak nastuduju a flashnu. Určitě nic složitého
Pravdou je, že je to trochu nekonzistentné. Tvoje vlákno je však veľmi utočné. Odpovede tu ma presvedčili, že sa do SGN oplatí ísť a neľutujem. Smajlíky neboli posmešné, boli skôr pobavením, s trochou nadhľadu to ani nemôže byť zle chápané. Flash cez ODIN som urobil na SGS II, zaujímal ma len napr. Tvoj alebo hocikoho iného názor, či je lepšie si brandovany telefón nechať alebo sa ho radšej zbaviť. Všetkým som Vám za postrehy vďačný. Mne akurát Odin príde ako neprirodzený, necitlivý zásah, ktorý ma pripraví o záruku a navyše nejako poznačí celé zariadenie. Ale keďže tomu veľmi nerozumiem, môžem sa aj mýliť. Ak som sa hocikoho dotkol, nebol to úmysel, ospravedlňujem sa. No a nádejal som sa, že sa tu nájde, kto povie, že má doma starý SGS, kupeny u poľského operátora az aktualizáciami ma vynikjuce skusenosti. To by ma upokojilo.
Uživatelský avatar
HanysR
smartguru
smartguru
Příspěvky: 559
Registrován: ned říj 26, 2008 20:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note II
Bydliště: Ostrava!!!

Re: Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od HanysR »

Já a útočný? Tak takhle jsem to vůbec nechtěl a jestli jsi to tak pochopil tak se nezlob a omlouvám se. Nebylo to tak myšleno. Jen ti prostě neumím poradit a mám zkušenost, že někdy není dobré radit např s flashem, pak by mne mrzelo kdyby to náhodou nevyšlo. Tyto věci jen na vlastní triko. Asi pro tebe bude nejlepší vrátit a koupit jiný Note. Vidím že jiné řešení je pro tebe bolestivé.
Skobik
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: pon lis 21, 2011 18:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note, HTC Evo 4G

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od Skobik »

Nevite nekdo jak nastavit aby se me android marketu zobrazovala vsechna hodnoceni od uzivatelu a ne jen cesky psana?
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od janiss »

Ahoj chalani mam zaujem kupit note no mam zlu skusenost so SGS a od vtedy samsung nechcem. Chcem sa spytat ako je vyladeny soft na tomto tabletofone? Je vsetko plynule neseka sa? Na klavesnici sa pise dobre alebo sa zasekava ako to bolo na SGS. Bojim sa dost ist znova do samsungu ale toto zariadenie je proste spicka. Prosim o nejaky strucny popis majitelov tohoto zariadenia ktory ho pouzivaju uz dlhsie ako je to s nim po nejakej dobe popripade ake ma tento SGN bugy ak nejake ma.
Uživatelský avatar
aeon101
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 478
Registrován: úte zář 25, 2007 17:21
Zařízení: Z Ultra, BB 9800
Bydliště: Kamenice u Prahy

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od aeon101 »

Janissi, kdybys peclive precetl cele vlakno o Note od zacatku, tak bys nasel odpovedi na vsechny otazky, ktere klades. A psal jsem to i osobne. Mimojine jsou na svete uz minimalne 4 profi recenze na Pocketnow, Engadget, GSMArena i Mobilmania a urcite vic, kde jsou testy opravdu tvrde a objektivni. Vsude pozitivni
Kazdopadne z meho pohledu do toho pojd. S pouzitim vhodneho launcheru nepozoruji zadne lagovani a klavesnice je na velmi dobre uzivatelske urovni.
Uživatelský avatar
kome
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř říj 03, 2007 14:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note3 32GB/64GB SDXC 1 Sandisk
Bydliště: Praha

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od kome »

Chyby tam jsou, napriklad to ,že občas reaguje displej na pero z vetsi vzdalenosti, klavesnice se občas sekala na puvodnim fw, na aktualnim uz ne, ale pouzivam SmartKeyboard
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Re: Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od Pipa »

Bobanovicz píše:Uplne vybiti naopak skodi. To co popisujes se delalo z NiMH bateriemi.
To je pravda pouze z části.

Třeba mugen má přímo v návodu, co máš s novou baterkou udělat - a dalo by se tomu říci kalibrace. :wink:
iasi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: úte lis 04, 2008 11:24
Zařízení: SGN

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od iasi »

to janiss

Mne sa zda byt ovela pomalsi ako SGS II, ten mi lieta neporovnatelne rýchlejsie, speciialne pir MS Exchange som si pomale reakcie vsimol pri vstavanom klientovi. V porovnani s SGS II to je vsak uplne ina a o dost lepsia, hoci aj vacsia :) salka kavy, azda to bude este lepsie s prichodom ICS a prip. podporou dual core, aj ked to je urcite tak trochu loteria. Mne sa uz zda SGS maly... Inak mne raz sekol aj Smartkeyboard, moze to vsak byt aj atypickym rozlisenim. Myslim, ze uz len kvoli moznostiam, ktore dava S pen a 5,3" sa to oplati...
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od janiss »

No ja si myslim ze ten sPen nejak ani nevyuzijem ale uvidime. V piatok idem pren vezmem ho na tarif od o2 u nas v londyne. Skoda ze bude pravdepodobne blokovany ale tak nevadi predam a kupim novy v tom nieje problem. Len sa bojim tho lagovania dnes som sa s nim trosku hral v shope a nepride mi vobec rychli skor naopak. A vlastne kedy bude ten dualcore podporovany v celom systeme? Tiez ma odradza podpora od samsungu lebo ta je podla mna nulova a su dost pomaly s aktualizaciami a ked aj nejaku aktualizaciu daju tak je to niekedy horise ako predtym a musia ju stiahnut vedsinou. No ale pojdem do do note urcite ho chcem skusit ked sa u mna neujme tak si vezmem osvecene htc tentokrat sensation xl to je tiez supa fonik.
opinko
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: úte lis 22, 2011 23:52
Zařízení: Samsung Galaxy Note

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od opinko »

Nazdar neviete prosim preco mi note ukazuje prazdnu sd kartu,ktoru som pouzival predtym na SE Satio,ked mam na nej vselico?
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od janiss »

preco sgn ma niekde oznacenie i9220 a niekde i7000 ?
popa81
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 57
Registrován: úte srp 04, 2009 7:55
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4, iP6+ 64gb

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od popa81 »

neco bude produkt code a neco bude model name :roll: a neni to i7000 ale N7000
Bobanovicz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 627
Registrován: čtv říj 22, 2009 21:12
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Praha

Re: Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od Bobanovicz »

opinko píše:Nazdar neviete prosim preco mi note ukazuje prazdnu sd kartu,ktoru som pouzival predtym na SE Satio,ked mam na nej vselico?
Nedivas se na sdcard? To je vnitrni pamet. Na externi kartu musis na sdcard/external_sd.
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Note“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 hostů