Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Diskuze o tabletofonech modelové řady Galaxy Note (5, 4, 3, II…)
Odpovědět
biscuit84
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 330
Registrován: sob pro 11, 2010 13:31
Zařízení: iPhone X,Note8,Honor9,iPad Pro 10,5”
Bydliště: Olomouc

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od biscuit84 »

No prave ta velkost zariadenia je to, co ma od jeho kupy najviac odraduje. Inak parametrovo skvela masinka. Akurat, ze ako telefon uz moc pouzitelny nie je. Moj DHD s 4,3" uhloprieckou je tak akurat do ruky, aby mi z nej nevypadol. Tak snad Samsung urobi nejaku mini verziu vratane toho stylusu :)
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od mike-biker »

Já jsem měl taky Streaka a tady to je větší placka na šířku. Hodně mě lákal, ale na nošení ven to není. Na práci mám netbook a jinak mi stačí iPhone. 8-)
Reno
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: sob lis 19, 2011 9:40
Zařízení: ----

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od Reno »

To aeon101 (plus nebylo Vás víc kdo toto pouzdro hledá?) :

http://www.heureka.cz/?h%5Bfraze%5D=gal ... =3&m=f&f=7" onclick="window.open(this.href);return false;

Jen kvuli totomu jsem se zde zaregistroval :lol: 8-)
cira
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: ned říj 23, 2011 21:28
Zařízení: Samsung Nexus

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od cira »

Díky za info!!!!
Už je objednáno.
Uživatelský avatar
aeon101
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 478
Registrován: úte zář 25, 2007 17:21
Zařízení: Z Ultra, BB 9800
Bydliště: Kamenice u Prahy

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od aeon101 »

Super Reno, diky za info, objednavam...
iasi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: úte lis 04, 2008 11:24
Zařízení: SGN

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od iasi »

mhmmm..., tak ma trochu zneistovali ti, co kupili prirychlo, pripadne, co spekuluju nad velkostou a zatial Note v rukach nedrzali, ale nakoniec som objednal, velkost neriesim, drzal som v rukach kalendar s rozmermi 15,5 cm x 9,6cmx1 cm a zniesol by som aj ten. Note je pri tom o nieco mensi. Objednal som, akurat ma trapi, ze je to PL verzia, hoci so slovenskym menu. Otazkou vsak je, ci nejaka SK verzia vobec existuje alebo bude. Myslim, ze SGS II mam tiez PL verziu a neprekaza mi to. Ak niekto pozna problem s PL verziami, prosim varovať.
Problem vidim akurat v aktualizacii systemu cez Kies, pripadne OTA, ak sa mi nebude chciet ist do root... a podobne

A jedna uplne konkretna otazka, v akom formate sa ukladaju napr. screenshoty po uprave S - pennom?
Na jednej strane som mal pocit,ze po takejto uprava sa vysledok ulozi medzi S memmos, na druhej strane, je to mozne roznym sposobom zdielat, velmi by mi nepomohlo, ak by mnou spoznamkovane screenshoty nevedel adresat otvorit, ked ich poslem.
Vdaka.
Uživatelský avatar
Slikero
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: ned pro 19, 2010 16:29
Zařízení: HTC UNIVERSAL,DELL STREAK, Galaxy Note

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od Slikero »

ja som objednal v sunnysoft.cz ale tiež netuším aká verzia to bude, píšu že je to česká distribúcia, ale nechápem v čom je rozdiel
Uživatelský avatar
kome
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř říj 03, 2007 14:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note3 32GB/64GB SDXC 1 Sandisk
Bydliště: Praha

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od kome »

Poznamky to posila v jpg souboru. Uz jsem jich par rozeslal.
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od YAMATO »

Hele, lidi, fakt ho někdo nechcete?
anawarr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 310
Registrován: úte led 17, 2006 8:28
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od anawarr »

@yamato>jo, já ho chci. ale počkám si na oficiální distribuci pro cz. tvůj kus je "šedivka" a použitý, takže tvoje cena je nepřijatelná...

Slikero píše:ja som objednal v sunnysoft.cz ale tiež netuším aká verzia to bude, píšu že je to česká distribúcia, ale nechápem v čom je rozdiel
sunnysoft prodává homologované přístroje pro čr:


budeš mít product code pro čr, takže případný update fw budeš mít, až když ho samsung uvolní pro čr (nativní prostředí cz, česká swype, hlasové ovládání v češtině atd...) . budeš mít plnou záruku 24 měsíců, aniž bys musel reklamovat u prodejce (všechny smluvní servisy samsungu ti to příjmu do opravy)
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od YAMATO »

Tak šedivka to je, ale použitý? Jak jsem ho asi mohl ze 2 dny opoužívat? Spíš bych řekl ozkoušený :wink:

BTW, OK, cena dohodou...
Reno
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: sob lis 19, 2011 9:40
Zařízení: ----

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od Reno »

Slikero píše:ja som objednal v sunnysoft.cz ale tiež netuším aká verzia to bude, píšu že je to česká distribúcia, ale nechápem v čom je rozdiel
ceska distribuce znamena ze telefon prisel pres ceskeho distributora(samsung) a reklamuje se i tady. cili bud na prodejne nebo v servisu samsung.
sedivka znamena ze vetsinou za nizsi peniz dany obchod si necha telefon dovezt ze zahranici (neptejte se me presne jak a co...). proste to neni oficialni cestou (casto primo z číny),ne pres cesky samsung. cili reklamaci musite resit jedine u toho sameho obchodu,ktery to posila zase do zahranici(nebo to opravuji sami). u takovychto firem (nemyslim konkretne-jen u nekterych takovych), byva potom problem s reklamaci-napr casto zavadu neuznaji narozdil od ceskeho servisu(snazi se usetrit si praci). No ja nemam primo zkusenosti. Ale jsou lidi co ano-a ruznych prioblemu muze vzniknout vic-ne vzdy,ale stava se to.

Jinak pokud se jedna o jazyky. Melo by to byt jedno. Kazdy android v zakladu by mel uz obsahovat vsechny standartni jazyky-mezi nimi cz i sk. pokud neni nejak osekany. Ale to potom tyto jazykove balicky jdou pres updaty stahnout,

Jo a nekdo tu vzpominal reklamaci u sanysoftu. Ja mam spatnou zkusenost,kdyz hrali mrtveho brouka (blbecka)a nechteli prijmout reklamaci (po oprave-cili ze servis neopravil) na sekani nahravaneho videa-nedostatek fps/telefon mel mit minimum 24 fps a mel min. diky tomu se sekal). Byla to ma hloupost ze jsem nerklamoval telefon osobne(nechtel jsem do prahy,ani postou)-poslal jsem kolegu ktery to mel pri ceste a bohuzel tomu nerozumi a telefon pri jejich natlaku prebral.
To uz ale trochu OT-ale proste jen upozorneni pro vas,ze i oficialni obchod s dobrou povesti,se nemusi vzdy zachovat pekne.
anawarr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 310
Registrován: úte led 17, 2006 8:28
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od anawarr »

to že android obsahuje češtinu máš pravdu, ale to mluvíš o čistém androidu. samsung používá nadstavbu touchwiz4 a tady je jazykový balíček podle regionu, takže to nemusí vždy obsahovat češtinu

btw: co je to za obchod sanysoft? tím myslíš sunnysoft, nebo jiný??
Uživatelský avatar
HanysR
smartguru
smartguru
Příspěvky: 559
Registrován: ned říj 26, 2008 20:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note II
Bydliště: Ostrava!!!

Re: Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od HanysR »

Držte se tématu a řešte konkrétní věci a ne kde jej koupíte apod. S prodejem Yamatova kousku běžte na Bazar!!!!!!!!!!! Tohle je vlákno - "Zkušenosti a postřehy" jestli jste to nečetli
iasi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: úte lis 04, 2008 11:24
Zařízení: SGN

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od iasi »

kome píše:Poznamky to posila v jpg souboru. Uz jsem jich par rozeslal.
Vďaka, pre mňa je to vhodné riešenie, keďže si to môže hocikto aj otvoriť.
HanysR píše:Držte se tématu a řešte konkrétní věci a ne kde jej koupíte apod. S prodejem Yamatova kousku běžte na Bazar!!!!!!!!!!! Tohle je vlákno - "Zkušenosti a postřehy" jestli jste to nečetli
Nechcem riešiť konkrétne obchody alebo bazár. Ak som OT, pardón. Len som potreboval vedieť, či ak kúpim tzv. PL verziu, budem mať ešte možnosť oficiálne aktualizovať napr. na ICS. Pri súčasnom SGS II mi Kies po pripojení hlási, že moju verziu fimvéru nie je je možné aktualizovať. No a tomu by som sa chcel vyhnúť pri Note. Spolieham sa jednudocho na to, že niekto na fóre niečo ako PL verziu má a vie, či to je možné aktuálizovať. Zdalo sa mi, že nap. Ty máš nemeckú distribúciu a máš už za sebou úspešnú aktualizáciu.
Uživatelský avatar
HanysR
smartguru
smartguru
Příspěvky: 559
Registrován: ned říj 26, 2008 20:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note II
Bydliště: Ostrava!!!

Re: Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od HanysR »

Neboj se ničeho a klidně do toho jdi. Omezení nebudeš mít naprosto žádné, dokonce u SGS 2 vypouštěli Poláci nové aktualizace jako první. Spousta lidí co měla CZ distribuce účelně nahazovali PL fw protože se jim nechtělo tak dlouho čekat. Já mám Note z Německa a mám naprosto vše v CZ narodíl od SGS2 - Menu, Swype, Slovníky pro predikci. Nemusíš se ničeho bát a pokud máš seriozního prodejce, klidně kup.
Ad OT, nechci aby mělo vlákno zbytečně o x stran víc kvůli nesmyslům co sem nepatří. Nováčci se v tom stratí a nepůjde ani nalézt ony rady a zkušenosti
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od YAMATO »

Mám polský a také je vše v češtině. A co vím, tak Poláci měli i na jiné Samsungy aktualisace o hodně dřív než my. Navíc brzy vylezou vylepšené ROMky, u Samsugu je instalace většinou hodně snadná, s ICS od "vařičů" bych počítal mnohem dřív, než oficiálně.

Omlouvám se za zavedení OT.
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od mike-biker »

Co jsem četl, tak zatím nebude 32GB verze a bílé provedení. :-( . Na ukázkách jsem ho viděl v bílé a i sy myslím, že dost lidí si rádo připlatí za 16GB navíc. Ono by to pak s kartou bylo 64GB a to už je slušné. Určitě na tom hodně lidí bude mít i filmy - na toto je to velmi vhodný nástroj. ;-) . Na seriózní práci např. v Excelu to bohužel není. :-(
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od YAMATO »

Proč ne? Díky S-Penu určitě lépe než na jakémkoli jiném mobilu.

Ta paměť určitě, zvlášť právě kvůli filmům, když ty v nízké kvalitě fakt nejsou moc koukatelné...viz. výše v diskusi.
Uživatelský avatar
kome
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř říj 03, 2007 14:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note3 32GB/64GB SDXC 1 Sandisk
Bydliště: Praha

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od kome »

Ja mam taky polskou verzi, ktera je v cestine. Ted mam nemeckou rom 2.3.6. a ta ma taky vse v cestine. Dokonce jsou tam prelozeny veci ktere v puvodni polské rom nebyli.
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Note“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů