Prasklé sklo Galaxy nexus

Diskuze věnovaná referenčním Android smartphonům modelové řady Nexus (6P, 5X, 5…)
Odpovědět
Michal9999
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned úno 05, 2012 17:50
Zařízení: Samsung Galaxy Nexus

Prasklé sklo Galaxy nexus

Příspěvek od Michal9999 »

Dobrý den, telefon nemám ještě ani týden,je kupovaný u T-Mobile, ale bohužel mi prasklo čelní sklo ,,šikovností" jedné opilé slečny .... Myslím, že je prasklé snad jen sklo, displej funguje tak jak má, barvy se neslévají a při dotyku není žádný problém . Jestli má někdo zkušenosti s výměnou skla , ať už jde o cenu popřípadě nějaké bližší informace budu velice rád pokud mi poradí . Díky moc
tgregi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 76
Registrován: sob pro 26, 2009 22:19
Zařízení: Samsung omnia pro B7610

Re: Prasklé sklo Galaxy nexus

Příspěvek od tgregi »

posles foto?? myslim ze si jeden z prvnich... a z jak velke vejsky na co padal? a byl v krytu??
Uživatelský avatar
kome
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř říj 03, 2007 14:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note3 32GB/64GB SDXC 1 Sandisk
Bydliště: Praha

Prasklé sklo Galaxy nexus

Příspěvek od kome »

Tak to mas tak za 250 doláčů ,meni se displej se sklem a digitizerem v jednom. K telu to bude urcite prilepeny. Znamena to ho kompletne rozebrat.
qwake
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte lis 24, 2009 23:21
Zařízení: T-mobile g1

Prasklé sklo Galaxy nexus

Příspěvek od qwake »

Zdravím. Chtěl bych se zeptat, jak jsi řešil opravu? díky. Taky se mi povedlo prasknout displej GalaxyN.
Celý telefon funguje bez problémů, jenom mám pěknou prasklinu přes půl displeje.
Když jsem psal do servisu, napsali mi cenu opravy 3600 i s prací. S tím, že by mi vyměnili sklo + LCD.
Opravdu není možnost, jak vyměnit pouze krycí sklo?
Díky.
TomasekWRC
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: úte lis 23, 2010 9:46
Zařízení: HTC Desire HD

Prasklé sklo Galaxy nexus

Příspěvek od TomasekWRC »

Určitě to jde, ale kdo už to někdy dělal ví, že v servisu a ani já bych neriskoval rozebrání, může k poškození disleje dojít a v ten moment máš digitizér k ničemu a koupíš výhodněji celý set, výměna rychlá a bez problémů. Za 3600 je to dost, ale já bych to řešil takhle.
Carllos
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát lis 18, 2011 14:52
Zařízení: Galaxy Nexus 4.0.2

Prasklé sklo Galaxy nexus

Příspěvek od Carllos »

Hlásím se do klubu,po pádu GN mám škráblé sklo,není to nic hrozného,ale s..e mě to. Obvolával jsem všechny servisy,jediný kdo měl vcelku slušnou cenu- LCD+Touch 2500 vč práce a DPH, byl autorizovaný servis v Jihlavě,www.epro.cz
Ještě čekám na potvrzení,chtěli po mě IMEI telefonu,tak uvidím jak to dopadne. :wink:
Langiman
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř úno 22, 2012 11:00
Zařízení: Samsung nexus s I9023

Prasklé sklo Galaxy nexus

Příspěvek od Langiman »

Čau tak včera mi spadlo pulitrový pití z nočního stolku přímo na display:( Štve mě že nikdo nevymění jen sklo, když riskujete display, kterej si pak stejně musíte znovu koupit. Kord když mám mobil od operátora jen za 3000. Jo a videl jsem cenu 1700 + 350 za práci mi řekli na mobilopravne.cz.
Liwstter
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: čtv dub 28, 2011 14:58
Zařízení: Nexus S

Prasklé sklo Galaxy nexus

Příspěvek od Liwstter »

Já jsem tento stejný problém řešil u HTCčka blackstona s tím že mě prasklo sklo, ale dislej byl OK. Všude opravdu říkají že v servise vám vymění jedine sklo s displejem. Znamý mě doporučil jeden servis kde mi za 1000,- vyměnili jen sklo, ALE litoval jsem toho. Sklo sice dobrý, v celku, ale jednak pod ním byli velké částečky prachu a co je hlavní tak na telefonu byli viditelné stopy poškrábaní od šroubováku jak se do něho dostavali. Jo tak to je když se někdo snaží rozebírat věci bez manuálu...atˇ se jedná od NTB nebo telefon, pokaždý to bez návodu zmrvý (vlastní zkušenost)
Odpovědět

Zpět na „Nexus telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů