Baterie

Diskuzní fórum věnované telefonu HTC Titan
Odpovědět
Narayen
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: stř dub 04, 2012 9:10
Zařízení: HTC Titan

Baterie

Příspěvek od Narayen »

Chtěl bych se optat, jestli je možné někde na trhu sehnat baterii s vyšším kmitočtem než 1600 mAh. Zkoušel jsem se jí najít na googlu, ebayi, apod. a nenašel jsem ji.. Existuje vůbec? Díky za odpověď.
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Baterie

Příspěvek od Flynn »

On existuje kmitočet baterie a udává se v mAh? :roll:
Narayen
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: stř dub 04, 2012 9:10
Zařízení: HTC Titan

Baterie

Příspěvek od Narayen »

kdybys radši místo chytrejch keců odpověděl, bylo by to lepší.:) možná sem se zeptal špatně, ale je zcela pochopitelný co svojí otázkou myslim. ;)
shagy2301
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 132
Registrován: sob kvě 05, 2012 14:22
Zařízení: Lumia 640 XL (predtým HTC 8S, Nokia Lumia 800)

Baterie

Příspěvek od shagy2301 »

mo možno mal múdre reči, ale ako inak ľudí naučíš používať správne výrazy keď ich neupozorníš na chybu?

poprvé kmitočet je pri rádiových vlnách (po slovensky frekvencia).
podruhé: možno by sa dalo zohnať, ale to by boli varianty so špeciálnym krytom ktorý by zvyšoval hrúbku
hujer
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: čtv dub 06, 2006 9:01
Zařízení: Alcatel Idol 4S (Win10)
Bydliště: Opava

Baterie

Příspěvek od hujer »

No, ono napravovat chybné myšlení jedinců a dávat všemu tak trochu řád je také jedním z poslání tohoto fóra. Když totiž nebudeme schopni pojmenovat to, co chceme, tak tomu ostatní nebudou rozumět. Používání správných termínů je základem k tomu, aby se došlo ke společnému řešení. Takže namísto tvých arogantních keců bych zapracoval na svých vědomostech a ten Google nejdříve použil na hledání těchto základních vědomostí a informací. Jinak prostě baterii s tímto kmitočtem neseženeš :-)
Deaktivovaný účet (01.2013)

Re: Baterie

Příspěvek od Deaktivovaný účet (01.2013) »

Mugen vyrábí 3600 mAh verzi, viz video na http://m.youtube.com/watch?v=KkKKhN0eyc ... kKKhN0eyck
Narayen
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: stř dub 04, 2012 9:10
Zařízení: HTC Titan

Baterie

Příspěvek od Narayen »

Ano, moje odpověď byla trošku arogantní, to uznávám. Ale dle mého názoru byla na svém místě. Pochopil bych, kdyby mě na mojí chybu v textu upozornil, a vysvětlil mi, co je špatně, ale když se mi vysměje za něco, co jsem od někoho blbě vyslechl a ještě k tomu mě neponaučí a ani neodpoví na původní otázku topicu, tak mi to přijde troll a offtopic.

Post od tohoto uživatele byl tedy zcela zbytečný.

Děkuji ostatním za rady a pomoc. :smile:
Odpovědět

Zpět na „HTC Titan“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 35 hostů