ClockCalWeather

Diskuzní fórum věnované telefonu HTC Titan
zedd2000
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 79
Registrován: čtv zář 08, 2011 18:53
Zařízení: HTC TITAN
Bydliště: Považská Bystrica

ClockCalWeather

Příspěvek od zedd2000 »

Skusal niekto tuto aplikaciu? Vyzera to uplne super, ale neaktualizuje mi to cas na HTC TITAN-E.
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

ClockCalWeather

Příspěvek od Flynn »

Takovou aplikaci jsem nenašel. Dej sem link, ať se na to podívám.
zedd2000
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 79
Registrován: čtv zář 08, 2011 18:53
Zařízení: HTC TITAN
Bydliště: Považská Bystrica

ClockCalWeather

Příspěvek od zedd2000 »

https://skydrive.live.com/?cid=920dc216 ... F5A8!12112" onclick="window.open(this.href);return false;
zedd2000
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 79
Registrován: čtv zář 08, 2011 18:53
Zařízení: HTC TITAN
Bydliště: Považská Bystrica

ClockCalWeather

Příspěvek od zedd2000 »

Flynn píše:Takovou aplikaci jsem nenašel. Dej sem link, ať se na to podívám.
Skus a daj vediet :) Dufam, ze tu nebudem mat z toho linku problemy.
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

ClockCalWeather

Příspěvek od Flynn »

Tak tohle asi zkoušet nebudu. Vypadá to jako nějaký widget a něco podobného mi před půl rokem zablokovalo telefon a musel jsem po HR dělat všechno znovu a to se mi teda zrovna nechce. Myslel jsem, že to je nějaká oficiální aplikace. Příště to raději napiš hned, že se jedná o neoficiální.
Igor Kulman
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 228
Registrován: stř bře 28, 2012 12:46
Zařízení: ano

ClockCalWeather

Příspěvek od Igor Kulman »

Mne na HTC 8X funguje wp7 aj wp8 build. Pozeral som zdroják, používa to zaujímavý "trik" na beh background agenta každú minútu.
zedd2000
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 79
Registrován: čtv zář 08, 2011 18:53
Zařízení: HTC TITAN
Bydliště: Považská Bystrica

ClockCalWeather

Příspěvek od zedd2000 »

Mne to vsetko bezi, ale ten cas bohuzial neaktualizuje, skoda, lebo to vyzera celkom dobre ...
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

ClockCalWeather

Příspěvek od Flynn »

Tak jsem si pročetl polské fórum a jelikož jsem tam neviděl žádnou hrozbu, aplikaci (build 7x) jsem nainstaloval. Vypadá opravdu dobře, ale ani mně se nepodařilo oživit čas. Přepne se pouze po spuštění aplikace :-(
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

ClockCalWeather

Příspěvek od Flynn »

Je nutno navštívit vietnamské fórum (aplikace je vietnamská) a v prvním příspěvku je ve 4. řádku link na všechny verze http://www.winphoneviet.com/forum/index ... ost-422525" onclick="window.open(this.href);return false; . Ty nejnovější jsou zde https://skydrive.live.com/?cid=920dc216 ... A8%2112112" onclick="window.open(this.href);return false;, abych vám usnadnil hledání.
Nejprve odinstalujte starou verzi (nevšímejte si čísla verze, je stále stejné). Stáhněte si dnešní verzi pro 7x (ClockCalWeather7x_201306111738.xap) a nainstalujte ji. Po zapnutí v RootTools ji spusťte. Bude ve vietnamštině. Zvolte si češtinu. Proveďte vlastní nastavení a připněte dlaždici. Při dalším spuštění aplikace již byla v angličtině. Po nějaké době se začala aktualizovat dlaždice (překlápění ale nefunguje, to jsem v nastavení zrušil).
Čas se neřídí hodnotou, která je na telefonu, odkud se údaj o čase bere, nevím. Možná jsem určitou kombinací nastavení přiměl hodiny k probuzení, protože ihned po nainstalování se čas nechtěl aktualizovat. Možná je to ale úplně jedno. Zkoušel jsem všechno možné, přepnout na vietnamštinu a zpět, použít imperiální hodnoty a zpět...
V hlavním nastavení (General) jsou poslední dvě položky vietnamsky. První je zapnutí zobrazení události z kalendáře pro aktuální den, druhý přepínač zobrazí události pro dva dny, ale údaje o počasí to hodí nahoru a zmenší je, také zmenší indikaci baterie a přemístí, což je docela nepěkné.
zedd2000
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 79
Registrován: čtv zář 08, 2011 18:53
Zařízení: HTC TITAN
Bydliště: Považská Bystrica

ClockCalWeather

Příspěvek od zedd2000 »

Po velmi dlhej dobe konecne nieco nove pre WP7, jedna z najlepsich aplikacii. Este nejake info o pocasi a udalostiach v kalendari, ktore bude fungovat na zamknutej obrazovke a prestanem rozmyslat aj nad tym HTC ONE.
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

ClockCalWeather

Příspěvek od Flynn »

Tentokrát sice čas funguje, ale počasí se neaktualizuje. Nastavil jsem 30 minut, pak zpět 60 min., ale stále je to na hodnotách před 90 minutami. Jak to máš ty?
zedd2000
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 79
Registrován: čtv zář 08, 2011 18:53
Zařízení: HTC TITAN
Bydliště: Považská Bystrica

ClockCalWeather

Příspěvek od zedd2000 »

Mne aktualizuje aj cas aj pocasie.
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

ClockCalWeather

Příspěvek od Flynn »

Aplikace není ještě zdaleka vyladěná. Již podruhé se mi sama resetovala do stavu, v jakém je po instalaci - vietnamské menu a základní nastavení. Asi se budeme loučit.
zedd2000
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 79
Registrován: čtv zář 08, 2011 18:53
Zařízení: HTC TITAN
Bydliště: Považská Bystrica

ClockCalWeather

Příspěvek od zedd2000 »

Mne ide od tej poslednej aktualizacie zatial bezchybne,tak uvidime kolko to este potrva :-)
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

ClockCalWeather

Příspěvek od Flynn »

Nový update dnes https://skydrive.live.com/?cid=920dc216 ... A8%2112112" onclick="window.open(this.href);return false;
Po nainstalování mě už neobtěžovala vietnamština, menu bylo anglicky. Změny jsou v souboru pro Live tile agenta. Doufám, že přestane restarování aplikace do základního nastavení a začne se aktualizovat počasí. Toto byly dva problémy včerejší verze. Sice jsem zamezil restartům zřejmě vypnutím obrázku na pozadí (v menu General je defaultně vypnut - je to první switch), ale počasí se neaktualizovalo. Tak uvidíme.
Možná by majitelé WP8 mohli vyzkoušet verzi pro své telefony, je tam také pod názvem ClockCalWeather8x... xap
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

ClockCalWeather

Příspěvek od Petulinek »

Mohl bys prosím opravit ten link na SkyDrive?
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

ClockCalWeather

Příspěvek od Flynn »

Opraveno, pokud to nepůjde, tak zde modrý odkaz (vedle červeného) na čtvrtém řádku http://www.winphoneviet.com/forum/index ... ads/34690/" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

ClockCalWeather

Příspěvek od Petulinek »

Díky, prubnu to v Lumii 920
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

ClockCalWeather

Příspěvek od Flynn »

Vypadá to, že tento update nic nevyřešil. Počasí se stále neaktualizuje, alespoň ne u mě. Ostatní funkce, jsou-li vůbec dostupné, fungují dobře.
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

ClockCalWeather

Příspěvek od Petulinek »

Vypadá to celkem pěkně, zklamal kalendář na pozadí, který ukazuje data z kdovíčeho jen ne z mého Exchange.
Pobavila mně rychlost větru. Screenshoty zde:
http://sdrv.ms/18xKzWA" onclick="window.open(this.href);return false;
http://sdrv.ms/18xKFxq" onclick="window.open(this.href);return false;

Tak zhodnocení - přes noc mi ve Flight modu ubyly 4 procenta, evidentně to dost žere baterku. Bez této appky mi neubyde přes noc ani procento. Takže to šlo z telefonu zase pryč.
Odpovědět

Zpět na „HTC Titan“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů