Chyba aktualizace 801812DC

Diskuzní fórum věnované telefonu HTC Titan
Odpovědět
Prdola
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: sob kvě 18, 2013 18:02
Zařízení: HTC Titan

Chyba aktualizace 801812DC

Příspěvek od Prdola »

Dobrý den, mám menší problém s aktualizací mého HTC Titan. Aktualizace probíhá zcela normálně, dokud nedojde k chybě 801812DC. Zkouším to pořád dokola ale furt nic.. Už mě to docela vytáčí a nikde na internetu není řešení. :cry:
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

801812DC

Příspěvek od matoman »

Podla netu pomaha pred updatom hardreset, ale prides takmer o vsetko v telefone.
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

801812DC

Příspěvek od Flynn »

Stejnou chybu a někdy místo ní jinou mi při update telefon hlásil také. Něco o tom jsem popisoval před více než rokem např. zde http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... &start=465" onclick="window.open(this.href);return false;
Tato, ani ona druhá chyba jako naschvál není v seznamu Microsoftu, pár podobných dotazů jsem sice nacházel na zahraničních webech, ale nikde nebyla odpověď. Nakonec jsem po pár týdnech nevydržel a telefon uvedl do továrního nastavení. A je to také jediná možnost. Souvisí to nějak s backupem při aktualizaci, ale nepomohlo absolutně nic, ani uvolnění místa (4GB) v telefonu nebo v PC. Vše, co můžeš si zazálohuj a pak jdi do toho.
JiriE
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 120
Registrován: úte lis 01, 2011 10:30
Zařízení: Lumia 930

Chyba aktualizace 801812DC

Příspěvek od JiriE »

Platí, co je napsáno výše. Také mi to při zálohování telefonu skončilo s nějakou nepopsanou chybou a aktualizace se ukončila. Přišel tedy na řadu hardreset a následná aktualizace potom proběhla v pořádku.
Odpovědět

Zpět na „HTC Titan“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 hostů