Zmizel Windows live účet

Diskuzní fórum věnované telefonu HTC Titan
Odpovědět
Jakub Karásek
redaktor
redaktor
Příspěvky: 434
Registrován: úte zář 25, 2007 20:59
Zařízení: LG V30, Nokia Lumia 950 XL
Bydliště: Olomouc (Brno)

Zmizel Windows live účet

Příspěvek od Jakub Karásek »

Před chvílí mi spadnul hub s hrama, tak jsem restartoval telefon stalo se následující:
- byl jsem odhlášen od všech Windows live služeb
- telefon byl v angličtině
- nastavení se změnilo na defaultní (zvuky, zamykací obrazovka, klávesnice)...
- všechno ale zůstalo při starém, lidi v people hubu, rozehrané hry, rozmístění plochy

Nejde mi ovšem přidat můj Windows live účet. Je tam pouze Facebook, Twitter a kdykoliv se snažím tam dodat svůj windows live, tak mi to napíše jste přihlášeni - Došlo k chybě. Takže nemám na ploše ikonku mailu a obávám se, že ani nemůže fungovat synchronizace kontaktů, mailů apod. Přitom v game hubu a na skydrive je telefon k mému účtu normálně přihlášen.
Měl někdo podobné problémy? A nechci slyšet, že to vyřeší HR! :)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Zmizel Windows live účet

Příspěvek od htcjirka »

Obavam se ,ze prave zmineny HR to vyresi a nasledne novy telefon,tvuj Titan uz zacina pekne zlobit(nadavno jsi zminoval problem s displejem?) ;-)
Jakub Karásek
redaktor
redaktor
Příspěvky: 434
Registrován: úte zář 25, 2007 20:59
Zařízení: LG V30, Nokia Lumia 950 XL
Bydliště: Olomouc (Brno)

Zmizel Windows live účet

Příspěvek od Jakub Karásek »

jj, mám s ním poslední dobou samé problémy. A už mě to pěkně štve! Já nechci dělat HR, všechno funguje v pohodě, jenom mi nejde přidat Windows live account do účtů, přestože na Skydrive i v game hubu jsem přihlášen. Jak se jmenuje ta aplikace pro okamžité vytvoření zálohy telefonu?
Stevik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 768
Registrován: ned črc 22, 2007 23:40
Zařízení: Xiaomi Mi A1, L950XL, M5Card
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Zmizel Windows live účet

Příspěvek od Stevik »

Toto se mi stalo, kdyz jsem si hral a zkousel menit nastaveni Marketplace Config. Myslim, ze jsem dal nastavit Nokia natrvalo, protoze se to na HTC vracelo samo. Nechtel jsem znovu vse instalovat, tak HR nedelal a cekam na novou ROM od Ultrashota. Ucet jsem si znovu pridal a nastavil zbytek. Vse fungovalo, az na Marketplace. Jiz nainstalovane a aktualni se chtely aktualizovat (vlez do MP a nalistuj nejakou takovou) a nove nainstalovat neslo. Po tydnu se to samo narovnalo a jede jak puvodne.
Jakub Karásek
redaktor
redaktor
Příspěvky: 434
Registrován: úte zář 25, 2007 20:59
Zařízení: LG V30, Nokia Lumia 950 XL
Bydliště: Olomouc (Brno)

Zmizel Windows live účet

Příspěvek od Jakub Karásek »

Tak můj problém je jiný, marketplace mi normálně funguje, dokonce mi to dovolí i nákupy. Celý telefon jako by byl přihlášen k MS Accountu, jenomže není v účtech, nesynchronizují se mi kontakty a kalendář a hlavně nemám email!

EDIT: zkusil jsem se přihlásit pod jiným Windowslive accountem a zcela bez problémů, asi si na tom aktuálním změním heslo a zkusím to znovu

EDIT2: Tak změna hesla nepomohla, přidal jsem svůj účet nikoliv jako windows live účet, ale jako Outlook, to překvapivě funguje... Asi budu chvíli žít tak a uvidím, jestli se to umoudří
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

Zmizel Windows live účet

Příspěvek od Petulinek »

Tohle se mi stalo párkrát za sebou. Vždy jsem dělal HR a potom to samozřejmě chvíli jelo v pohodě. Tak foun skončil v servisu a vrátil se s nový motherboardem a zadním krytem.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Zmizel Windows live účet

Příspěvek od htcjirka »

Protoze u Titana casto "haprovala" 16GB flash,ktera obcas ztracela data.
Odpovědět

Zpět na „HTC Titan“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů