Titan a reproduktor

Diskuzní fórum věnované telefonu HTC Titan
Odpovědět
zedd2000
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 79
Registrován: čtv zář 08, 2011 18:53
Zařízení: HTC TITAN
Bydliště: Považská Bystrica

Titan a reproduktor

Příspěvek od zedd2000 »

Ma niekto nasledovny problem :

Pri volani na niektore cisla, vzdy pri volaniach do inych sieti ako do vlastnej (neviem ci je to nahoda) mi ide zvuk na hlasity odposluch pri cakani na zdvihnutie hovoru. Hned po zodvihnuti hovoru druhou stranou uz ide zvuk normalne do reproduktoru, tak ako ma. Nechapem kde moze byt problem, uz som skusil vsetky aktualizacie, momentalne mam 7.10.8107.79. Telefon bol kupovany z volneho predaja v CZ a pouzivam ho na slovensku s operatorom TELEKOM SK. Dakujem za odpovede, ak ma niekto podobny problem a vie ako ho vyriesit.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Titan a reproduktor

Příspěvek od htcjirka »

Predpokladam ze mas HTC Titan,ikdyz v podpisu mas HD7.Ani na xda jsem nevidel,ze by nekdo resil podobny problem.
Krayzie
smartguru
smartguru
Příspěvky: 659
Registrován: stř led 19, 2011 21:49
Zařízení: Lumia 950, iPhone SE

Titan a reproduktor

Příspěvek od Krayzie »

Haluz, mne sa zase obcas stava (resp., zatial sa mi to stalo 3 krat), ze ked sa mi chce niekto dovolat (telefon zvoni), tak cez speaker (automaticky sa prepne na hlasity odposluch) pocujem vsetko, co sa deje na druhej strane este pred tym ako prijimem hovor a druha strana mna nepocuje.
zedd2000
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 79
Registrován: čtv zář 08, 2011 18:53
Zařízení: HTC TITAN
Bydliště: Považská Bystrica

Titan a reproduktor

Příspěvek od zedd2000 »

Ano samozrejme, mam Titana, neskutocne ma to vytaca ...
TomasSX1
moderátor
moderátor
Příspěvky: 545
Registrován: pát črc 08, 2005 23:14
Zařízení: Lumia 950XL DS White / Lumia 920 White

Titan a reproduktor

Příspěvek od TomasSX1 »

Ja predpokladam ze to bude problem operatora. Ja mam O2 ale som vacsinou v sieti Telekomu lebo na vidieku este nie je dostatocne pokrytie O2. Ked som v sieti Telekomu tak sa mi to tiez stava ze mi zvoni do HF. V sieti O2 sa mi to este nikdy nestalo (v KE pouzivam O2 lebo Tkom pre O2 tam uz nejde a som dost casto v KE koli skole).
jk001
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 204
Registrován: pon zář 05, 2011 12:27
Zařízení: HTC Mozart , Omnia 7

Titan a reproduktor

Příspěvek od jk001 »

ja som mal jednu custom romku na HTC mozart v tej bola funkcia že ak počas zvonenia a prímania hovoru otočim telefon displejom nadol zapne sa hlasitý odposluch bolo to veľmi citlivé očas pri prudkom pohybe sa preplo samo na hlasitý odposluch
dal som oficial rom a tam to neje bolo to v nastaveniach pozri či to nemáš aj ty nastavené na titane
Vlasta W.
smartstar
smartstar
Příspěvky: 845
Registrován: stř led 28, 2009 10:14
Zařízení: HTC 7 Mozart, Nokia Lumia 720
Bydliště: Ústí nad Labem

Titan a reproduktor

Příspěvek od Vlasta W. »

To udělá aplikace Attentive Phone / Pozorný telefon. Ke stažení na Marketplace, dostupná je pak v Settings.
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

Titan a reproduktor

Příspěvek od Petulinek »

Na Titanu je to defaultně v Nastavení, tato funkce
zedd2000
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 79
Registrován: čtv zář 08, 2011 18:53
Zařízení: HTC TITAN
Bydliště: Považská Bystrica

Titan a reproduktor

Příspěvek od zedd2000 »

TomasSX1 píše:Ja predpokladam ze to bude problem operatora. Ja mam O2 ale som vacsinou v sieti Telekomu lebo na vidieku este nie je dostatocne pokrytie O2. Ked som v sieti Telekomu tak sa mi to tiez stava ze mi zvoni do HF. V sieti O2 sa mi to este nikdy nestalo (v KE pouzivam O2 lebo Tkom pre O2 tam uz nejde a som dost casto v KE koli skole).

A da sa s tym nieco robit, ked je to teda proble operatora? A neplanujem prechod, len pred mesiacom som si predlzoval zmluvu na 24 mesiacov ...
TomasSX1
moderátor
moderátor
Příspěvky: 545
Registrován: pát črc 08, 2005 23:14
Zařízení: Lumia 950XL DS White / Lumia 920 White

Titan a reproduktor

Příspěvek od TomasSX1 »

Ano. Hlboky nadych a prekusnut to. Inac len dufat v nejakom update ktory tomu zabrani. Bud pre telefon alebo pre strany operatora.

Ale netvrdim ze moje tvrdenie je spravne. Moze to sposobovat x inych veci. To su len moje skusenosti a spozorovania.
streethawk
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 137
Registrován: čtv led 05, 2012 11:47
Zařízení: Nokia Lumia 920 black, Nokia Lumia 820 white
Bydliště: Žilina

Titan a reproduktor

Příspěvek od streethawk »

Mne jediné čo trošku vadí na reproduktore, je slabá hlasitosť zvonenia i na max. hlasitosti, treba nájsť zvonenie, ktoré jednoducho zvoní hlasnejšie...inak pri hovoroch problém nemám...
zedd2000
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 79
Registrován: čtv zář 08, 2011 18:53
Zařízení: HTC TITAN
Bydliště: Považská Bystrica

Titan a reproduktor

Příspěvek od zedd2000 »

streethawk píše:Mne jediné čo trošku vadí na reproduktore, je slabá hlasitosť zvonenia i na max. hlasitosti, treba nájsť zvonenie, ktoré jednoducho zvoní hlasnejšie...inak pri hovoroch problém nemám...
A akeho operatora mas? Mne to robi s Telekom-om. Uz som rozmyslal aj o vymene sim karty, ak by som vedel, ze sa to niekomu u Telekom-u neprejavuje ...
streethawk
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 137
Registrován: čtv led 05, 2012 11:47
Zařízení: Nokia Lumia 920 black, Nokia Lumia 820 white
Bydliště: Žilina

Titan a reproduktor

Příspěvek od streethawk »

Ahoj, mám už 13-14 rokov Orange, resp. predtým nazačiatku to bol Globtel... :wink:
zedd2000
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 79
Registrován: čtv zář 08, 2011 18:53
Zařízení: HTC TITAN
Bydliště: Považská Bystrica

Titan a reproduktor

Příspěvek od zedd2000 »

streethawk píše:Ahoj, mám už 13-14 rokov Orange, resp. predtým nazačiatku to bol Globtel... :wink:
Ja budem mat v marci tiez akurat 14 rokov odkedy mam to iste cislo v sucasnom Telekome (predtym Eurotel, T-Mobile). Ked volam do inej ako pevnej alebo mobilnej siete Telekomu, tak to jednoducho zvoni na hlasitom odposluchu, ked druha strana dvihne ide to uz normalne. Nechapem, tebe to nerobi, ked volas do inej siete ako do Orange-u???
streethawk
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 137
Registrován: čtv led 05, 2012 11:47
Zařízení: Nokia Lumia 920 black, Nokia Lumia 820 white
Bydliště: Žilina

Titan a reproduktor

Příspěvek od streethawk »

A máš vypnuté tie polohové senzory na prepínanie hlasitého telefónu, sú tam v menu také funkcie, že určitým pohybom sa prepne zvonenie na ticho, alebo zvuk sa da na hlasity repro atď...pozri sa na to...
TomasSX1
moderátor
moderátor
Příspěvky: 545
Registrován: pát črc 08, 2005 23:14
Zařízení: Lumia 950XL DS White / Lumia 920 White

Titan a reproduktor

Příspěvek od TomasSX1 »

A máš vypnuté tie polohové senzory na prepínanie hlasitého telefónu...
To nebude tym. Ja mam O2 a ked pouzivam Titana v narodnom roamingu (este nie je vsade pokritie O2 a tak sa pouziva siet Telekomu), cize v sieti Telekomu tak mi tiez zvoni Titan v hlasitom odposluchu a akonahle druha strana dvihne vsetko ide do sluchatka ako ma. V sieti O2 mi to nerobi. Este mi zvikne robit v sieti Telekomu ze mi proste nezvoni aj ked zvoni, cize nepocujem ten beeb, beeb,... ale len ze nahle niekto dvihne a uz len Halo, Halo :-D

Takze to bude skor suvisiet zo sietou ako telefonom a OS.
zedd2000
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 79
Registrován: čtv zář 08, 2011 18:53
Zařízení: HTC TITAN
Bydliště: Považská Bystrica

Titan a reproduktor

Příspěvek od zedd2000 »

Dnesnym HTC update-om sa tato vec definitivne odstranila, neviem co este dalsie je vylepsene :) Velky krok dopredu u Titana pre mna osobne :)
Odpovědět

Zpět na „HTC Titan“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 45 hostů