HTC Titan: Všeobecná diskuze

Diskuzní fórum věnované telefonu HTC Titan
Odpovědět
bopa
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: sob lis 07, 2009 14:10
Zařízení: HTC TITAN

HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od bopa »

Flynn píše:2. Nahrávání muziky přes Zune je samo o sobě velmi elegantní. Musíš ale Zune pochopit a vytěžit z něj, co se dá (a že je co těžit).
3. Až budeš mít telefon s WP, budeš si s ním hrát a poznávat ho. To pak můžeš mít výdrž baterie i kratší. Nevím, co si představuješ pod pojmem "reálná výdrž". Každý používá telefon jinak, někdo povypíná vše, co může papat baterku, někdo zase má všechno pozapínané. Záleží na tobě.
reálná výdrž??? cca 90 - 120 minut tlf, cca 1 hodina wifi, DATA nonstop, cca 2 hodky muziky... (ale tady používám MP3, která mi vyhovuje, takže muzika asi padá)... Nejsem pařmen, takže hry naprosto výjmečně. Je jasné, že např GPS bez připojení k nabíječce je pasé... :-)
Na 2 dny se asi nedostanu s žádným "pořádným" tlf, ale myslel jsem si, že toto je asi na výdrž nejlepší volba... Galaxy SII, HTC Sensation skoro nikomu nevydrží déle jak 36 hodin... Zde jsem si myslel, že se dostanu i na 48 :-)
TomasSX1
moderátor
moderátor
Příspěvky: 545
Registrován: pát črc 08, 2005 23:14
Zařízení: Lumia 950XL DS White / Lumia 920 White

HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od TomasSX1 »

Pri tychto poziadavkach ti Titan tie dva pracovne dni vydrzi. Ja mam podobne naroky (na hudbu mam iPod) takze to som neskusal...ale ostatne vsetko tak ako vravis...a dva dni su realne...
bopa
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: sob lis 07, 2009 14:10
Zařízení: HTC TITAN

HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od bopa »

Super.. To jsem rád... Výdrž je to hlavní, co potřebuju... těším se, až budou "chytré" tlf s výdrží tak týden, jako měly staré NOKIA 6310i :-) :-)
A ještě subjektivní názor na:
skutečně je WP7 lepší, než Android 4.0??? :-)
TomasSX1
moderátor
moderátor
Příspěvky: 545
Registrován: pát črc 08, 2005 23:14
Zařízení: Lumia 950XL DS White / Lumia 920 White

HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od TomasSX1 »

Ako fan a pouzivatel WP mam subjektivny nazor ze nic nie je lepsie ako WP :-D

Mne sa Android uz len z principu nepaci..vsetko je take chaoticke a komplikovane a seka to aj na SGS2..takze pre mna uplne no Go...ale je to silne subjektivne a moje osobne skusenosti :)
Vlasta W.
smartstar
smartstar
Příspěvky: 845
Registrován: stř led 28, 2009 10:14
Zařízení: HTC 7 Mozart, Nokia Lumia 720
Bydliště: Ústí nad Labem

HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Vlasta W. »

Do toho se tu moc lidí pouštět nebude. Většina si jistě myslí, že ano, ale vyvolávat flamewar se rozhodně nikomu nechce :-)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Vydrz u WP7 obecne patri mezi nejlepsi,vlastnim druhy telefon s WP7 a vydrz je bezkonkurencni,ale na hodnotu 6310i i do budoucna zapomen..
elka_cz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 254
Registrován: stř zář 02, 2009 7:44
Zařízení: iPhone 6S 64 GB
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od elka_cz »

Slyšel jsem něco o vůli. Když se zmáčkne displej silněji. Máte s tím někdo zkušenosti?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Ne,zatim zadnou vuli nemam.
pinhead
smartguru
smartguru
Příspěvky: 547
Registrován: pon pro 20, 2010 19:22
Zařízení: LG G3 32GB
Bydliště: Kladno

HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od pinhead »

Ani já ne.
largeberkoni
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: pon lis 14, 2011 12:21
Zařízení: nokia lumia 950xl, surface pro 3, band 2

RE: HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od largeberkoni »

Ja si toho vsiml hned po koupi, kdyz pritlacim na okraj displeje nekde v puli telefonu, lehce se prohyba a dokonce se objevi v okoli tlaku fleky, ale pri beznem pouzivani se to nestane
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Zde je zajimavé srovnaní displeje na Samsung Focus S,ktery používá Super Amoled Plus a HTC titan se svým Super LCD.Kdo by si myslel,ze Focus S jednoznačně vyhravá,mylí se..
..čím dál více se prokazuje jak Super LCD ma co říct a ze to neni mrtvá technologie a v HTC Titanu dokonce kraluje nejen pro vyšší jas, reálnější odstíny barev,vynikajici kontrast ,skutečnou bílou.
Samsung Focus S ma zase nejlepší černou,ale příliš syté barvy až přesycené a pokud je na většině oprazovky bíla je lehce namodralá.

http://www.wpcentral.com/screen-compari ... -htc-titan" onclick="window.open(this.href);return false;
Gater
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 294
Registrován: čtv kvě 14, 2009 15:45
Zařízení: HTC 7 Mozart

HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Gater »

Mně se na Super Amoledu líbí akorát ta opravdová černá, jinak je to strašně barevně přesycené. S-LCD je displej tak akorát :) např. HD7 se svým LCD displejem je velká bída. Kdyby do Titana nedali S-LCD, tak by byli blázni.
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Flynn »

Totéž HTC Radar, displej jako u Titana. Někde jsem viděl srovnávací video Amoled (Samsung) vs. LCD (tuším to byl nový LG s Mangem) a u Samsungu se mi nelíbilo jakési moiré na jednom zobrazení.
elka_cz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 254
Registrován: stř zář 02, 2009 7:44
Zařízení: iPhone 6S 64 GB
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od elka_cz »

Právě aktualizuji dorazivší Titan a tímto se sám vítám v klubu přátel obřích displejů :) Bál jsem se, že bude v kapse nějak extrémně vadit, ale kupodivu nevadí.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Tak to vitej a ze jsi se rozhoupaval..
SirTom
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 394
Registrován: pon pro 08, 2008 9:09
Zařízení: Lumia 950 / Surface RT

HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od SirTom »

no je fakt, že teď jsem vedle sebe držel HD7 a Titan a rozdíl v kvalitě dipleje je naprosto nebetyčný, takže S-LCD udělalo skutečně velký pokrok. HD7 jak kdyby před displejem mělo šedou folii...
elka_cz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 254
Registrován: stř zář 02, 2009 7:44
Zařízení: iPhone 6S 64 GB
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od elka_cz »

Hraju si druhý den s Titanem a narozdíl od předchozí zkušenosti s WP 7 na Omnii už nejsem až tak odmítavý. Titan má skvělý obrovský displej. Internet a filmy jsou na něm silně návykové. Bál jsem se, že bude v kapse kalhot překážet, ale díky své malé tloušťce necítím zásadní rozdíl oproti iPhonu 4. Co jde ale znát je těch 23 gramů při sledování filmů vleže. To mě bere křeč do zápěstí :-) Znovu musím říct, že systém je rychlý a plynulý srovnatelně s iOS. Android se ani se čtyřmi jádry na tohle nechytá.

Přesto mě ale zklamalo pár věcí a mnou používaných aplikací, které (IMHO) zatím nemají řešení a silně zvažuji, že půjde pryč:
  • záda a boky Titanu jsou podobně hladké, jako u Omnie - člověk musí být opatrný při zvedání, aby mu nevyklouzl z ruky
  • těch 160 gramů a hlavně ta velikost už je opravdu moc - doma na filmy a Internet super. Ale vytahovat tohle venku na přijetí hovoru, nebo napsání SMS už mi přijde takové...
  • mnou vydatně používaná aplikace Runkeeper potřebuje datové připojení - nechápu proč, když stejná verze na iPhonu ne - jakmile ji pustím a zjistí, že nemá data, nebo wifi, vrátí se zpět na homescreen - nepoužitelné
  • IM+ mi nepřijde moc použitelný - přijde mi notifikace, kliknu na ni, 15 sekund najíždí program, v něm vyskočí znovu notifikace nahoře, na tu kliknu a teprve jsem v chatu s touto osobou - řeší tohle nějak lépe PRO verze? A ještě dotaz. jak ukončím tuhle aplikaci? Jen změnou statusu na offline?
  • pokud odesílám fotky v plném rozlišení na SkyDrive, uloží se v rozlišení 718x538 - jediný způsob, jak dostat fotky v plném rozlišení, je přes Zune, nebo e-mail - škoda
  • velká škoda, že nejde přemapovat tlačítko hledání a zároveň škoda, že nefunguje tak, jako v předchozí verzi, tedy že podle toho, kde se člověk nacházel, se spustilo příslušné vyhledávání
  • při přehrávání písniček ve sluchátkách se na začátku nové ozve nechutný lupanec
  • přijetí hovoru, slyším protistranu, ale ona mne ne - co to sakra je? To se mi nestávalo ani u prvního iPhonu...
  • kopírování textu je sice fajn, ale proč není možnost vybrat celý text, ale jen jednotlivá slova?
  • internet explorer... co dodat... navštívím nějakou stránku. Kliknu na odkaz, hodí mě to na jinou, mezitím se přepnu do jiné aplikace, např. mailu, pak se vrátím do browseru a rozhodnu se vrátit na tu stránku, ze které jsem přišel. Ale jak? Samotný browser nemá žádné ovládací prvky vpřed/zpět, takže zbývá senzorové tlačítko Zpět, jenže to udělá co? Správně. Hodí mě zpět do mailu. Oh bože...
Pravděpodobně to ještě časem doplním. Tohle jsou aktuální věci, které mě "zlobí" po dvou dnech hraní si.

Pletu HW a SW dohromady, tak mě nekamenujte, pokud si někdo myslí, že to spíše patří do "WP7.5 všeobecná diskuse".
SirTom
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 394
Registrován: pon pro 08, 2008 9:09
Zařízení: Lumia 950 / Surface RT

HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od SirTom »

s těmi filmy - nechápu proč titan nemá stojánek jako hd7, to je fakt dobrá vychytávka a u ještě většího displeje má ještě větší smysl.
že by váha?
IvanGS
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: čtv srp 04, 2011 8:43
Zařízení: LG G2 32 GB, Nexus 7, Asus Transformer TF700T

HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od IvanGS »

Dovolíte dotaz majitele HD2 s WM6.5 uvažujícího o výměnu za Titan? Od začátku čtu jen chválu, poplácávání se, gratulace a vítání do klubu majitelů toho nej-nej chytrého mobilu na světě. Ale až na poslední příspěvky tady není nic o záporech, dětských nemocích, nedotažených detailech, nenaplněném očekávání software apod. Přitom se Titany objevují již krátce po uvedení na trh v inzerci, takže nějaké chyby, aspoň pro někoho, mít musí (třeba jen někdo podcenil velikost, kdo ví...). Takže se ptám - co je u Titana nedokonalé? Uměli byste si představit vylepšenou verzi Titan 2 a v čem?
elka_cz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 254
Registrován: stř zář 02, 2009 7:44
Zařízení: iPhone 6S 64 GB
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od elka_cz »

Pokud se budu bavit jen o hardware, tak pro mě jednoznačný zápor je to "kluzké" provedení. Další věc je těch 160 gramů. To je docela síla, když to porovnám s podobně našlapaným současným smartphonem Samsung Galaxy S2, který váží 116 gramů při velikosti úhlopříčky 4,3 palce. Jinak mu ale nemám co vytknout.
Odpovědět

Zpět na „HTC Titan“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů