HTC Titan: Všeobecná diskuze

Diskuzní fórum věnované telefonu HTC Titan
Odpovědět
pinhead
smartguru
smartguru
Příspěvky: 547
Registrován: pon pro 20, 2010 19:22
Zařízení: LG G3 32GB
Bydliště: Kladno

HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od pinhead »

I já.Zatím to nejlepší co jsem měl. A že jich bylo :-)
Bury
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: pon čer 04, 2012 12:15
Zařízení: Lumia 520

HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Bury »

A mohu se jeste zeptat? Pokud si teda Titana koupim tak na nej pujdou pak vsechny aktualizace systemu v budoucnu?
pinhead
smartguru
smartguru
Příspěvky: 547
Registrován: pon pro 20, 2010 19:22
Zařízení: LG G3 32GB
Bydliště: Kladno

HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od pinhead »

Mělo.Ale nikdo ti to neřekne s jistotou.
Bury
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: pon čer 04, 2012 12:15
Zařízení: Lumia 520

HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Bury »

Jasny no, no jeste sou 3 mesice do koupi telefonu, zatim se prave rozhoduji mezi tady tim Titanem nebo Lumii 900, tak jsem pak zvedavy na rezence na lumii ... porad nejak nejsem rozhodnutej :-(
Lupus
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 205
Registrován: ned črc 01, 2007 17:22
Zařízení: Samsung Galaxy Note II (Titanium Grey)

HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Lupus »

Hlavně si v tom případě ujasni jak velký ti bude vyhovovat displej plus technologie displeje.
Bury
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: pon čer 04, 2012 12:15
Zařízení: Lumia 520

HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Bury »

jasny no, ale zace cena 13500 je pro me uz dost vysoka kdyz titan nabizi to same a o chlup vetsi displey, asi to spis vypada na Titana :-)
Vlasta W.
smartstar
smartstar
Příspěvky: 845
Registrován: stř led 28, 2009 10:14
Zařízení: HTC 7 Mozart, Nokia Lumia 720
Bydliště: Ústí nad Labem

HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Vlasta W. »

Osobně bych to teď neřešil. Za tři měsíce, myslím, budeme mít mnohem lépe jasno, jaké budou nové přístroje a vůbec budoucí vývoj platformy.
Bury
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: pon čer 04, 2012 12:15
Zařízení: Lumia 520

HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Bury »

Jinka mohu se zeptat jestli budou nejake novinky v budouci dobe?
Uživatelský avatar
morro
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: pon říj 04, 2010 12:12
Zařízení: AT&T Samsung Focus™
Bydliště: Plzeň

HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od morro »

Bury: 20. 6. 2012 bude pravděpodobně představen Windows Phone 8 "Apollo", který přijde na trh společně s novými zařízeními v průběhu října. A také novými Windows 8.
Bury
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: pon čer 04, 2012 12:15
Zařízení: Lumia 520

HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Bury »

No snad prijdou nejaky novy modely aby bylo z ceho vybirat a snad budou do 10 tis :-)
Bury
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: pon čer 04, 2012 12:15
Zařízení: Lumia 520

HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Bury »

FOLIE: http://www.czc.cz/htc-screen-protector- ... 56/produkt" onclick="window.open(this.href);return false;

Co na ni rikate? Mel bych si zrovna tuhletu poridit??
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Original folie,za ty penize..mel jsem ji,stvali me vyrezy na senzory,diky kterym se casem folie odchlipovala.S Brando jsem byl vice spokojeny,nebylo ani poznat ,ze tam je.
Bury
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: pon čer 04, 2012 12:15
Zařízení: Lumia 520

HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Bury »

Nemohl by jsi mi poslat nejaky odkaz na ni u nejakyho kvalitniho prodejce za rozumnou cenu? Byl bych to moc vdecny
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Ja ji vzdy kupoval u Sunnysoft,na cenu jsem nikdy nehledel.Navic pro spoustu bude vzdy draha.Za lepsi kvalitu se holt plati.
Bury
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: pon čer 04, 2012 12:15
Zařízení: Lumia 520

HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Bury »

nasel jsem normlani a antireflexni...tak jakou si mam poridit?
TomasSX1
moderátor
moderátor
Příspěvky: 545
Registrován: pát črc 08, 2005 23:14
Zařízení: Lumia 950XL DS White / Lumia 920 White

HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od TomasSX1 »

Ja pouzivam origo foliu od prvej chvile co Titana mam. Menil som ju zatial len raz (v baleni su dve folie) a to tiez len z toho dovodu ze foliu menim zasadne raz za 6mesiacov. Ziadne problemi s nim niesu a ani tie vyrezi co spomina HTCJirka nie su ziadny problem (mozno tomu tak u neho bolo, ale u mna ani raz). Podla mna si za tie peniaze (cca 4€) nekupis ziadnu lepsiu foliu. A za cenu Brando folie si takychto kupis 3-4 balenia co mas 6-8 folii...to si ich mozes kludne raz za 2-3 mesiace kludne menit :)

Takze nie je co riesit ;)
Bury
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: pon čer 04, 2012 12:15
Zařízení: Lumia 520

HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Bury »

Ok dekuju za rady :-) no koupim si teda tu oroginla a 2 baleni a mam rovnou 4 kusy a vyplati se to na delsi dobu a ronou pri jednom postovnem :-) sice je jeste delsi doba nez si ho poridim ale uz chci takhle dopredu vse pripravit, doufam ze 20.cervna zjistim dobrou zpravu ze bude uvolnen W 8 i na starsi modely :-)
kingjiri
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon čer 25, 2012 11:20
Zařízení: HTC Titan

HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od kingjiri »

Zdravim,

Titana budu mít už skoro týden a musim říct, že je to super telefon ALE trápí mě jedna věc.

Stačí zapnout webovej prohlížeč (na mobilní data) a za nějakejch 10 minut je už znatelný zahřátí na spodní straně (bradě) telefonu, kde se domnívám, že je CPU. Těžko říct, kolik je to stupňů, ruka se udržet dá, jenomže mě to přijde subjektivně docela dost a je to i docela cítit na prstech (asi takovej teplotní rozdíl oproti lidskýmu tělu, jako když se sprchujete o trochu míň teplou vodou, než na jakou jste zvyklí - líp to popsat neumim). Po zamčení telefonu Titan za cca. 2-3 minuty "vychladne". Je mi jasný, že při tloušťce necelýho 1cm a vysoko taktovanym procáku nebude telefon pořád chladnej, ale prohlížení webu nepokládám za náročnou aplikaci, která by měla procesor tak rozpálit. Včera jsem hrál asi půl hoďky Angry Birds a přišlo mi, že se telefon zahřál o něco míň (maximálně stejně) než při surfování po netu. Baterka se nehřeje vůbec, minimálně ne nijak znatelně, tam problém určitě nebude.

Takže mi pls někdo napište, jestli a kdy pozorujete zahřívání Titanu. Uvítám i tipy a triky, co vyzkoušet a nebo třeba tip na aplikaci pro WP, dle který se dá sledovat tepota CPU apod.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Je to uplne normalni,nezapomen ze jedou k prohlizeni jeste data,kdyby jsi videl velikost zakladni desky,vubec by jsi se tomuto nedivil.Dost dnesnich novych telefonu se hreje.Neni to nic cim se znepokojovat.
kingjiri
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon čer 25, 2012 11:20
Zařízení: HTC Titan

HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od kingjiri »

htcjirka:
Díky za odpověď. Já před tim takovejhle výkonej smartphone neměl, tak nemám možnost porovnat ...

Jen se trochu bojim o displej, protože se samozřejmě zahřívá spolu se zádí telefonu - ještě asi tak 4 cm nad senzorovýma tlačítkama je znát zahřátí (aneb teplo musí někam utikat). Takže se zeptám asi blbě a laicky, ale tomu se vlivem zahřívání, třeba za pár měsíců stát nic nemůže?
Odpovědět

Zpět na „HTC Titan“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 hostů