HTC Titan: Všeobecná diskuze

Diskuzní fórum věnované telefonu HTC Titan
Odpovědět
TomasSX1
moderátor
moderátor
Příspěvky: 545
Registrován: pát črc 08, 2005 23:14
Zařízení: Lumia 950XL DS White / Lumia 920 White

HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od TomasSX1 »

720P, VGA (640x480), QVGA (320x240)
Davedroid
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: pát črc 01, 2011 16:55
Zařízení: iPhone 7
Bydliště: Praha

HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Davedroid »

Spis jsem myslel typ souboru, neco jako mp4 nebo 3gp ? Ptam se, ze jsem mel s HTC 3gp videama problemy v jinych zarizenich. Diky.
TomasSX1
moderátor
moderátor
Příspěvky: 545
Registrován: pát črc 08, 2005 23:14
Zařízení: Lumia 950XL DS White / Lumia 920 White

HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od TomasSX1 »

Videa mi nataca v MP4

Tu na tomto odkaze je priecinok Titan Fotos & Videos kde najdes videa natocene Titanom a pod informaciami najdes aj typ suboru
kubahucek
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: pon srp 06, 2007 16:18
Zařízení: Samsung Galaxy Note - White
Kontaktovat uživatele:

HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od kubahucek »

Jak jste na tom s hlasitostí při probíhajících hovorech? Mam na Titanoj hlasitost naplno, ale občas se mi stane že špatně rozumím. Přijde mi že oproti jiným telefonům posilá potichu zvuk i do BT handsfree.
Uživatelský avatar
Robert Varga
smartguru
smartguru
Příspěvky: 607
Registrován: ned dub 03, 2011 15:07
Zařízení: HTC Titan

HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Robert Varga »

Fyi v češtině moje rychlé dojmy: http://www.czechgamer.com/hardware/90/H ... dojmy.html" onclick="window.open(this.href);return false;

S repro jsem spokojen, jak zadní tak přední je hlasitý a jejich zvuk super.

Nejlepší telefon, který jsem měl...
TomasSX1
moderátor
moderátor
Příspěvky: 545
Registrován: pát črc 08, 2005 23:14
Zařízení: Lumia 950XL DS White / Lumia 920 White

HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od TomasSX1 »

Uplne s Robertom vo vsetkom suhlasim!! Krasne cisty a hlasity zvuk z obydvoch reprakov!! (BT HF som este neskusal)
Uživatelský avatar
Robert Varga
smartguru
smartguru
Příspěvky: 607
Registrován: ned dub 03, 2011 15:07
Zařízení: HTC Titan

HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Robert Varga »

Recenze na Engadget http://www.engadget.com/2011/10/17/htc-titan-review/" onclick="window.open(this.href);return false; (měřili ve WP Benchi!)

Pokud se ptáte "a nejsou s tím rozlišením na tak velkém displeji vidět pixely?"

iPad má o 35% menší hustotu bodů než Titan, a Apple fans jsou z něj i tak na větvi...
Uživatelský avatar
aeon101
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 478
Registrován: úte zář 25, 2007 17:21
Zařízení: Z Ultra, BB 9800
Bydliště: Kamenice u Prahy

HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od aeon101 »

No cetl jsem tu recenzi na Engadget, neda se rict, ze by z nej byli uplne nadseni- ale chyby se tykali vetsinou samotneho WP systemu, ne az tak Titanu samotneho. Jinak jsem si ho byl vcera osahat na Porici a cekal jsem trochu vic...
System je samozrejme nadherne svizny, fotak a video na HTC konecne cesta k lepsimu. Ale displej mi prisel na muj vkus trochu nemastny neslany.
Souhlasim teda se zminovanou recenzi. Chtel jsem vyzkouset novy OS, ale pro mne ma WP bohuzel jeste porad hodne omezeni a svobody, na kterou jsem zvykly u androidu se asi jeste letos od WP nedockam. Jinak je to hardwarove moc pekny kousek, to ale neni vse...
Martin Suchan
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1138
Registrován: pát bře 11, 2011 10:48
Zařízení: Nokia Lumia 925
Bydliště: Praha

HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Martin Suchan »

Tak jsem si v HTC shopu Na Porici osahal HTC Titan a Radar - pekne kousky, hlavne ten Radar prekvapil, jak je maly, take vubec nevypada tak prumerne, jako na fotkach :)
Ten Titan je pekny macek, je mnohem lepe provedeny nez HD7 a vubec je pekny.
Jinak me prekvapilo, ze ty telefony maji hromadu funkci navic, co v Mangu pro prvni generaci vubec neni - asi 12 polozek nastaveni fotaku namisto peti u HTC HD7, dale podpora Tetheringu, SIM toolkit a dalsi a dalsi.
Uživatelský avatar
sorento
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: pát pro 10, 2010 17:33
Zařízení: iPhone 4, iPad 2

HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od sorento »

mě přijdou všechny telefony HTC stejné, nicméně také jsem si vyzkoušel Titan a není to zlé.
Můžu se vás kluci zeptat, jak to děláte s hudbou? Já mám v iTunes 24gb hudby a pokud bych si koupil wp7 nemám asi šanci to dostat do telefonu ( samozřejmě přes Zune ) nebo to Zune nějak zmenší?
Vlasta W.
smartstar
smartstar
Příspěvky: 845
Registrován: stř led 28, 2009 10:14
Zařízení: HTC 7 Mozart, Nokia Lumia 720
Bydliště: Ústí nad Labem

HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Vlasta W. »

Zune to zmenšit může, ale to by udělal tzv. rekompresí, čili by znovu ořezal už jednou ořezanou hudbu, což by vedlo ke ztrátě kvality. Spíš bych asi volil cestu, že byh to do telefonu necpal všechno najednou.
Uživatelský avatar
Robert Varga
smartguru
smartguru
Příspěvky: 607
Registrován: ned dub 03, 2011 15:07
Zařízení: HTC Titan

HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Robert Varga »

Může to dát na SkyDrive a streamovat. Tam je 25GB free. Ale osobně SkyDrive používám jen na dokumenty a fotky.

Viděl jsem někde video kde tam měli lidi i videa a streamovali je... Ale jak říkám osobní zkušenost s mp3/videi u mně nulová.
kubahucek
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: pon srp 06, 2007 16:18
Zařízení: Samsung Galaxy Note - White
Kontaktovat uživatele:

HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od kubahucek »

Používáte na tento telefon nějaké pouzdro a folii? Případně můžete něco doporučit? Já zatím nikde nic nenašel, jelikož telefon je oproti ostatním větší a nic na něj nepasuje. Na original příslušenství jsem taky nenarazil a na stránkách http://www.htc.cz" onclick="window.open(this.href);return false; o tomto přístroji není zatím ani zmínka
TomasSX1
moderátor
moderátor
Příspěvky: 545
Registrován: pát črc 08, 2005 23:14
Zařízení: Lumia 950XL DS White / Lumia 920 White

HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od TomasSX1 »

Originalne prislusenstvo bude..prave na strankach htc.cz to mozes najst v sekcii prislusentsva a celkom dole kde je lista tlefonov si vybrat Titana...ale este ziaden z nich nie je k dostaniu...si myslim ze po prichode Titana na CZ trh to uz bude..ja osobne zatial nic nepouzivam ani foliu a ani puzdro..ale cakam na to kozene puzdro od HTC , na ten som si zvikol pri HD2ke...a foliu nebudem pouzivat..sklo mi pride ovela tvrdsie a odolnejsie ako na HD2ke bolo...takze to je moj osobny nazor :)
kubahucek
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: pon srp 06, 2007 16:18
Zařízení: Samsung Galaxy Note - White
Kontaktovat uživatele:

HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od kubahucek »

Jak až přijde Titan na CZ trh? Já Titana mám, bylo mi řečeno že je z CZ distribuce, v krabičce byli i CZ návody. Tak tedy nevím, buď se mnou někdo pěkně vyběhl, nebo tomu nerozumím
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Jiří Hrma »

Tak už mi také konečně dorazil HTC Titan a musím říci, že zatím se mi hodně líbí. Konečně nechybí podpora SIM toolkitu, Wi-Fi tethering, neblbne mi název operátora na Live Tile... ale uvidíme, až ho proklepnu podrobněji.
TomasSX1
moderátor
moderátor
Příspěvky: 545
Registrován: pát črc 08, 2005 23:14
Zařízení: Lumia 950XL DS White / Lumia 920 White

HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od TomasSX1 »

Jak až přijde Titan na CZ trh?
Zas to tak na seba neber :) Aj ja ho mam z offic CZ(East EU) distribucie a to ho mam uz druhy tyzden skoro. Ale este stale nie je na 100% v nasich krajinach dostupny. Napr sunnysoft ho bude mat az o 3dni prvikrat na sklade atd. Podla mna to koncom tohto mesiacha uz bude dostupny vsade a vtedy pridu aj orig. prislusenstva :)
Uživatelský avatar
Robert Varga
smartguru
smartguru
Příspěvky: 607
Registrován: ned dub 03, 2011 15:07
Zařízení: HTC Titan

HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Robert Varga »

Já jsem ho koupil na Alze minulý týden. Viděl jsem ho i na slovenské Alze.
roman69
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: úte říj 27, 2009 19:01
Zařízení: HTC HD2,TITAN,Galaxy S. S3, Note, NOTE 2,Note 10.1

HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od roman69 »

Tak ho mám tři dny a spokojenost i přes to krkolomné synchro.Jen nevím jak si dát svou muziku jako vyzvánění jde to?
nofu
smartguru
smartguru
Příspěvky: 701
Registrován: úte říj 04, 2011 12:56
Zařízení: Dell Venue Pro

HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od nofu »

Z threadu Než se zeptáte... aneb začátky s Windows Phone:
karelchadim píše:Ještě bych doplnil nastavení vlastních vyzváněcích melodií, vzhledem k tomu, že to není moc intuitivní, myslím, že se může hodit.

Je nutné mít správný formát audio souboru, který je možné přiřadit (MP3 nebo WMA). Potom délka, velikost skladby, která nesmí překročit 39 vteřin, 1 MB. Pak nastavit správnou kategorii v Zune.
V Zune se přepněte do záložky Kolekce->Hudba->Žánry. Vyberte soubor, který chcete nastavit (ve složce, která je synchronizována se Zune, aby se zobrazil v přehledu skladeb), klikněte pravým tlačítkem myši a vyberte Upravit.
Do pole Žánr napište Ringtone a potvrďte OK. Proveďte synchronizaci s telefonem. Jděte do nastavení v vyzvánění v telefonu a zde najdete vlastní vyzvánění.
Odpovědět

Zpět na „HTC Titan“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 37 hostů