HTC Titan a Radar: Známe ceny a datum uvedení na trh

Diskuzní fórum věnované telefonu HTC Titan
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

HTC Titan a Radar: Známe ceny a datum uvedení na trh

Příspěvek od Jiří Hrma »

Tchajwanská společnost HTC ve čtvrtek 1. září představila dva nové Windows Phone telefony Titan a Radar. Na premiéru jsme se zajeli podívat do Londýna, kde jsme pro vás novinky natočili na video. Oba dva telefony by se měly začít prodávat 15. října; tento termín platí pro Velkou Británii, nicméně zpoždění v ČR by mělo být pouze v řádech několika dnů a bude zajímavé sledovat, zda české HTC k uvedení přichystá nějakou speciální akci, jako tomu bylo zvykem u posledních novinek s Androidem. HTC Titan s obřím displejem se bude prodávat za 599 EUR (cca 14 400 Kč), HTC radar za 399 EUR (zhruba 9 600 Kč). U Titanu bychom očekávali cenu nižší, protože v téhle hladině se pohybuje celá řada dalších zařízení, které jsou na tom po hardwarové stránce mnohem lépe a ani Radar to nebude mít příliš jednoduché.

Obrázek Obrázek
HTC Titan a HTC Radar (více informací)
premikkoci
smartguru
smartguru
Příspěvky: 746
Registrován: stř dub 21, 2010 22:24
Zařízení: iPhone 4S, iPad 2

HTC Titan a Radar: Známe ceny a datum uvedení na trh

Příspěvek od premikkoci »

Cena za titan by měla být, tak 12 000,- maximálně a u radaru ta cena je celkem v pohodě..
Michal Javůrek

HTC Titan a Radar: Známe ceny a datum uvedení na trh

Příspěvek od Michal Javůrek »

Souhlas, tech 12k uz by bylo prijatelnych.
Uživatelský avatar
dark_hood
smartguru
smartguru
Příspěvky: 552
Registrován: pát úno 08, 2008 19:12
Zařízení: Lumia 830

HTC Titan a Radar: Známe ceny a datum uvedení na trh

Příspěvek od dark_hood »

400 ečiek je celkom fajn. snáď to u nás nebude o stovečku viac :evil: čím ďalej, tým viac sa mi ten HTC Radar páči :wink: len jediné mínus vidím v tom, že má len 8GB pamäť. 16 by bolo pre mňa lepšie
Vlastimil Bartošák
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 360
Registrován: pát úno 01, 2008 12:13
Zařízení: LG V10
Bydliště: Teplice v Čechách, Krupka
Kontaktovat uživatele:

HTC Titan a Radar: Známe ceny a datum uvedení na trh

Příspěvek od Vlastimil Bartošák »

Už jsem to brzy ráno přečetl na zahraničním serveru a musím dodat ty ceny jsou moc nadsazené. Za Titan by měla být cena max 10K a za Radar 6K . Když si totiž vezmu co tel nabízí - umí a ještě plus omezenost WP 7.5 no tak nevím jestli bych investoval 14K :???:
Krayzie
smartguru
smartguru
Příspěvky: 659
Registrován: stř led 19, 2011 21:49
Zařízení: Lumia 950, iPhone SE

HTC Titan a Radar: Známe ceny a datum uvedení na trh

Příspěvek od Krayzie »

1. Nikto ta nenuti do toho "investovat"
2. Aj mne pride suma nad 300 evri za akykolvek telefon nadhodnotena
3. Osobne (keby som uz WP7 zariadenie nevlastnil) by som kupil minulorocne zariadenie vo vypredaji (cca 200 evri), kedze tohtorocne modely nic "nove" neprinesu a Mango bude aj na stare (ktore maju vykonu aj vsetkeho ostatneho pozehnane, teda aspon pre mna)
xHeretic
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 144
Registrován: ned lis 26, 2006 19:08
Zařízení: Windows Phone!

HTC Titan a Radar: Známe ceny a datum uvedení na trh

Příspěvek od xHeretic »

Vlajková lod HTC s WP7 a pouze 16GB? To už má i muj Samsung Omnia2 na WM z roku 2009 +32GB karta a i tak se mi 48GB zdá málo.
Já vim, asi jsem moc náročnej, ale celkem se těšim na Nokii N9 64GB verzi :)
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

HTC Titan a Radar: Známe ceny a datum uvedení na trh

Příspěvek od mberdych »

No hlavne neni pamet jako pamet. Flash primo v iPhonu naplnim za 5 minut, SD kartu (seberychlejsi) ani nahodou. Hodne je to videt u HTC, ty jejich WP7 s instalovanou SD kartou vevnitr, to bych brecel. Moje soucasne HTC7Pro jsem upgradnul na 32GB, ale nahrat do toho 10GB je utrpeni obcas.
Vlastimil Bartošák
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 360
Registrován: pát úno 01, 2008 12:13
Zařízení: LG V10
Bydliště: Teplice v Čechách, Krupka
Kontaktovat uživatele:

HTC Titan a Radar: Známe ceny a datum uvedení na trh

Příspěvek od Vlastimil Bartošák »

Také nechápu proč tam nedávají normální paměťové čipy když to nemůžu vyměnit.
prcko
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 110
Registrován: pon pro 14, 2009 10:02
Zařízení: Lumia 920, 520

HTC Titan a Radar: Známe ceny a datum uvedení na trh

Příspěvek od prcko »

no mne osobne sa radar celkom paci horsie to uz je s cenou. Uvidime ako sa prichodom novych modelov upravia ceny tych starych
Radek33
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 160
Registrován: pát led 16, 2009 14:24
Zařízení: Nokia Lumia 800

HTC Titan a Radar: Známe ceny a datum uvedení na trh

Příspěvek od Radek33 »

Proč by si někdo kupoval Radar za 9600,-Kč, když si může koupit úplně stejný Trophy za 7000,-Kč a ještě s větší RAM? To mi není jasné. Jinak k velikosti paměti. Výrobci počítají s tím, že vše budeme mít na Cloudu. Já třeba nemám v telefonu žádné fotky, vše tahám z webu. S hudbou to bude za chvilku podobné. Jediné co mi zabere hafo paměti je navigace, kterou logicky nechci z webu stahovat, hlavně ne mimo EU. Zkusil jsem cvičně nainstalovat z marketu offline navigaci a stáhnout mapy do mobilu. Hmmmm ouha ČR mi zabere nějaké 2giga.
Herodes
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: sob říj 22, 2011 8:55
Zařízení: samsung S2

HTC Titan a Radar: Známe ceny a datum uvedení na trh

Příspěvek od Herodes »

Rozbil jsem si galaxy 1. Zkousim Titan HTC, ktery vracim za 24h. Mango nikdy vice. Tel. je dobry pro nekoho, kdo nestihl prezentacku na breaf a tak ji masti v ryhlem zradle. Tel. je tezky, v zakladu min. funkci, app. na marketu sazka do loterie. Dizajn manga je super ale to je malo. S potizemi jsem zaplatil dve app. Nedodelky. Nic proti MS, je soucast meho zivota ale cim mene MS tim lepe. Vracim se k mnou drive kritizovanemu linuxu, tedy androidu. Kupuju galaxy S2. Bohuzel. Tesil jsem se, ze ti kritici windows dostanou na pradel skrz mango. Nedostanou.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC Titan a Radar: Známe ceny a datum uvedení na trh

Příspěvek od htcjirka »

Tezky..vaha je adekvatni k velikosti telefonu a pevnosti.Displej je krasny a ani velka uhlopricka ve spojeni s rozlisenim mu nijak neubira.Mango neni zadna hitparada,ale situace je lepsi nez byvala ze zacatku.
premikkoci
smartguru
smartguru
Příspěvky: 746
Registrován: stř dub 21, 2010 22:24
Zařízení: iPhone 4S, iPad 2

HTC Titan a Radar: Známe ceny a datum uvedení na trh

Příspěvek od premikkoci »

Radek33 píše:Proč by si někdo kupoval Radar za 9600,-Kč, když si může koupit úplně stejný Trophy za 7000,-Kč a ještě s větší RAM? To mi není jasné. Jinak k velikosti paměti. Výrobci počítají s tím, že vše budeme mít na Cloudu. Já třeba nemám v telefonu žádné fotky, vše tahám z webu. S hudbou to bude za chvilku podobné. Jediné co mi zabere hafo paměti je navigace, kterou logicky nechci z webu stahovat, hlavně ne mimo EU. Zkusil jsem cvičně nainstalovat z marketu offline navigaci a stáhnout mapy do mobilu. Hmmmm ouha ČR mi zabere nějaké 2giga.
Bohužel Trophy neni stejné jako Radar. To bude možná ten problém.
Odpovědět

Zpět na „HTC Titan“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů