HD2 se vypíná a dlouho nejde znovu zapnout

Diskuze věnovaná portaci systému Windows Phone na HTC HD2
Odpovědět
lachica
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř lis 21, 2012 17:19
Zařízení: HTC HD2

HD2 se vypíná a dlouho nejde znovu zapnout

Příspěvek od lachica »

Ahoj,

Chtěla bych poprosit o pomoc ohledně problému s HD2. Telefon jsem koupila v červnu 2010 a rok a půl šlapal naprosto bez problémů. Potom zničehonic odešla dotyková vrstva a protože jsem už měla na displeji solidního pavoučka (upadl mi na schody - bez následků), nesnažila jsem se ho ani reklamovat a rovnou jsem zamířila do servisu (neautorizovaného).
Tam mi vyměnili celý displej, ten ale bohužel odešel za dva měsíce znovu (opět nereagoval na dotyk). Celý proces se tedy opakoval znovu. Nakonec jsem telefon dostala zpátky jako nový a dotyk funguje bezvadně. Ovšem téměř od prvního dne mi drásá nervy jiný problém.
Když telefon používám po delší dobu (cca víc než 5 minut v kuse, je jedno co dělám), telefon se vypne, klidně i během hovoru a restartuje se. Začne nabíhat, někdy se dostane jen na úvodní obrazovku, někdy se restartuje kompletně, ale hned se zase vypne. Jediná možná záchrana je ho vypnout, počkat od 10ti minut do 2 hodin (hrůza) a potom ho znovu zapnout. Zkoušela jsem novou baterii - nic. Zkoušela jsem nový ROM - nic. Zkoušela jsem na něj hezky mluvit ale to taky nepomohlo :)
Tak nevím - je lepší si jít rovnou pro nový telefon nebo se to dá ještě zachránit? Může to být vada HW, třeba se něco zkazilo při té poslední opravě? SW jsem jak říkám přeinstalovala, ale nemělo to žádný vliv. Telefon s touhle vadou vám buď zničí nervy nebo ho prostě prohodíte oknem.
Pomoooooooooooc, co s tím?
Baru
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

HD2 se vypíná a dlouho nejde znovu zapnout

Příspěvek od matoman »

je to znova na vymenu...
lachica
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř lis 21, 2012 17:19
Zařízení: HTC HD2

HD2 se vypíná a dlouho nejde znovu zapnout

Příspěvek od lachica »

Já to tušil ... takže buď 3. ještě horší displej s nedefinovatelnými následky nebo jiný servis a další hafo peněz. Asi si pořídím nový telefon k Vánocům :D Každopádně díky.
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone na HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 63 hostů