Vyfocená fotka je v mobilu, ale nejde najít v PC

Diskuze věnovaná portaci systému Windows Phone na HTC HD2
Odpovědět
vasek.vavra
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob led 23, 2010 16:48
Zařízení: HTC HD2

Vyfocená fotka je v mobilu, ale nejde najít v PC

Příspěvek od vasek.vavra »

Ahoj, prosím o radu - na HTC HD2 vyfotím fotku. Když se podívám na Možnosti fotky, tak vidím, že fotka je uložena v cestě My Documents\Obrázky\fotka_xy. Když mobil připojím k PC, tak sice vidím složku My Documents, ale v ní už nevidím složku Obrázky. Zkoušel jsem to na několika PC, zkoušel jsem vypnout / zapnout mobil. V nabídce fotky není možnost přesunu do jiné fotky, ani se mi nepodařilo poslat fotku přes Bluetooth. Možnosti sdílení byly jen mailem (na mobilu není aktivní datový přenos). Kde může příčina problému? Majitel mobilu neměnil žádné nastavení, HTC HD2 najednou "samo" začalo ukládat fotky do této "nezobrazitelné" složky. Zkoušel jsem v Průzkumníkovi i zobrazit skryté soubory, ale nic nepomohlo. Díky za rady. :???:
mike007
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 77
Registrován: stř črc 11, 2007 19:06
Zařízení: Samsung Galaxy SII

Vyfocená fotka je v mobilu, ale nejde najít v PC

Příspěvek od mike007 »

Když připojíš mobil k počítači, zobrazí se ti jen soubory uložené na paměťové kartě, tedy alespoň u mě to tak je. Fotka se ti tedy pravděpodobně uložila přímo do mobilu. V mobilu si otevři průzkumníka a najdi Toto zařízení -> My documents

Aby se ti fotky ukládaly na paměťovou kartu, je nutné to změnit v nastavení => spusť foťák a v jeho menu klikni na ozubené kolečko (Nastavení). V nabídce pak najdeš Uložiště. Kliknutím na tuto možnost si pak nastavíš, zda chceš aby se fotky ukládaly do mobilu nebo na paměťovou kartu.

edit: Pardon, teď jsem si všiml, že je tento dotaz umístěný v sekci Windows Phone. V tomto systému to může být jiné...
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone na HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 hostů