Jak nahrát Windows Phone 7

Diskuze věnovaná portaci systému Windows Phone na HTC HD2
Frantik
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: čtv led 20, 2011 10:21
Zařízení: L920,L830

Jak nahrát Windows Phone 7

Příspěvek od Frantik »

Ta volba romky http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1356833 je dobrá, a na aktivaci live ůčtu zkus zavolat na MS HELPDESK ČR, číslo 841 300 300, zvol volbu 2, znovu 2, počkej na operátora, kterého požádáme o zaslání aktivačního klíče na službu Microsoft Live pro Windows Phone 7. Operátor bude chít vědět telefonní číslo, email a případně i model telefonu (řekneme HTC HD7).
cputakt
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: ned zář 14, 2008 15:43
Kontaktovat uživatele:

Jak nahrát Windows Phone 7

Příspěvek od cputakt »

Zdravím,vše jsem si přečetl tak asi zkusím instalovat WM 7.8 jen mám dotaz jak funguje přehrávání flash videjí v IE nebo opeře? Nyní mám původní ROM 6.5 a už neumí flash 11 a ani není pdpora.Další věc co mězajímá tak jejestli funguje chat na facebooku? Na původní rom je opera přímo pro HTC a tam se dá zobrazit online kontakty na FB a i si s nima psát,jakje to tedy na 7.8?
Můžete se taky rozepsat o dalších nedostatcích nebo vylapšení oproti původní WM6.5 protože jsem toho o této nové vrzi moc nenašel většinou jen videa uvodní obrazovky.
cputakt
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: ned zář 14, 2008 15:43
Kontaktovat uživatele:

Jak nahrát Windows Phone 7

Příspěvek od cputakt »

Tak jsem vše úspěšně nainstaloval a mám pár problému.
1 Mám neaktivní políčko abych mohl zkopírovat kontakty ze SIM do telefonu.
2 Aktivoval jsem windows přes telefon mi nadyktovali kód který jsem zadal a mělo by to být v pořádku ale na market se nemůžu přihlásit i když mám vytvořený účet tak se nejde přihlásit naskočí kód chyby 8000FFFF.

Ohledně flash videjí tak jsem zjistil že nejdou spustit třeba video co je na úvodní stránce seznam.cz ale to se možná spraví nějakou aktualizací.
Nyní potřebuji vyřešit ty první dva problémy protože teď z telefonu nemůžu vůbec telefonovat.
armanny
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř led 16, 2013 8:10
Zařízení: HTC HD2

Jak nahrát Windows Phone 7

Příspěvek od armanny »

Potřeboval bych od Vás jednu radu..
Mám nainstalován ROM:
2_HD2 Pdaimatejam Rom Wp7.8 OS 7.10.8858.136 RMT v8.7.zip

Vše šlape naprosto bez problémů jen mě zaráží jedna věc. Zelené tlačítko pro příjem hovoru nespouští jako bylo zvykem poslední volané hovory. Nereaguje ani na vytočení když číslo napíšu ručně. Samozřejmě je funkční. Nic jsem neměnil, ale když se podívám do LEO ADVANCED - KEY MAP - GREEN KEY nastaveno PHONE.

Proč tlačítko nejde, je to jen chyba této ROM, nebo na HD2 není vyřešeno??

děkuji
martintrojanek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 242
Registrován: sob kvě 14, 2011 16:13
Zařízení: Nokia Lumia 1520 Black Windows Phone 8.1 GDR1 DP

Jak nahrát Windows Phone 7

Příspěvek od martintrojanek »

Zdravím,
TaK prosím o pomoc. Kámošovi instaluji wp 7.8 na hd2 - přechází z androida 4.x, nicméně, vše jsem udělal podle videonávodu (HSPL, Radio, tweak29, MagLDR 1.13, services-Use24nand,clearPartition) ovšem při probíhajícím flashi se v partition 4 zasekne a vyskočí chyba:
An error has occurred
Read below for more information

Error Description: send d000ff partition data failed
Info: .\RSPL\RSPL.cpp (1279)

Error Description: block send fail
Info: .\RSPL\RSPL.cpp (962)

Error Description: flash write failed.
Info: .\RSPL\RSPL.cpp (710)

Karta: AData Class 10 16 GB. Musí být v telefonu Sim? Opakuju to dokola s jinýma usb, po restartu pc a stále nic. OS je Windows 8.
díky za případné rady
Thanas
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv bře 07, 2013 20:31
Zařízení: HTC HD2

Jak nahrát Windows Phone 7

Příspěvek od Thanas »

dnes mi to isté kamoš robil.. hod tam 6.5 a potom 7.8 či ktoru verziu chceš :) ale nechaj tam pam.kartu
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone na HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů