displej nereaguje, restart iba vybratim baterky

Fórum věnované prvnímu telefonu od HTC s 3D displejem
Odpovědět
pepo701
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř dub 17, 2013 20:05
Zařízení: HTC EVO 3D

displej nereaguje, restart iba vybratim baterky

Příspěvek od pepo701 »

zdravim,
posledny cca mesiac mam taky problem so svojim EVO 3D (mam ho cca rok, problemy doteraz neboli, teda som ani neobnovoval tovarenske nastavenie). Nahodne sa mi stava, ze ked ho rozsvietim, nejde odomknut - vacsinou zmizne aj horna lista, ostatne je tak ako ma ale koliesko na odblokovanie vobec nereaguje na dotyk. Neda sa ani normalne vypnut, musim natvrdo vytiahnut baterku a znova zapnut. Nespozoroval som ziadne ine problemy, v poslednej dobe som neinstaloval ani ziadne nove veci. Niekedy fici aj tyzden bez problemov, ale napriklad dnes sa mi to stalo dvakrat. Ked bol mobil v tomto stave, skusal som si prezvanat ci ho to nepreberie, ale nic - ani sa nerozsvietil. Nie je nijako root-nuty ani nic take, aktualizacie iba tie co mi samo ponuklo.
Ma niekto podobny problem?! Je to dvovod na reklamacku alebo pomoze aj ta obnova tovar. nastavenia?! Dakuejm za kazdu radu...
pepo701
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř dub 17, 2013 20:05
Zařízení: HTC EVO 3D

displej nereaguje, restart iba vybratim baterky

Příspěvek od pepo701 »

tak tovarenske nastavenie obnovene ale problem pretrvava...dnes dokonca pod rukami - siel som na telefon asi trocha rychlejsie a chudak sa z toho nevedel spamatat, sekol sa. ked som zhasol a znova rozsvietil displej, znova rovnaky problem ako v prvom prispevku...pochopil by som ak by sa to stavalo pri nejakom pretazeni telefonu, ale zvycajne sa to stane ked s nim nic nerobim...no nic, asi odnesiem na reklamacku, nech sa s tym popasuju v servise. na nejakom fore som cital nieco o preinstalovami ROMky cez ruu ci take nieco, ale v tomto niesom velmi doma a este by som to viac dobabral :-P
Odpovědět

Zpět na „HTC Evo 3D“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů