Záloha

Fórum věnované prvnímu telefonu od HTC s 3D displejem
Odpovědět
Radista.sk
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: ned led 07, 2007 23:38
Zařízení: HTC EVO 3D
Kontaktovat uživatele:

Záloha

Příspěvek od Radista.sk »

Pozná niekto zálohovací program niečo ako obdoba SPB backup u windovs mobile??? Všetci odporučaju titanium backup aj som musel rotnuť telefon čo sa mi moc nepačilo (od vtedy sa mi urobil sam od seba master restart najmenej 5x) nainštaloval som titanium backup, zalohoval data potom obnovil a snaď každa tretia aplikacia mi vypíše že sa musela nečakane zastavyť tak neviem či som to zalohoval zle alebo ako?? Moja predstava je nahrať original rom a aj keď tak kupiť zálohovaci program na sposob SPB backup (to je nastavym alebo stlačim jedno tlačitko a zalohuje sa mi apsolutne všetko a pri obnove tiež stlačím jedno tlačitko a obnový sa všetko). Alebo vas poprosím o nejaky navod na ten titanium backup. Za rady ďakujem.
Uživatelský avatar
amirinda
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 120
Registrován: pon črc 19, 2010 13:41
Zařízení: HTC Evo 3D
Kontaktovat uživatele:

Záloha

Příspěvek od amirinda »

používám toto a jsem spokojen:

https://play.google.com/store/apps/deta ... XBSb290Il0" onclick="window.open(this.href);return false;.
Radista.sk
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: ned led 07, 2007 23:38
Zařízení: HTC EVO 3D
Kontaktovat uživatele:

Záloha

Příspěvek od Radista.sk »

Potrebuješ na to odomknuty telefon? Alebo može biť aj original rom?
streki
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 95
Registrován: ned říj 16, 2005 16:16
Zařízení: HTC EVO 3D, 2.3.4, 16GB Kingston class 10

Re: Záloha

Příspěvek od streki »

Na origo romce to moc nechodí. Používal jsem, ale pri pokusu o obnovu dat se to bohuzel nepodarilo. Na zálohu teď používám Myphone Explorer z GooglePlay. V pc mam soft a v evu klienta. Zaloha v pc jde včetně app. a dalsich dat.
Radista.sk
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: ned led 07, 2007 23:38
Zařízení: HTC EVO 3D
Kontaktovat uživatele:

Záloha

Příspěvek od Radista.sk »

Ja potrebujem niečo na original rom, mne sa zda že mi funguje nejak divne ten telefon po roote.
Odpovědět

Zpět na „HTC Evo 3D“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 hostů