EVO a přístup k internetu

Fórum věnované prvnímu telefonu od HTC s 3D displejem
Odpovědět
suchla12
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř kvě 09, 2012 11:56
Zařízení: HTC EVO 3D

EVO a přístup k internetu

Příspěvek od suchla12 »

Zdravím, mám nově HTC EVO 3D a potřebuji, aby zablokovat (zatím, než si zařídím internet do mobilu) přístup telefonu k internetu. V nastavení --> Bezdrátová připojení a sítě je možnost "Mobilní síť - připojení k internetu" . tak jsem tuto volbu vypnul a chci se jenom ujistit, že ani aplikace (jako třeba počasí, které má nastaveno se aktualizovat každé 3 hodiny) nebudou mít prístup k internetu.

Abych nezakládal zbytečně další téma, zeptám se rovnou na navigaci Aura Sygic. Stáhnul jsem ji, zapnul, ale Chce to po mě, abych se někam zaregistroval/přihlásil. To jsem ovšem přeskočil, zapla se mi mapa ČR, ale dole mám napsáno "Ukončeno GPS spojení, zkontrolujte HW nastavení. Vyhledávání polohy satelitem mám povoleno, zakázano mám pouze tu volbu, že se hledá poloha za pomoci wifi nebo mobilní sítě.

Děkuji
junglist
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 62
Registrován: sob úno 27, 2010 17:58
Zařízení: HTC EVO 3D

EVO a přístup k internetu

Příspěvek od junglist »

to s tou mobilni siti jsi udelal dobre. Android nastesti neni WM6.5, takze mu staci odskrtnout tahle volba a prez mobilni sit se nepripoji.

Se Sygicem nevim. Pokud mas zaplou GPS, melo by to jet..
suchla12
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř kvě 09, 2012 11:56
Zařízení: HTC EVO 3D

EVO a přístup k internetu

Příspěvek od suchla12 »

jo, pustil jsem tu aplikaci znova a najednou začala navigovat. nevim co tomu hrabalo. Díky moc :)
Odpovědět

Zpět na „HTC Evo 3D“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů