Odemčení obrazovky

Fórum věnované prvnímu telefonu od HTC s 3D displejem
Odpovědět
cube_biker
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte bře 20, 2012 14:49
Zařízení: HTC EVO 3D

Odemčení obrazovky

Příspěvek od cube_biker »

Dobrý den,
prosím o radu ohledně obrazovky. Možná je to hloupost, ale po týdnu stále nevím jak na to :)
Pokud chci odemknout obrazovku, tak stisknu hlavní tlačítko na mobilu a displej se rozsvítí, ale jen minimálně (téměř nic nelze na displeji přečíst), následně stisknu tlačítko znovu a displej zhasne úplně, dále tlačítko opět stisknu a displej svítí, tak, jak jsem si přednastavil.
Nevíte někdo, kde nastavit mobil tak, aby se displej normálně rozsvítil ihned po prvním stisknutí tlačítka? Procházel jsem nastavení a jas mám nastaven ok, v uzamčení obrazovky jsem také žádnou zradu nenašel. Procházel jsem i napájení a nic zvláštního jsem nezaregistroval. Zkoušel jsem měnit i scénu,vzhled,tapetu i obrazovku uzamčení a opět nic...
Předem díky za jakékoli nápady!
Fisherman
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: úte úno 21, 2012 12:50
Zařízení: HTC Evo 3D
Bydliště: Zvole u Prahy
Kontaktovat uživatele:

Odemčení obrazovky

Příspěvek od Fisherman »

Telefon prozatím nemám, ale pokud nemáš chybu v nastavení, tak zkus návrat do továrního nastavení. Pokud to v továrním bude OK, tak si dávej pozor, co nastavuješ. Jinak nevím..
Uživatelský avatar
amirinda
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 120
Registrován: pon črc 19, 2010 13:41
Zařízení: HTC Evo 3D
Kontaktovat uživatele:

Odemčení obrazovky

Příspěvek od amirinda »

zkus odškrtnout automatické nastavení jasu, zvol si svoje nastavení a vyzkoušej.
cube_biker
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte bře 20, 2012 14:49
Zařízení: HTC EVO 3D

Odemčení obrazovky

Příspěvek od cube_biker »

Obnova továrního nastavení nepomohla, automatickým jasem to taky není a na stránkách htc jsem vznesl dotaz, jak na to a přišla mi automatická odpověď, ať obnovím tovární nastavení :) Takže zítra jedu reklamovat...
Odpovědět

Zpět na „HTC Evo 3D“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti