Problém s HTC Sync

Fórum věnované prvnímu telefonu od HTC s 3D displejem
Odpovědět
vojtas82
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř úno 22, 2012 6:47
Zařízení: HTC EVO 3D

Problém s HTC Sync

Příspěvek od vojtas82 »

Zdravím, s Androidem ani HTC nemám žádné zkušenosti a stojí předemnou problém. HTC Sync nechce komunikovat s mým HTC Evo 3D. Nainstaloval jsem HTC Sync z SD karty na moje PC s W7 32bit. Instalace proběhla úspěšně. Poté jsem zapojil HTC do USB s portem 2.0. zmáčkl na mobilu HTC Sync a dal Hotovo. Mobil asi minutu hledal, ale nic nenašel a na PC mi HTC Sync psal není připojeno žádné zařízení. Tak jsem si stáhl z internetu aktuálnější verzi 3.0.5551 (tu předešlou odinstaloval) a nainstaloval jsem ji. Pořád ten samý problém. Nenapadá mě žádné řešení tohoto problému :( už několik dní hledám na internetu a pořád nic nemůžu najít co by mi pomohlo. Několikrát jsem odinstaloval a zase nainstaloval, zkusil i jiné PC a nic. Prosím o radu. Potřebuji HTC Sync abych provedl změnu v telefonu aby se mi všechny aplikace instalovaly na SD. Bohužel k tomu potřebuji Sync. Děkuji mnohokrát
Fra71
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: úte úno 28, 2012 16:09
Zařízení: HTC EVO 3D

Probm HTC Sync

Příspěvek od Fra71 »

Bohužel neporadím, protože MÁM NAPROSTO STEJNÝ PROBLÉM.
Pomůže nám někdo?

Franta
dvzd
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 409
Registrován: ned led 25, 2009 17:42
Zařízení: JY-S2

Probm HTC Sync

Příspěvek od dvzd »

Možná to dělá zapnutý firewall při instalaci programu.
streki
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 95
Registrován: ned říj 16, 2005 16:16
Zařízení: HTC EVO 3D, 2.3.4, 16GB Kingston class 10

Probm HTC Sync

Příspěvek od streki »

To by mohlo být. Ale zkuste raději MyPhoneExplorer.
http://www.fjsoft.at/en/
Sklada se to z klienta na pc a v mobilu.
Tam jde udelat zalohu take, ke vsemu chodi komplet zaloha sms, kalendare, editace kontaktu, volani a psaní sms skrze pc. Proste pohoda, vse v cestine. Jen je potreba na telefonu po instalaci povolit Nastaven/Aplikace/Ladění USB. A samo na pc nainstalovat klienta.
Uživatelský avatar
armies
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: pon lis 22, 2010 11:21
Zařízení: HTC One

Probm HTC Sync

Příspěvek od armies »

Ja pouzivam na spravu Eva aplikaci "Airdroid", tento program je prefektni a jednoduchy , graficky povedeny, pres tento program si udelas ve svem founu vsechno hovory,tel kontakty, obsah SD karty,sms proste super, nemusis pouzivat propojeni kabelu mezi founem a PC, staci mit wifi.
https://market.android.com/details?id=c ... Ryb2lkIl0.
Sir Sprice
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 275
Registrován: ned kvě 16, 2010 14:02
Zařízení: Samsung Galaxy Note III

Problém s HTC Sync

Příspěvek od Sir Sprice »

když zakládám nové diskuzní vlákno, nepíšu jak prase - probm Htc synch
georginos
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: sob úno 25, 2012 9:59
Zařízení: HTC EVO 3D

Probm HTC Sync

Příspěvek od georginos »

armies píše:Ja pouzivam na spravu Eva aplikaci "Airdroid", tento program je prefektni a jednoduchy , graficky povedeny, pres tento program si udelas ve svem founu vsechno hovory,tel kontakty, obsah SD karty,sms proste super, nemusis pouzivat propojeni kabelu mezi founem a PC, staci mit wifi.
https://market.android.com/details?id=c ... Ryb2lkIl0.
Také používám tento soft a jsem spokojený. Přes wifi šlape jak hodinky a kabel nepotřebuješ. :)
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Problém s HTC Sync

Příspěvek od Jumbo78 »

Já mám teď na chvilku Wildfire a tento problém mi dělal antivir. Odinstaluj HTC Sync, úplně antivir vypni, nainstaluj HTC Sync>připoj telefon, počkej až nainstaluje ovladače a spáruje se s HTC Sync a pak můžeš antivir zapnout, Pak by to už mělo být "navždy" OK ;) Jinak samozřejmě MyPhoneExplorer je asi nejlepší volba
Odpovědět

Zpět na „HTC Evo 3D“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů