Restart HTC EVO 3D

Fórum věnované prvnímu telefonu od HTC s 3D displejem
Odpovědět
jakijaki
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pon úno 20, 2012 7:37
Zařízení: HTC EVO 3D

Restart HTC EVO 3D

Příspěvek od jakijaki »

Dobrý den všem, mám problém na který jsem na tomto (žádném) foru nedostal normální odpověď: několikrát za den se mi telefon samovolně restartuje a nejsem schopen zjistit čím to je...může mi někdo kloudně odpovědět jestli je to někde v zařízení nebo nějakou nestabilní applikací?? děkuji
jakijaki
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pon úno 20, 2012 7:37
Zařízení: HTC EVO 3D

Restart HTC EVO 3D

Příspěvek od jakijaki »

děkuji za odpověď zkusím vše co jsi mi poradil...
jakijaki
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pon úno 20, 2012 7:37
Zařízení: HTC EVO 3D

Restart HTC EVO 3D

Příspěvek od jakijaki »

Pavle mám ještě dotaz, co si myslíš o applikaci Android Assistant , je potřebná nebo něčím nahraditelná?? mám pocit že to dělá tento prográmek...
dufulo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 342
Registrován: čtv pro 23, 2010 1:26
Zařízení: HTC Desire HD, Evo 3D

Re: Restart HTC EVO 3D

Příspěvek od dufulo »

Takisto odporúčam hard reset. To správanie nie je normálne.
Hlavne neinštalovať rôzne šetriče batérie a task manažéry.
jakijaki
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pon úno 20, 2012 7:37
Zařízení: HTC EVO 3D

Restart HTC EVO 3D

Příspěvek od jakijaki »

všem děkuji za příspěvky, ale udělal jsem hard reset , ovšem i bez přívěsků a jiných aplikací to dělá dál....jeto podivné ale za hodinu (jako včera večer) to restartnul 2x , a do současné chvíle drží cca 10 hodin...tak mě napadlo jestli to není třeba sítí, nedostatkem signálu...jsem mrzutej jelikož nejsem v česku a tady na východě to do servisu dávat nebudu...ale jedno mě jěště napadlo, když jsem to resetoval (tovární nastavení) při naběhnutí telefonu se mi začali stahovat opět ty samé aplikace které jsem tam měl..takže možná jsem neudělal hard!! pokusím se to najít někde ve foru jak na to a pak dám vědět...
s3jr4
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: sob led 07, 2012 13:54
Zařízení: htc evo 3d

Restart HTC EVO 3D

Příspěvek od s3jr4 »

V nastavení (tuším ochrana osobních údajů) by ta obnova měla jít vypnout. Nebo je ještě řešení hned vlízt do Marketu a stahování zrušit.
streki
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 95
Registrován: ned říj 16, 2005 16:16
Zařízení: HTC EVO 3D, 2.3.4, 16GB Kingston class 10

Re: Restart HTC EVO 3D

Příspěvek od streki »

A nebo provést obyčejnou odinstalaci programu. Ono po hard resetu pokud nezadas přihlašovací údaje pro Google, tak se ti žádný app nestahnou.
jakijaki
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pon úno 20, 2012 7:37
Zařízení: HTC EVO 3D

Restart HTC EVO 3D

Příspěvek od jakijaki »

takže pánové je to asi všechno na slovo "H" ....všechno jsem odistaloval a pokračuje to dál , včera večer 2x a ráno během deseti minut 2x..takže mě napadá pouze systémová nebo softwarová chyba...píše mi to hlášku po samovolném restartu:
"Sdělit společnosti HTC- Tento telefon byl právě obnoven po abnormálním resetu, chcete to sdělit společnosti HTC." :twisted: takže absolutně nevím co dělat tady na východě evropy...co přepsat soft jiným?? ale kde ho stáhnu taky nevím, babo raď...díky za pomoc a rady...
jakijaki
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pon úno 20, 2012 7:37
Zařízení: HTC EVO 3D

Restart HTC EVO 3D

Příspěvek od jakijaki »

takže na tomto foru je odpověď jasná, ani v servisu nevědí co tomu je a po výměně všech komponentů (deska,baterie,sim,pk,) si nevědí rady...prima tak už nevím ale budu to řešit asi až v Česku...
http://androidforum.cz/samovolny-reboot ... 18119.html" onclick="window.open(this.href);return false;
streki
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 95
Registrován: ned říj 16, 2005 16:16
Zařízení: HTC EVO 3D, 2.3.4, 16GB Kingston class 10

Re: Restart HTC EVO 3D

Příspěvek od streki »

Čas od času se mě také sekne(následuje samovolný reset). Není to jasně žádnou app. Naposledy jsem prohlížel pdf. Ale není to nijak závratné. Někdy se resetne jen Sense. U předchozího Desire Z jsem to měl také. Doufám, že se dočkáme ICS a ty nečekaný resetu zmizí. Ale rozhodně se neresetuje x-krát za den, tedy kompletní reset-restart.
Picos
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: ned bře 20, 2011 17:50
Zařízení: HTC Desire HD

Restart HTC EVO 3D

Příspěvek od Picos »

Mam Desire HD uz jeden a pol roka. Za tuto dobu som zazil jediny samovolny restart a prave v mieste, kde skoro nebol signal. Ak sa naozaj nachadzas v miestach, kde signal kolise alebo je velmi slaby, nevylucil by som ani tuto moznost.
jivo
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: stř bře 07, 2007 11:40
Zařízení: HTC Evo 3D GSM; HTC Dimond2 -Topaz:XDA Energy
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Restart HTC EVO 3D

Příspěvek od jivo »

Mam take puvodni EVO 3D jeste za cenu pres 12.000 a zadne samovolne restarty jsem nezaznamenal. Pouzivam mraky app a telefon - spise zarujeni je opravdu velice vyuzivane. Ale nepouzivam Senece, pouzival jsem ZEAM a ted GO Launcher. Zatim stale originalni HTC ROM a snad ce ICA dockam. Na kamaradovu Sensation ICS z XDA a vydrz se priblizne zvoujnasobila, holt na EVO 3D stale s bugama.
Spise ted mam proble, s reakci dotykove plochy. Dosti to blbne a nepomohl ani reset. Netusim, zda nejake app nebo se mam pripravit na reklamaci.
Ondrej00
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned dub 15, 2012 7:17
Zařízení: HTC EVO 3D

Restart HTC EVO 3D

Příspěvek od Ondrej00 »

Ja mamm tiez tento problem .Skusal som aj vycistit pamät a ine veci .. NEPOMAHA :) Zacalo to prvym vypatim a pokracovalo to dalej :) Teraz sa mi denne vypne aj 11 x. Takze urcite ide mobil na reklamaciu :) A dokonca mam plnu baterku vypne sa a ukazuje len okolo 10% . Takze tam bude problem s baterkou u vsetkych . Po case mi naskoci aj vykkricnik na baterke . Takze tak :)
ZuB103
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon dub 16, 2012 10:02
Zařízení: HTC EVO 3D

Restart HTC EVO 3D

Příspěvek od ZuB103 »

Dobrý den,
měl bych dotaz ohledně těchto restartů, telefon HTC EVO 3D jsem vlastnil 10 dní a pak jej reklamoval kvůli samovolnému restartu a nízké vydrži baterie. Za 21 dnů se mi telefon vrátil s novou baterii a ugradem SW. Nyní když jsem telefon poprvé nabil do plna a chtěl ho zapnout nechtělo mi to přijmout asi 3x SIM kartu a samovolně se několikrát restartoval a napsal hlášku s abnormálním restartem. Tento problém se SIM mi to psalo i před reklamací při těch restartech myslíte te si, že to může být tedy starou SIM (mám ji od nepaměni nejméně 8 let).

Předem díky za odpověď
dvzd
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 409
Registrován: ned led 25, 2009 17:42
Zařízení: JY-S2

Restart HTC EVO 3D

Příspěvek od dvzd »

Já tam mám SIMkartu Vodafone starší víc jak 10 let a funguje OK bez problémů.
junglist
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 62
Registrován: sob úno 27, 2010 17:58
Zařízení: HTC EVO 3D

Restart HTC EVO 3D

Příspěvek od junglist »

taky mam jeste SIMku od OSKARa a kdyz jsem ji tam dal poprvi, tak mi ji to nechtelo vzit, tak jsem ji vyndal a zandal a bylo to OK. Od ty doby jsem ji nevyndal a chodi bez problemu..
namelesss
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pát dub 20, 2012 19:06
Zařízení: HTC 3D EVO

Restart HTC EVO 3D

Příspěvek od namelesss »

Zdravím mám také problém s restartováním telefonu. Dnes v noci se mi zřejmě vypnul a zapnul a zmizely veškeré obrázky a videa, jakoby se telefon naformátoval, což nechápu jak je možné:(. Prosím mohl by mi někdo poslat odkaz na původní obsah složek. Nebo někam nasdílet. Např. původní obrázky .mol (pes, zasněžené hory atd.) Děkuju moc..
Odpovědět

Zpět na „HTC Evo 3D“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 65 hostů