Softwarová klávesnice a její odezva

Fórum věnované prvnímu telefonu od HTC s 3D displejem
Odpovědět
Jan Humr
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: čtv úno 02, 2012 9:05
Zařízení: HTC EVO 3D

Softwarová klávesnice a její odezva

Příspěvek od Jan Humr »

Mám trochu zvláštní problém s displejem a jeho odezvou. Nevyhovovala mi klávesnice HTC takže jsem zkoušel několik jiných. (Momentálně mám Smart Keyboard) U všech mám ale problém při mačkání tlačítka backspace a shift. Nalevo od backspace je klávesa "m". Jenže pokud kliknu na levou část backspace už se zmáčkne "m". To samé dělá vrchní levý roh tlačítka a tam zase místo backspace zmáčkne "l".Není to ale tak markantní jako u "m".U shiftu je problém s "y". Pokud zmáčknu pravou část shiftu zmáčkne se místo něj "y". Zkoušel jsem klávesnice kalibrovat jak v jejich nastavení tak dát default kalibraci htc atd. ale bez úspěchu. Zkoušel jsem i Touchscreen test ale nezdá se mi že by nějaká část displeje reagovala nestandartně. HTC klávesnice zdá se mi takový problém nemá. Jenže tam je poloha tlačítek jiná. Měl jsem před EVO Galaxy S a tam jsem takové přehmaty s jinými než default klávesnicemi nezaznamenal. Má někdo podobnou zkušenost?
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Příspěvky: 862
Registrován: pát srp 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Softwarová klávesnice a její odezva

Příspěvek od Radek Hübl »

toto bude 100% SW problém. zkusil bych u vsech klavesnic vymyzat data a jet odznova a hlavne mel v telefonu nainstalovany max dve klavesnice, problem muze byt i tom...
Jan Humr
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: čtv úno 02, 2012 9:05
Zařízení: HTC EVO 3D

Softwarová klávesnice a její odezva

Příspěvek od Jan Humr »

Teď mám jen Smart Keyboard a Touch Input (HTC). Právě ta nastavení jsem všechna vymazal. Ale zkusím znovu. Nevím jestli to s tím může souviset ale Dead space má ovládání postavy vpřed zhruba v těch místech kde je shift. No a nedá se hrát protože se mi postava neustále zasekává a nechce jít dál. Ale to jsem přisuzoval chybě hry.
Qwerts
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 133
Registrován: sob říj 21, 2006 15:22
Zařízení: Lumia 640
Bydliště: Ivanovice na Hané

Softwarová klávesnice a její odezva

Příspěvek od Qwerts »

Ja pouzivam jen tu ciste googlovskou...ta htc je sice pekna, ale spatne se mi s ni pise
dusjan
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: čtv kvě 20, 2010 8:43
Zařízení: htc Desire

Re: Softwarová klávesnice a její odezva

Příspěvek od dusjan »

Pokud se Ti v Deathspace zasekává postava, tak máš problém s multitouchem. Odinstaluj si alternativní locksreen. Měl jsem stejný problém.
Jan Humr
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: čtv úno 02, 2012 9:05
Zařízení: HTC EVO 3D

Softwarová klávesnice a její odezva

Příspěvek od Jan Humr »

Odinstaloval jsem go locker a pomohlo. Dead space jede. To by mě opravdu nenapadlo. Dík
Odpovědět

Zpět na „HTC Evo 3D“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 hostů