android 4.0 ICS

Fórum věnované prvnímu telefonu od HTC s 3D displejem
Odpovědět
Radista.sk
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: ned led 07, 2007 23:38
Zařízení: HTC EVO 3D
Kontaktovat uživatele:

android 4.0 ICS

Příspěvek od Radista.sk »

Vopred sa ospravedlňujem ak sa to tu riešilo ale nenašiel som odpoveď na moju otázku a to akonahle som odomkol android koli zálohovaciemu programu nejde mi sťahovať aktualizácie sistemu je to O.K. alebo sa mi niečo nepodarilo?
Za odpoveď ďakujem.
dvzd
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 409
Registrován: ned led 25, 2009 17:42
Zařízení: JY-S2

android 4.0 ICS

Příspěvek od dvzd »

No to záleží asi na tom, jakým způsobem jsi odemkl bootloader, existuje oficiální způsob a neoficiální způsob.
Radista.sk
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: ned led 07, 2007 23:38
Zařízení: HTC EVO 3D
Kontaktovat uživatele:

android 4.0 ICS

Příspěvek od Radista.sk »

Asi nelegalne.
dvzd
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 409
Registrován: ned led 25, 2009 17:42
Zařízení: JY-S2

android 4.0 ICS

Příspěvek od dvzd »

Já ho odemkl oficiální cestou a aktualizace normálně fungovaly. Jak to je při neoficiální cestě, to nevím. Asi bys ho musel zase zamknout.
Radista.sk
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: ned led 07, 2007 23:38
Zařízení: HTC EVO 3D
Kontaktovat uživatele:

android 4.0 ICS

Příspěvek od Radista.sk »

Oficialnov cestov sa to ako robí??
David Barborka
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 169
Registrován: pát úno 23, 2007 1:31

Re: android 4.0 ICS

Příspěvek od David Barborka »

Přes htcdev.com.
Radista.sk
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: ned led 07, 2007 23:38
Zařízení: HTC EVO 3D
Kontaktovat uživatele:

android 4.0 ICS

Příspěvek od Radista.sk »

Je to zadarmo? Dá sa napísať nejaky návod?
David Barborka
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 169
Registrován: pát úno 23, 2007 1:31

Re: android 4.0 ICS

Příspěvek od David Barborka »

Je to zadarmo, pruvodce je na tech strankach, ale prijdes o zaruku na zakladni desku mobilu.
Radista.sk
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: ned led 07, 2007 23:38
Zařízení: HTC EVO 3D
Kontaktovat uživatele:

android 4.0 ICS

Příspěvek od Radista.sk »

Stači spraviť master reset abi sa mi vratila romka do povodneho stavu? Myslim ako keď som kupil telefon.
dvzd
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 409
Registrován: ned led 25, 2009 17:42
Zařízení: JY-S2

android 4.0 ICS

Příspěvek od dvzd »

Pokud chceš z ICS zpět na GB, tak by to mělo jít nahráním příslušné ROMky přes PC, ale nezkoušel jsem, jestli to dovolí přehrát novější ROM tou starší.

http://www.filefactory.com/file/c0bf847 ... signed.exe
Radista.sk
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: ned led 07, 2007 23:38
Zařízení: HTC EVO 3D
Kontaktovat uživatele:

android 4.0 ICS

Příspěvek od Radista.sk »

Mám 2.3.4 Ja chcem proste len romku ktoru som tam mal koli stabilite, teraz mi to blbne po odomknuti.A keď bude original chcem to odomknuť oficialnov cestov.
dvzd
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 409
Registrován: ned led 25, 2009 17:42
Zařízení: JY-S2

android 4.0 ICS

Příspěvek od dvzd »

No tak ji tam zkus nainstalovat, vždyť to je ona, ta v tom mém příspěvku nad tvým. Ale pokud ji pak budeš aktualizovat, tak se ti stáhne aktualizace na ICS a to je lepší tam rovnou nainstalovat novější ROMku s ICS.
rejdn
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: pát úno 24, 2012 11:05
Zařízení: Lumia 950 XL

android 4.0 ICS

Příspěvek od rejdn »

Já teda nevím jestli máme všichni stejný telefon, ale ten můj se subjetivně po upgradu na ICS znatelně zpomalil. Nejvíc to vidím na těch dvojitých hodinách v defaultní scéně Work, v task manageru a v browseru:

Hodiny:
GB - jakmile jsem zapnul displej telefonu, okamžitě ukazovaly správný čas
ICS - cca 3-5 vteřin hodiny stojí a ukazují čas před posledním uspáním displeje a pak teprve čas poskočí na správnou hodnotu a vteřinovka začne odtikávát

Task manager:
GB - při otevření task manageru jsem s nulovou prodlevou okamžitě viděl všechny běžící aplikace
ICS - task manager se otevře prázdný, opět trvá několik vteřin než se aplikace načtou a zobrazí

Browser:
GB - uspokojivě rychlý, při funkci Go back jsem mohl bez prodlevy pokračovat v prohlížení stránek
ICS - načítá se pomalu, na gesta reaguje se zpožděním, funkce Go back mě po přesunu na předchozí stránku po 5-10 vteřinách hodí zpět na výchozí pozici, ačkoliv už jsem mezitím odscrolloval někam úplně jinam

Všechno v telefonu je oficiální, z PLAY mám naisntalováno jen pár aplikací (Business Calendar, Where is my water, World of Goo, Avast, Concur, Total Commander). Telefon nejméně 2x týdně úplně vypínám, takže systém by neměl být nijak zvlášť zanesený aby způsoboval nějaká zpomalení. Volné paměti mám pořád mezi 320 - 450 MB, podle toho jak dlouho telefon běží... tedy cca o 100 MB víc než s GB.

Při upgradu na ICS jsem udělal factory reset, potom upgradoval na ICS, pak udělal znovu factory reset a potom telefon nastavil, což jsem považoval až za paranoidně čistou cestu. Máte někdo podobné problémy? Nebo tušíte, co by mohlo být špatně nainstalované nebo nakonfigurované? Slyšel jsem že jiné telefony měly s ICS 4.0.X podobné potíže a vyřešila to verze 4.1 ... což asi u Eva 3D nehrozí, alespoň z oficiálních zdrojů...
Deaktivovaný účet (01.2013)

Re: android 4.0 ICS

Příspěvek od Deaktivovaný účet (01.2013) »

Bohuzel mam stejnou zkusenost a nejen u Eva. Resenim je downgrade na starsi verzi OS ci root a nahrani nektere z rychlejsich neofic. ROM.
dvzd
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 409
Registrován: ned led 25, 2009 17:42
Zařízení: JY-S2

android 4.0 ICS

Příspěvek od dvzd »

Teď když je k dispozici oficiální RUU, tak je lepší instalovat ROM s ICS přes ní a ne přes OTA aktualizaci. Tohle ti mohla způsobit ta OTA aktualizace, takže si to přeinstaluj z PC pomocí RUU, předtím udělaj HR a formát SD karty.
http://www.filefactory.com/file/2hwvwlk ... signed.exe
rejdn
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: pát úno 24, 2012 11:05
Zařízení: Lumia 950 XL

android 4.0 ICS

Příspěvek od rejdn »

Mám tomu rozumět tak, že ty s oficiálním ICS na Evo 3D výše uvedené problémy nemáš, respektive že se ti rychlost telefonu v porovnání s GB zvýšila?
Bartyx
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 237
Registrován: čtv úno 12, 2009 16:28
Zařízení: Honor 8

Re: android 4.0 ICS

Příspěvek od Bartyx »

Ja jsem aktualizoval pres starej system a rychlost se rozhodne zvysila. Plynulost celeho systemu je uplne jinde.
dvzd
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 409
Registrován: ned led 25, 2009 17:42
Zařízení: JY-S2

android 4.0 ICS

Příspěvek od dvzd »

rejdn píše:Mám tomu rozumět tak, že ty s oficiálním ICS na Evo 3D výše uvedené problémy nemáš, respektive že se ti rychlost telefonu v porovnání s GB zvýšila?
Přesně tak, s ICS se rychlost odezvy zvýšila a stabilita systému také, žádné tvé popisované problémy nemám. Zvýšila se mi i výdrž baterie. Ale koukal jsem, že máš nainstalovaný Avast, jestli je to ten antivirový program, tak ti to bude zbytečně zpomalovat a zatěžovat telefon.
rejdn
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: pát úno 24, 2012 11:05
Zařízení: Lumia 950 XL

android 4.0 ICS

Příspěvek od rejdn »

Tak jsem udělal HR s formátem karty, nainstaloval jsem RUU přes kabel, udělal HR a nastavil telefon. Žádná změna. Já nechci tvrdit, že je telefon sám o sobě nějak pomalý nebo že pořád laguje, ale ty tři problémy, které jsem už jednou popsal se nezměnily a nějaký malý lag se čas od času ukáže. Rozhodně mi to nepřijde rychlejší než GB... a to jsem tam pro jistotu ani nedával ten Avast.
dvzd
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 409
Registrován: ned led 25, 2009 17:42
Zařízení: JY-S2

Re: android 4.0 ICS

Příspěvek od dvzd »

Asi to je jen tvuj subjektivni pocit.
Odpovědět

Zpět na „HTC Evo 3D“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů