rot menu 3D

Fórum věnované prvnímu telefonu od HTC s 3D displejem
Odpovědět
rgf3
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: stř led 11, 2012 8:30
Zařízení: HTC evo

rot menu 3D

Příspěvek od rgf3 »

mam blbej dotaz nekde na foru je psano ze je rot,menu 3D ma to nekdo??jaka je to rot???a nekdo z okoly mostu,teplic co by to udelal ,,,jsem uplne d*b*l na instalaci ,,,nikdy sem to nedelal,,dik
rgf3
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: stř led 11, 2012 8:30
Zařízení: HTC evo

rot menu 3D

Příspěvek od rgf3 »

tak sem zase slisel novinku,,prej existuje menu 3D na htc,jen to najit na netu a stahnout a v tel instalovat...prej to je htc sense 3d menu,,,tak vubec nevi zda je to pravda ci ne,,uze te k tomu neco dodat??
luna
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: úte led 17, 2012 12:06
Zařízení: HTC EVO 3D

rot menu 3D

Příspěvek od luna »

rgf3 píše:tak sem zase slisel novinku,,prej existuje menu 3D na htc,jen to najit na netu a stahnout a v tel instalovat...prej to je htc sense 3d menu,,,tak vubec nevi zda je to pravda ci ne,,uze te k tomu neco dodat??

podle mě "3d" znamená že se umí roztočit atd ...

spíš jestli někdo časem udělá něco jako :
3d stereoscopic launcher - nebo stereoscopic ROM

ale to by žralo baterku jako prase .. asi by to nikdo nepoužíval ... :-)


a "root" znamená podle mě ... něco jako úroveň oprávněni uživatele v souborech telefonu .. něco jako admin ve woknech ..
ale já jsem jen lama a nemusí to tak bejt .. :-)
Qwerts
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 133
Registrován: sob říj 21, 2006 15:22
Zařízení: Lumia 640
Bydliště: Ivanovice na Hané

rot menu 3D

Příspěvek od Qwerts »

Vzdyt je to 3D naprosto k nicemu a rozhodne bych nechtel mit menu v 3D, zaprve by to bylo neopuzitelne bo bych to musel drzet jak kdybych byl z sutru aby se mi to 3D nerusilo, zadruhe bych mel spotrebu ibuprofenu kvuli bolesti hlavy, ze by mi to vyzralo do zaludku diru a zatreti to vypada hnusne kdyz to ma rozliseni /2...
Odpovědět

Zpět na „HTC Evo 3D“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 50 hostů