Jakou ROM pouzivate?

Fórum věnované prvnímu telefonu od HTC s 3D displejem
Odpovědět
s3jr4
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: sob led 07, 2012 13:54
Zařízení: htc evo 3d

Jakou ROM pouzivate?

Příspěvek od s3jr4 »

Bohužel všechny mají sense, kromě CM7, MIUI a ICS, které jsou v rané fázi vývoje.
patapufa69
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: stř črc 06, 2011 12:19
Zařízení: HTC Evo 3D
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Jakou ROM pouzivate?

Příspěvek od patapufa69 »

Warm TwoPointThree zkousim a nejak mi nechce nabehnout, pise mi to Please with while starting.... Není nekdo cim to muze bejt ? :)
Sir Sprice
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 275
Registrován: ned kvě 16, 2010 14:02
Zařízení: Samsung Galaxy Note III

Jakou ROM pouzivate?

Příspěvek od Sir Sprice »

WarmTwoPointThree má ale Sense 3.5, akorát oproti LeeDroid se strašně dlouho nabíjí - LeeDroid měla zabudovaný nějáký script na nabíjení a bylo to fakt rychlý

Jinak dávám návod, jak nainstalovat tuto Warm ROM:

superwipe
- flash RLS1
- flash Anthrax kernel
- reboot & wait 10min & reboot
- wipe dalvik cache
- wipe cache
- flash r116 (nebo jiná)
- flash kernel
- reboot & wait 10min & reboot

dělejte ten postup podle tohoto návodu, jinak se vám třeba bude přehřívat baterie aj..
patapufa69
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: stř črc 06, 2011 12:19
Zařízení: HTC Evo 3D
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Jakou ROM pouzivate?

Příspěvek od patapufa69 »

Dík za návod, já udělal nejdřív SuperWipe, přes ten jeho soubor a pak sem klasicky flash Romku a pak kernel. Zkoušel jsem Nightlies WARM-3.5-evo3d-unofficial-r118.zip, ta se mi sekla pri flashi v pulce a konec.
Sir Sprice
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 275
Registrován: ned kvě 16, 2010 14:02
Zařízení: Samsung Galaxy Note III

Jakou ROM pouzivate?

Příspěvek od Sir Sprice »

jj mně taky.. ale na xda píšou, že to je vpohodě, že ROMka je flashnutá.

Nicméně já jdu teď na Shooter Beats 2.0 - vyšla ofiko, ta byla tehdy opro mě stabilní a výborná, nechci už měnit RMky, chci něco na stálo.. WarmTwoPointThree je fajn, ale má hodně bugů a force closů
Qwerts
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 133
Registrován: sob říj 21, 2006 15:22
Zařízení: Lumia 640
Bydliště: Ivanovice na Hané

Jakou ROM pouzivate?

Příspěvek od Qwerts »

Tak vzhledem k tomu ze nechci sense, je pro me miui asi jedina volba. Nicmene ta je krasne stabilni, jeste se mi ani jdnou nesekla, je rychla, ma takt 1.5ghz... Jediny bug je ze musi byt vyply proximity senzor a nejde 3D. Navic vypada uzasne :)
Kot3l
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 82
Registrován: stř pro 22, 2010 1:25
Zařízení: HTC Evo 3D
Bydliště: jihočesko/Pražsko

Jakou ROM pouzivate?

Příspěvek od Kot3l »

http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1288949" onclick="window.open(this.href);return false; Tady sense není, tak můžeš zkusit, mně se zatim podle obrázků docela líbila :)
jonathanio
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 187
Registrován: čtv led 03, 2008 2:33
Zařízení: iPhone 4S
Kontaktovat uživatele:

Jakou ROM pouzivate?

Příspěvek od jonathanio »

Proč řešíte, která má nebo nemá Sense? Já ho automaticky vypínám přes Titanium ...
Kot3l
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 82
Registrován: stř pro 22, 2010 1:25
Zařízení: HTC Evo 3D
Bydliště: jihočesko/Pražsko

Jakou ROM pouzivate?

Příspěvek od Kot3l »

To jde? To sem ani netušil :).. a co bude místo něj? pázdný Gingerbread nebo nějaký Launcher?
Spinner
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 86
Registrován: pát zář 12, 2008 23:02
Zařízení: HTC EVO 3D - SAMSUNG GALAXY NOTE
Bydliště: Rychvald

Jakou ROM pouzivate?

Příspěvek od Spinner »

Vždy jsem zkoušel něco nového, ale teď jsem se rozhodl, že to s tím SENSE vydržím, alespoň do té doby, než dostaneme aktualizaci na ICS.
lizzo
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: úte led 10, 2012 11:20
Zařízení: Evo 3D

Jakou ROM pouzivate?

Příspěvek od lizzo »

Zdravím, tak jsem Evo taky koupil a vyměnil ho za galaxy S. S tím mám velký zkušenosti co se týče romek, od miui, CM7,9 až po mnoho romek na základu Samsung.
Co se týče romek na evo, tak zatim žádná sláva leedroid ve verzi 5.0 není nic moc plynulého a verze 5.1 hází resety :)
Budu muset tedy testovat což mě fakt nebaví :D zkusím tu warm twopoint three. A pokud bude na nic miui to jistí byl jsem s ní spokojen i na galaxy S.
lizzo
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: úte led 10, 2012 11:20
Zařízení: Evo 3D

Jakou ROM pouzivate?

Příspěvek od lizzo »

ještě k miui se chci zeptat na xda maji camera not working ? Tím se myslí že nefunguje 3D nahrávání a nebo komplet celá kamera.
Qwerts
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 133
Registrován: sob říj 21, 2006 15:22
Zařízení: Lumia 640
Bydliště: Ivanovice na Hané

Jakou ROM pouzivate?

Příspěvek od Qwerts »

Myslim si ze nejde jen 3D, na miui fotak sel, ale taky ne 3D, ted mam zrovna ROMeOS a tam jde i 3D.
Nicmene jsem byl nucen se zbavit MIUI :( vypadava v ni signal a volani je celkem loterie...
Jak vypnout v titaniu Sense? proste ho odinstalovat? Ja ted zkousel na ROMeOS instalnout androidi launcher a hazelo to dookola chybu takze sem to musel preflashovat...
lizzo
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: úte led 10, 2012 11:20
Zařízení: Evo 3D

Jakou ROM pouzivate?

Příspěvek od lizzo »

A zkoušel jsi nahrát jiny rádio místo stávajícího to neni totiž problém romky (padání signálu, telefonování).

EDIT: mimochodem znáte i jiný český forum ( s větším obsahem pro EVO) než je tu ?
Qwerts
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 133
Registrován: sob říj 21, 2006 15:22
Zařízení: Lumia 640
Bydliště: Ivanovice na Hané

Jakou ROM pouzivate?

Příspěvek od Qwerts »

Radio jsem nezkousel, to by ale blbo na kazde romce ne?
jonathanio
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 187
Registrován: čtv led 03, 2008 2:33
Zařízení: iPhone 4S
Kontaktovat uživatele:

Jakou ROM pouzivate?

Příspěvek od jonathanio »

V Titanium místo odinstalování raději zmrazujte. Nikdy nevíte kdy se jaká aplikace bude znovu hodit. Každopádně po zmrazení vás už Sense otravovat nebude.

lizzo: třeba androidforum.cz
lizzo
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: úte led 10, 2012 11:20
Zařízení: Evo 3D

Jakou ROM pouzivate?

Příspěvek od lizzo »

Mělo by to dělat i na jiné romce, ale když jsem kolikrát viděl ty bugy co se u jednoho vyskytovaly a u druhýho zase ne tak bych se ani nedivil :D Pro jistotu bych to před flashem jiné romky určitě zkusil.
Qwerts
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 133
Registrován: sob říj 21, 2006 15:22
Zařízení: Lumia 640
Bydliště: Ivanovice na Hané

Jakou ROM pouzivate?

Příspěvek od Qwerts »

Omg, rozmrazil jsem klasicke androidi kontakty abych mohl dat pryc ty htc shity, ale dookola mi vyskakuje android.process.acore byl ukoncen a muzu znova flashovat, protoze me to nepusti udelat VUBEC nic, ten android je hroznej balast :/ zlate WM

edit: kde sehnat jine radio? :D
jonathanio
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 187
Registrován: čtv led 03, 2008 2:33
Zařízení: iPhone 4S
Kontaktovat uživatele:

Jakou ROM pouzivate?

Příspěvek od jonathanio »

Nevím jestli je to romkou (používám Leedroida 5.0), ale nějak se mi seká hudba. Stává se to zhruba 1x za 10-20 minut a je to hodně rušivé. Vždycky se tak na půl vteřiny sekne přehrávání a pak jede dál. Pokaždé na jiných místech. Přehrávač mám PowerAmp Pro, který používám už skoro rok a nikdy jindy jsem se s tímhle problémem nesetkal. Sluchátka Jays t-Jays One a Porta Pro, tam bych problém taky neviděl. Nesetkal se s tím někdo?
lizzo
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: úte led 10, 2012 11:20
Zařízení: Evo 3D

Jakou ROM pouzivate?

Příspěvek od lizzo »

Qwerts píše:Omg, rozmrazil jsem klasicke androidi kontakty abych mohl dat pryc ty htc shity, ale dookola mi vyskakuje android.process.acore byl ukoncen a muzu znova flashovat, protoze me to nepusti udelat VUBEC nic, ten android je hroznej balast :/ zlate WM

edit: kde sehnat jine radio? :D
Zmínku o rádiích jsem našel včera na xda, ale už nevím přesně kde zkusím to najít.
Odpovědět

Zpět na „HTC Evo 3D“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů