HTC Sense.com

Fórum věnované prvnímu telefonu od HTC s 3D displejem
Odpovědět
aXer
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: ned lis 09, 2008 13:28
Zařízení: HTC EVO 3D
Bydliště: Broumov/Liberec
Kontaktovat uživatele:

HTC Sense.com

Příspěvek od aXer »

Funguje Vám HTCsense.com? respektivě, funguje Vám lokace telefonu či jeho ovládání přes web?? mě to píše při zjitění polohy toto: V tuto chvíli nemůžeme zjistit vaši polohu, váš telefon je možná vypnutý nebo je mimo pokrytí.
Přitom telefon je zaplý a má připojení na net.
Lucifero
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: ned úno 13, 2011 9:57
Zařízení: Desire HD/Sensation XL/ONE X/ONE X+/NOTE 10,1/SXTZ

HTC Sense.com

Příspěvek od Lucifero »

Tak z toho si nic nedělej, mi sense.com nejde spustit už někdy od února. Občas to testnu, ale stále se stejným výsledkem - nefunguje to! :evil: Tohle bych HTC opravdu vytknul, byla to jedna z věcí která mě rozhoupala k přechodu z Nokie k HTC a takové zklamání.

Mi se objeví jen stránka účtu a nebo ta miňovaná stránka s polohou, která stejně nefunguje (nejde hledání přístroje, ani prozvonění). Kontakty, sms, My Location nefunguje, i když se je snažím otevřít přímým URL, vždy to přeskočí na stránku s polohou. Nepomohlo ani odebrání a znovu vytvoření účtu ... prostě nic :-(
Peto390
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: čtv črc 21, 2011 13:42
Zařízení: Sony Xperia T

HTC Sense.com

Příspěvek od Peto390 »

Mam HTC Sensation a teraz som to skusal funguje mi najdenie polohy.. :)
radarcz1
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: stř úno 09, 2011 19:29
Zařízení: nokia n80

HTC Sense.com

Příspěvek od radarcz1 »

Mám Incredible S a vše funguje jak má i poloha telefonu.
aXer
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: ned lis 09, 2008 13:28
Zařízení: HTC EVO 3D
Bydliště: Broumov/Liberec
Kontaktovat uživatele:

HTC Sense.com

Příspěvek od aXer »

tak to nechápu, zkusil jsem účett odebrat v telefonu a na netu zrušit, pak znova vytvořit a nejde se ani přihlásit teď, fakt služba za všechny prachy

-- doplnění předchozího příspěvku (pát srp 12, 2011 16:55) --

založil jsem si nový účet na jiný email na internetu, poté postupoval podle pokynů a už funguje lokace prozvonění a zamčení, ostatní funkce jako smsky, lide, atd budou dostupné prý časem
Lucifero
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: ned úno 13, 2011 9:57
Zařízení: Desire HD/Sensation XL/ONE X/ONE X+/NOTE 10,1/SXTZ

HTC Sense.com

Příspěvek od Lucifero »

Tak to tady někdo z HTC asi čte :D Poloha funguje i prozvonění, ale jinak už nic (kontakty - zprávy - my locations). Neřekl bych ale, že by to bylo kvůli nám, ale spíše kvůli vydání Eva 3D
aXer
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: ned lis 09, 2008 13:28
Zařízení: HTC EVO 3D
Bydliště: Broumov/Liberec
Kontaktovat uživatele:

HTC Sense.com

Příspěvek od aXer »

další funkce(kontakty - zprávy - my locations) mají být zprovozněny časem, prý se pracuje na jejich zdokonalení, proto jsou nyní nedostupné. Toto mi napsal online technik HTC na chatu.
Lucifero
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: ned úno 13, 2011 9:57
Zařízení: Desire HD/Sensation XL/ONE X/ONE X+/NOTE 10,1/SXTZ

HTC Sense.com

Příspěvek od Lucifero »

Tak poděkuj technikovi, svým pokřiveným způsobem ti nekecá, ale tohle už totiž tvrdí od počátků těchto problémů, tedy někdy od února. Vše bych oželil, i polohu, ale psaní SMS, zálohu kontaktů a nyní i my locations bych opravdu moooc uvítal.
Luboš Klicpouch
smartguru
smartguru
Příspěvky: 569
Registrován: pon pro 31, 2007 14:00
Zařízení: SGN
Bydliště: Praha

HTC Sense.com

Příspěvek od Luboš Klicpouch »

Funkce, či spíše NEfunkce HTCSense.com je již od cca října minulého roku. Mám docela pocit, že na tom nikdo nepracuje. Jako kdyby to byl abandoned project..
jivo
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: stř bře 07, 2007 11:40
Zařízení: HTC Evo 3D GSM; HTC Dimond2 -Topaz:XDA Energy
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

HTC Sense.com

Příspěvek od jivo »

zkuste aplikace http://www.appbrain.com/app/com.riteshs ... gBacestore a v http://www.appbrain.com/app/com.riteshs ... kupRestore. Neni to sice tak povedene, ale funguje to. HTC Sense nezvladlo ani preinstalovat vsechny app. Zlatej AppBrain.
Ale musim uznat, ze jsem byl prekvapen, ze pretahlo jak bookmark z prohlizece, tak i hesla k Wifinam.
rejdn
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: pát úno 24, 2012 11:05
Zařízení: Lumia 950 XL

HTC Sense.com

Příspěvek od rejdn »

Funguje tahle věc ještě vůbec? Právě jsem se tam zaregistroval, během toho procesu se na mě valily tuny výhod jako lokalizace telefonu, synchronizace, spousta aplikací a podobně, a teď když se tam zaloguju na PC, tak tam jen píšou že dosavadní funkce HTC sense byly zrušeny a že mám čas do konce dubna, abych si svoje data stáhnul. Je tohle vůbec legální, takhle lhát?

Zkrátka jediná funkce té registrace je ta, že jsem vytvořil účet, který obsahuje moje personálie a který absolutně nic neumí (snad jen ty personálie změnit) a pár tapet a vyzvánění v HTC Hubu na telefonu. Dokonce v tom webovém profilu nemůžu ani vybrat svoje zařízení (anebo nevím jak).

Čili moje otázky zní:
1. Funguje HTC sense a jestli ano, tak jak?
2. Jak se přihlásím do HTC Hub přes web v PC (účet na HTC sense nefunguje)?

Díky.
Uživatelský avatar
armies
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: pon lis 22, 2010 11:21
Zařízení: HTC One

HTC Sense.com

Příspěvek od armies »

To same, nic na HTC Sense nefunguje....ani lokalizace :cry:
Uživatelský avatar
amirinda
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 120
Registrován: pon črc 19, 2010 13:41
Zařízení: HTC Evo 3D
Kontaktovat uživatele:

HTC Sense.com

Příspěvek od amirinda »

mě to prozměnu píše Váž prohlížeč není podporován a to na několika počítačích i různé prohlížeče.
Bartyx
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 237
Registrován: čtv úno 12, 2009 16:28
Zařízení: Honor 8

HTC Sense.com

Příspěvek od Bartyx »

Oni to předělávají. Brzy by to snad mělo zase fungovat. Stačí si to pořádně přečíst. Je tam napsáno něco ve smyslu, že si máš zazálohovat svoje data, protože je kompletně smažou a budou spouštět novou verzi.
Odpovědět

Zpět na „HTC Evo 3D“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů