HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Fórum věnované prvnímu telefonu od HTC s 3D displejem
Odpovědět
Spaidy96
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: stř úno 01, 2012 16:28
Zařízení: HTC Evo 3D

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od Spaidy96 »

Neustále mi vypadává wifi.Dělá mi to na všech zařízeních s androidem.(htc evo 3D,SE Xperia mini pro, Ainol novo elf2).Ale na Notebooku a stolním pc s windows ne.
Spaidy96
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: stř úno 01, 2012 16:28
Zařízení: HTC Evo 3D

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od Spaidy96 »

Měl sem virtuos ics a chtel sem aktualizovat na oficialni ics.Naistaloval sem ruu od jacho a originalni recovery.Ics se stahlo a instalace nesla objevil se trojuhelnik s cervenym vykricnikem.Tak sem chtel nainstalovat originalni ruu ale psalo to chybu.Tak sem ze svoji zalohy prec cmw nainstaloval originalni 2.3.4 a original recovery,ale protoze pak nejde wifi tak sem ics stahl pres mobylni data asi za 2minuty,insatalace probehla vpohode ale telefon uz nejde zapnout.neustale se objevuje HTC pak zmizi zazni zvukove znameni a objevi se HTC quietly brilliant a furt dokola.A tim sem skoncil.
Spaidy96
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: stř úno 01, 2012 16:28
Zařízení: HTC Evo 3D

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od Spaidy96 »

Vypada to ze budeme mit taky android 4.1 http://smartmania.cz/bleskovky/htc-potv ... one-s-2939" onclick="window.open(this.href);return false;
annaa
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: sob srp 11, 2012 5:53
Zařízení: phone

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od annaa »

You can use HTC EVO 4G SHIFT skin cover for your HTC EVO 4G iphone. HTC EVO 4 G SHIFT skin covers are available in many designs. You can select these designs according to your choice and interests.

iHTC EVO 4G SHIFT SKIN COVER
Odpovědět

Zpět na „HTC Evo 3D“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů