HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Fórum věnované prvnímu telefonu od HTC s 3D displejem
Odpovědět
Spidla
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte lis 01, 2011 11:57
Zařízení: HTC Desire Z

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od Spidla »

Ano, můj Desire Z nepotřebuje výkon, on už ho má :D
Evo jsem si pořídil kvůli většímu rozlišení displeje, větší RAM a dobré ceně. O víkendu se k němu ještě vrátím, ale po včerejších zkušenostech, mě asi nepřesvědčí.
Koudy69
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: úte led 10, 2012 21:32
Zařízení: Sony xperia z1c

Re: HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od Koudy69 »

Ja mel desire z a vazne bidny vykon. Evo 3d jede krasne svizne kdyz si snim pohrajes telefon vydrzi den celkem slusneho zaprahu coz je optimalni k velikosti displeje ramky atd. Za me spokojenost. Konstrukce lehce mi krupe u micro usb vystupu ale nejak me to neirituje jelikoz ho mam v silikonovem obalu.
Spaidy96
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: stř úno 01, 2012 16:28
Zařízení: HTC Evo 3D

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od Spaidy96 »

Jak si mám pohrát s telefonem aby mi vzdržel aspoň den?Díky
Iceman111
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: pon úno 01, 2010 11:44
Zařízení: Sony Xperia L

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od Iceman111 »

Toz jak desire Z pretaktuje na 1,6 nebo kolik tak je jasne ze ma vykon jako blazen. Dival jsem se nekde na youtube ze snad az 1,8. To pak byly cisla v banchmarku. Jinak v zakladu ma 800mhz a nemyslim si ze by byl rychlejsi nez Evo. Jinak je somozdrejme vec kazdeho co si poridi a jaky ma na to nazor. Nikomu to neberme,vzdy platilo pravidlo a platit bude. "Kdo chce psa bíti, hůl si vždycky najde"

Pavel:
Jinak co se tyce baterie zkus pisnout do sekce Super baterie 2400mAH , pise tam jeden uzivatel Tomas Kubec a vypada ze o tom fakt neco vi tak treba rekne svuj nazor.

Spajdy 96: Hlavne si musis povapinat vse co ti zere baterku. BT,Wifi,GPS modul, urcovani polohy, Mobilni data. Podsviceni bych zeslabil a dal na manual. Automat ne vzdy uspori, sviti nekdy vice nez musi.Ja osobne jeste pouzivam Taskiller a jednim klikem zaviram aplikace, kazdy ti na to povi neco jineho ale jak je pootvirane kde co taky to asi vice zere. Jinak uz je to pak na pouzivani. Nepocitej vsak ze vse vypnes a budes hrat hry a udelas cely den.
Spaidy96
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: stř úno 01, 2012 16:28
Zařízení: HTC Evo 3D

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od Spaidy96 »

Me jde hlane o interne 50% na 2g a 50% na 3g.Taky pouzivam Taskille ale musim ukoncovat aplikace sam a dost často,automaticky to nejde ikdyz by melo na se xperia x10 mini pro to fungovalo automaticky ale tady ne
Koudy69
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: úte led 10, 2012 21:32
Zařízení: Sony xperia z1c

Re: HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od Koudy69 »

Tak ja task killery nepouzivam zere to vic baterky a system to nema rad od verze 2.2 froyo uz mame plnohodnotny multitasking a je zbytecne je vypinat si o tom neco prectete a ja hraju hry tak 1,5 hodiny net tak 2 hodky wifi a 2g jinak tak 20sms denne tri ctyri telefony hudba tak hodku a baterka vydrzi deset jedenact hodin
Uživatelský avatar
Cleric
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1162
Registrován: pát dub 09, 2010 15:09
Zařízení: Apple iPhone 7 128 GB
Bydliště: Potkali se u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Re: HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od Cleric »

Lidi, pro boha!!! Zahodte už konečně ty stupidní Task killery, jen tím systému skodite. Tohle nejsou WMka.
Spaidy96
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: stř úno 01, 2012 16:28
Zařízení: HTC Evo 3D

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od Spaidy96 »

Co je to ten multitasking a kde jej najdu?Mam první android vižsí než 2.1
Proc Task killery škodí systemu?Ja bych řekl opak když se mi samo spusti hromada aplikaci tak je tel. zabrzdenej a Task killery je vypnou a odbrzdi tel.
Spaidy96
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: stř úno 01, 2012 16:28
Zařízení: HTC Evo 3D

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od Spaidy96 »

Skusim to bez nej a uvidim
dufulo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 342
Registrován: čtv pro 23, 2010 1:26
Zařízení: HTC Desire HD, Evo 3D

Re: HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od dufulo »

-Pavel- píše:Co myslíte, kolik v reálu nacpal Mugen mAh do tohoto monstra: Mugen Power 3600mAh Extended Battery for HTC EVO 3D with Battery Door ?

http://www.mugen-power-batteries.com/mu ... -door.html#" onclick="window.open(this.href);return false;

Nabíjím každý den, někdy i dvakrát denně, mám představu výdrže okolo 35, až 40 hodin. Jestli mi to přidá 10, až 15 hodin v tahu co mám teď, tak to koupím. Pokud je to populismus, tak to nechám. Kdyby odpověďěl nejlépe majitel, nebo prodejce, co má nějakou zkušenost. Je to dost kaček. Děkuji.

Pavel.
Ja idem do nej. Chcel som pôvodne seidio 4000 mAh, ale idem radšej do mugen.
Keď si pozrieš xda, batériu chvália a sú tam aj linky na nejaké stránky s testami.
Uživatelský avatar
Leffi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 60
Registrován: ned srp 17, 2008 1:22
Zařízení: Samsung Galaxy Nexus

Re: HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od Leffi »

Prosim vas kolik ma Evo realne k pouziti z toho giga co ma v zakladu bez SD? Se to snazim uz nejakou dobu vycist, ale nejak se mi nedari. Predem dekuji za odpoved.
Sir Sprice
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 275
Registrován: ned kvě 16, 2010 14:02
Zařízení: Samsung Galaxy Note III

Re: HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od Sir Sprice »

Taky jsem dlouho používal Taskiller, ale od té doby, co jsem si přečetl, jak to škodí systému a dokonce žere více baterie kuli opakovaným procesům, tak jsem přestal používat a dělám softreset. Je vhodné si zjistit, které nežádoucí aplikace se spouští při startu systému.
Spaidy96
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: stř úno 01, 2012 16:28
Zařízení: HTC Evo 3D

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od Spaidy96 »

co je to softreset a jak se pouziva?
dvzd
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 409
Registrován: ned led 25, 2009 17:42
Zařízení: JY-S2

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od dvzd »

Je to normální restart telefonu přes zapínací tlačítko, bohužel se mi nepodařilo najít aplikaci, která by to uměla softwarově.
Uživatelský avatar
Leffi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 60
Registrován: ned srp 17, 2008 1:22
Zařízení: Samsung Galaxy Nexus

Re: HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od Leffi »

V zarizenich s Androidem provedes reset telefonu dlouhym drzim tlacitka vypnout. Znamena to ignorovat i nabidku ktera se objevi a drzet doku se proste tel nerestartuje.
Spinner
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 86
Registrován: pát zář 12, 2008 23:02
Zařízení: HTC EVO 3D - SAMSUNG GALAXY NOTE
Bydliště: Rychvald

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od Spinner »

Né vždy je to pravda. U HTC Ti vyskočí výběrové menu, kde zadáš položku "Spustit znovu" a teprve pak dojde k restartu zařízení.
dvzd
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 409
Registrován: ned led 25, 2009 17:42
Zařízení: JY-S2

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od dvzd »

Tohle tlačítko pak brzo odejde, protože se moc často používá, aktivace uspaného displeje také není možná jinak než tímto tlačítkem, chtělo by to nějakou softwarovou aplikaci na reset. Já už raději ani nerestartuji.
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Příspěvky: 862
Registrován: pát srp 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Bydliště: Ústí nad Orlicí

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od Radek Hübl »

aktivace uspaného displeje také není možná jinak než tímto tlačítkem

Není pravda, stačí přemapovat tlačítka, jediné co potřebuješ je ROOT a aplikaci ButtonRemapper (hledej na XDA).

Nebo si nainstaluj MIUI ROM, ta umí v základu probouzet i tlačítkama na hlasitost ;-)
Uživatelský avatar
Leffi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 60
Registrován: ned srp 17, 2008 1:22
Zařízení: Samsung Galaxy Nexus

Re: HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od Leffi »

No vychazim tedy hlavne ze zkusenosti s mym Samsungem a tady mohu tel probouzet stredovym tlacitkem a tlacitkem na vypinani. A to bez rootu, takze jak se zda, je to hodne o kusu a romce asi.
Iceman111
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: pon úno 01, 2010 11:44
Zařízení: Sony Xperia L

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od Iceman111 »

Je pravda ze samsung ma odemykanim prostrednim tlacitkem, a mobily jako Desire HD,Evo 3D a jine odemykas hornim tlacitkem. Neni to vsak zalezitost znacky HTC ale maji to i nektere LG i jine znacky. Kazdopadne na Evu to lze jeste dvema zpusoby obejit. Ja osobne pouzivam aplikaci Tap tap app u ktere staci pohladit proximity sensor a telefon se probudi, avsak spousta lidi to kritizuje ze to urcite vic zere a podobne. Mi telefon vydrzi skoro dva dny a na spotrebe jsem zmenu nezaznamenal. Jinak pokud by jste si udelali root je tu jedna zajimava alternativa coz by se mi taky libilo ale jen k vuli toho rootovat nebudu.

Kód: Vybrat vše

http://www.androidmarket.cz/ruzne/slide-2-wake-netradicni-zpusob-odemykani-telefonu/
Odpovědět

Zpět na „HTC Evo 3D“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 hostů