HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Fórum věnované prvnímu telefonu od HTC s 3D displejem
Odpovědět
dvzd
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 409
Registrován: ned led 25, 2009 17:42
Zařízení: JY-S2

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od dvzd »

To "Slide 2 Wake" by se mi líbilo, kdyby to byla jen aplikace, ale měnit kvůli tomu celý kernel se mi nechce.

To odemknutí displeje po pohlazení proximity senzoru funguje jenom rukou? Neodemkne se to i látkou např. v pouzdru nebo v kapse?
Iceman111
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: pon úno 01, 2010 11:44
Zařízení: Sony Xperia L

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od Iceman111 »

Odemknout ani ne,nekdy se stane kdyz to davam do kapsy ze se rožne diplay ale nic tragickeho za chvilku zhasne. Nejjednoduzsi je to vyzkouset. Na marketu zdarma, ma tlacitko na plochu na uspani disleye, a v pripade odinstalovani je treba najet do nastaveni,zabezpeceni,vyber spravce zarizeni a odklikni. Pote odebrat jinak to nepujde. Ja pouzivam rok a max spokojenost. Vyzkousej a udelej si vlastni obrazek, to bude nejlepsi.
dvzd
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 409
Registrován: ned led 25, 2009 17:42
Zařízení: JY-S2

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od dvzd »

No toho jsem se právě bál, že se mi takhle bude rozsvěcet displej i v pouzdru nebo v kapse. Zkusím raději ten ButtonRemapper. Umí mapovat i to tlačítko spouště fotoaparátu?
Sir Sprice
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 275
Registrován: ned kvě 16, 2010 14:02
Zařízení: Samsung Galaxy Note III

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od Sir Sprice »

dvzd píše:Je to normální restart telefonu přes zapínací tlačítko, bohužel se mi nepodařilo najít aplikaci, která by to uměla softwarově.
Dá se to vyřešit nějákou custom ROM, například takovou, která obsahuje Leedroid Tweeks (napřiklad Leedroid ROM), tam je možnost přes notifikační lištu restartovat telefon.
Jinak v ní je možné i probouzet telefon přes tlačítko fotoaparátu.
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Příspěvky: 862
Registrován: pát srp 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Bydliště: Ústí nad Orlicí

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od Radek Hübl »

Tak toto umí i spousty widgetů, tuším že i velice oblíbený a povedený SwitchPro Widget ;-)
fosiczka
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: pon zář 26, 2011 15:28
Zařízení: HTC EVO 3D

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od fosiczka »

by mě zajímalo na který plachťáky sou vyrábění orig. sluchátka, sem je dneska teprve vybalil a to je něco :D
RoteiRo
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob úno 11, 2012 18:49
Zařízení: HTC EVO 3D

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od RoteiRo »

Ja teda nevim, jak tady vsichni pisete, jaka je na tom super baterka a, ze to rano vyndate z nabijecky a az v noci nebo druhy den se vybije... Ja ve chvili, kdy si s telefonem hraju (tzn. nejaky hry, internet, aplikace, fotky atd.), tak vydrzi opravdu pouze par hodin. Takze vetsinou to je tak, ze rano telefon sundam z nabijecky a jiz ve ve 2 nebo 4 odpoledne musim opet nabijet? Myslite, ze existuje nejaky fungujici battery saver? Nebo poradite co delat pro to, aby telefon vydrzel dele? Btw. ted zkousim tento battery saver a zatim nic extra jak tam vsichni pisou...

https://market.android.com/details?id=c ... T25PZmYiXQ." onclick="window.open(this.href);return false;.
twingo80
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pát úno 03, 2012 16:04
Zařízení: htc evo 3d

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od twingo80 »

juice defender pro a podla tohto programu mi to vydrz baterie zdvojnasobi
Iceman111
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: pon úno 01, 2010 11:44
Zařízení: Sony Xperia L

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od Iceman111 »

Ja osobne par takovych saveru vyzkousel a zadny vysledek. Jasne jak si s tim hrajes tak je to za pul dne hin to je jasne. Ja osobne mam vse povypinane (BT,Wifi,Data,GPS modul,urcovani polohy) a na vse mam witget a zapinam podle potreby. Pak mam jeste dane manualni podsviceni asi kolem 45-50%, automat nekdy sviti vic nez musi. Jinak ja osobne pouzivam tak hodne odsuzovany taskiller a kiluju aplikace. Vydrz tak 1,5 dne. Vic uz toho asi nenadelas. Mrkni jestli ti neco nešťavi baterii. Nekdy neco bezi na pozadi a baterka leti dolu.
RoteiRo
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob úno 11, 2012 18:49
Zařízení: HTC EVO 3D

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od RoteiRo »

Task killer jsem taky zezacatku mel, ale je pravda, ze hodne lidi psalo, ze to u eva nema smysl, tak jsem ho smazal a rozdil zadny.... Jinak ten juice defender jsem mel ve free verzi a take jsem nezaznamenal zadny rozdil, proto se mi nechtelo kupovat placenou verzi... A pokud vim, tak na pozadi by nemelo bezet nic navic... Kdyz najedete na prave bezici aplikace co vsechno tam mate? Bojim se zase vypnout neco zbytecne, abych neposkodil software
RoteiRo
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob úno 11, 2012 18:49
Zařízení: HTC EVO 3D

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od RoteiRo »

Jinak ted asi za 20 min hrani angry birds 9% baterky dole, je to normalni nebo je to hodne?
Uživatelský avatar
S.h.I.t.
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: ned čer 08, 2008 9:38
Zařízení: Huawei GX8
Bydliště: Hradec Králové

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od S.h.I.t. »

je, hry žerou jak kyselina
twingo80
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pát úno 03, 2012 16:04
Zařízení: htc evo 3d

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od twingo80 »

a podla vas vie ics pomoct baterii alebo ani v teoretickej rovine?
RoteiRo
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob úno 11, 2012 18:49
Zařízení: HTC EVO 3D

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od RoteiRo »

S.h.I.t. píše:je, hry žerou jak kyselina
Jako ja vim, ze to je hodne, ale jestli si myslite, ze ta hra fakt sezere tolik nebo jestli mi teda bezi na pozadi neco, co nema a zere baterku... co myslite?
dvzd
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 409
Registrován: ned led 25, 2009 17:42
Zařízení: JY-S2

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od dvzd »

Žere ti to hra, kvůli vysokému zatížení procesoru a grafického čipu a kvůli svítícímu displeji, to je snad jasné.
RoteiRo
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob úno 11, 2012 18:49
Zařízení: HTC EVO 3D

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od RoteiRo »

Jo to ja vim, ze ta hra zere hodne, ale i kdyz nehraju, tak mi prijde, ze to zere dost... Mam ten battery saver a zajimalo by me, jestli vic baterky sezere nebo usetri :)
dvzd
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 409
Registrován: ned led 25, 2009 17:42
Zařízení: JY-S2

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od dvzd »

E3D samo zaznamenává, co mu žere baterii.

Nastavení >Info o telefonu >Baterie > Využití baterie
Uživatelský avatar
FoFik85
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 52
Registrován: ned úno 20, 2011 0:18
Zařízení: Dell Streak 5, HTC Evo 3D
Kontaktovat uživatele:

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od FoFik85 »

nevim kam psat problemy s chodem systemu, tak to pisnu sem ... obcas( nekdy i nekolikrat za den) mi vyhazuje hlasku, ze musi ukoncit notifikacni listu a pomuze jen restart tel. ... jedu na stock romce, bez rootu, defaultni sense launcher ... a jeste dalsi chybka, obcas mi tel. ukoncuje aplikaci tapatalk hlaskou o nejake chybnem procesu (hlasku presne nevim, snad si ji priste poznacim, je to neco jako android.blabla.blabla.com ) ... nevim jestli mam vyzkouset tvrdy restart a dostat tel do tovarniho nastaveni anebo vo co vlastne go ... nikdy jsem problemy se stock romkou nemival az tady u Eva, vetsinou mi system blbnul u custom romek
Spaidy96
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: stř úno 01, 2012 16:28
Zařízení: HTC Evo 3D

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od Spaidy96 »

Mám tel. asi měsíc a začínám mít problémy s ram a baterkou.
Ikdyž mám zpušené jen pár (4) aplikací tak mám volno jen 100mb a když je ukončím tak max 220mb.Poslední týden mě blbne i baterka.Například: včera večer sem udělal reset telefonu dal jej nabíjet a při 99% vytahl ze zasuvky a šel spát,ráno po 9.hodinách baterka byla na 77% a to se s telefonem vůbec nic nedělo.Nepomáha reset,vypnutí tel. ani vytáhnutí baterky.
jojina20
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 69
Registrován: úte srp 11, 2009 9:09
Zařízení: SGS2

Re: HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od jojina20 »

ram řešíš proč? seká se ti tel? sense si vezme hodně ale já se na sgs2 na využití ram podívám jednou za měsíc ze zvědavosti a nic neukončuji. K baterii nevím, nejsou tam častý synchronizace?
Odpovědět

Zpět na „HTC Evo 3D“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů