HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Fórum věnované prvnímu telefonu od HTC s 3D displejem
Odpovědět
Uživatelský avatar
Leffi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 60
Registrován: ned srp 17, 2008 1:22
Zařízení: Samsung Galaxy Nexus

Re: HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od Leffi »

A bude na EVO ICS?
Uživatelský avatar
DusanMM
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: úte led 10, 2012 19:19
Zařízení: HTC Evo 3d

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od DusanMM »

Prosím když si vytvořím na ploše složku a do ní dám hry,jak tu složku přejmenuji? Nemohu na to přijít,moc díky,a nezlobte se za otázku :grin:
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Příspěvky: 862
Registrován: pát srp 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Bydliště: Ústí nad Orlicí

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od Radek Hübl »

Pokud si to spravne pamatuju tak na stock romce se to dela bud dlouhym prodrzenim na slozce nebo kdyz tu slozku otevres tak nahore je bud ikona tuzky nebo ozubene kolecko a presto to jde prejmenovat.
dvzd
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 409
Registrován: ned led 25, 2009 17:42
Zařízení: JY-S2

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od dvzd »

Co mě překvapilo, že mi teď baterie vydržela 3 dny a tři noci než klesla na 10 %.
dvzd
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 409
Registrován: ned led 25, 2009 17:42
Zařízení: JY-S2

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od dvzd »

No většinou jo, ale byly tam i nějaké hovory, příjem SMS, trvale zapnuté GPS, asi 3 hod. poslech rádia, asi 2 hod poslech MP3, asi 1 hod. surfování na internetu, asi 1 hod. běhání se zapnutou aplikací Sports Tracker, a nějaké další věci. WIFI je trvale vypnuté a mobilní datové připojení bylo zapnuté jen 1 den. Operátor je Vodafone.
Uživatelský avatar
Leffi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 60
Registrován: ned srp 17, 2008 1:22
Zařízení: Samsung Galaxy Nexus

Re: HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od Leffi »

Dekuji za odpoved s romkou.
Btw jeste jsem tu narazil na zminku s problemem prijmu hovoru, ze se dotycnemu telefon sam zapinal na hlasity odposlech. Uz to nekdo z tech, co ten problem meli, vyresil?
Uživatelský avatar
DusanMM
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: úte led 10, 2012 19:19
Zařízení: HTC Evo 3d

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od DusanMM »

Děkuji uživateli MAO za pomoc s těmi složkami,je to tak jak píšeš. Už bych měl vše ok,ale trápí mě jedna věc s notifikační ledkou,Barvy nejdou měnit od verze android 2,3 u nižší ok,měl jsem rád u sms a hovorů růzdné barvy,magendu,blue a tak,proč to už nefunguje?ani žádný soft z Marketu na nastavení ledky HTC evo nefunguje a ani na HTC Desire předtím,přítelkyně ma Xperii Neo a vše ok i na android 2,3 nevím jak to poladit,doladit abych si mohl nastavit barvy ledky jako u android verze 2,2 děkuji moc :grin:
dufulo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 342
Registrován: čtv pro 23, 2010 1:26
Zařízení: HTC Desire HD, Evo 3D

Re: HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od dufulo »

dvzd píše:trvale zapnuté GPS
GPS je naozaj zapnuté až vtedy, keď ti to oznamuje ikona v hornej lište keď máš zapnutý navigačný program alebo Google mapy.
Zaškrtnuté GPS v nastaveniach batériu nespotrebováva
dvzd
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 409
Registrován: ned led 25, 2009 17:42
Zařízení: JY-S2

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od dvzd »

Však já vím. Ale já mám zapnuté i určování polohy přes GPS pro ten widget v Senze "Počasí". A to pravděpodobně aktualizuje polohu docela často.
D.Haba
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 82
Registrován: ned črc 30, 2006 17:36
Zařízení: HTC One
Bydliště: Čerstvá Vepřová

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od D.Haba »

nabije se mi asi 2-2,5h kdyz zacnu nabijet pri 10% baterky. jinak kdyz ho necham pres noc na nabijecce a rano kouknu na stav baterky tak je 95-99% a sviti zelena dioda. delalo mi to jak na stock romce tak to dela i na shooter beats 2.0

jediny vysvetleni pro me je ze baterka se nabije na 100% a potom telefon "odpoji" privod elektriky a jede pouze jen naky udrzovaci napet. bo nevim.
Sir Sprice
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 275
Registrován: ned kvě 16, 2010 14:02
Zařízení: Samsung Galaxy Note III

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od Sir Sprice »

Taky jsem četl něco o tom, že když se baterie nabije, tak se zase vybíjí.. ale pohybuje se stále mezi 95 % - 100 %. Na druhou stranu, pokud se ti telefon nenabije nikdz na 100 %, tak nemáš zkalibrovanou baterii. V současné době taky řeším, jestli nechávat mobil nabíjet přes noc, jestli se pak baterie ničí..
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Příspěvky: 862
Registrován: pát srp 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Bydliště: Ústí nad Orlicí

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od Radek Hübl »

Ono taky zalezi na cem ty % sledujete, muze bych chyba ve widgetu ktery na to pouzivate...

Jinak je celkem bezne ze dioda uz rika 100% (zelene svetlo) a widget hlasi treba 98% a uz nenabiji, telefon resetujte a hle i widget ukazuje 100% :-)
dufulo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 342
Registrován: čtv pro 23, 2010 1:26
Zařízení: HTC Desire HD, Evo 3D

Re: HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od dufulo »

-Pavel- píše:Vůbec bych se nebál nabíjení přes noc, baterie si veme jen co potřebuje a inteligentní nabíjení zastavý tok energie do nabité baterie. :wink:
Battery monitor widget mi to ukazuje jasne.
O pol noci dám mobil na nabíjačku, nabíjací prúd je 800 mA.
O druhej ráno je batéria nabitá na 90% a nabíjací prúd 80 mA.
O tretej ráno mám 100%, nabíjací prúd 14 mA.
O štvrtej ráno mám 100%, nabíjací prúd 0 mA.
O siedmej ráno mám stále 100% a nabíjací prúd 0 mA.
Vstanem, odpojím mobil z nabíjačky a ešte takú hodinu dve mi batéria ukazuje 100% pri vybíjacom prúde -4 mA.....
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Příspěvky: 862
Registrován: pát srp 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Bydliště: Ústí nad Orlicí

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od Radek Hübl »

tak tak, telefon rano vyndam z nabijecky a jsem na 100%, kazdy rano...
Iceman111
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: pon úno 01, 2010 11:44
Zařízení: Sony Xperia L

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od Iceman111 »

Ja osobne jsem to pozoroval a nabije mi to na 100% a pak to prestane nabijet a kdyz klesne pod 95% tak to zacne nabijet znova do plna. Dela to i kamosovi na Galaxy nexus a dela mi to i na notebooku takze to urcite neni zavada ale dle me normalni proces proti zniceni baterie. Na DHD mi to dobilo do 100% a furt drzelo a pokud po dobiti porad tlaci štavu tak to spise te baterce neprospeje nez kdyz odpoji a po par procentech dobije. Nevim je mi to jedno az baterka odejde koupim novou je to spotrebni zbozi.
D.Haba
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 82
Registrován: ned črc 30, 2006 17:36
Zařízení: HTC One
Bydliště: Čerstvá Vepřová

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od D.Haba »

OK, nedelam si s tim velkou hlavu, jen sem se s tim jeste nesetkal. je to muj prvni cistokrevnej android. na predchozi HD2 jak na WM tak androidu se mi to nestavalo

jinak procenta sleduju na ikone baterky v horni liste, nebo kdyz spustim hodiny tak na prvni zalozce to na nabijecce ukazuje taky %
streki
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 95
Registrován: ned říj 16, 2005 16:16
Zařízení: HTC EVO 3D, 2.3.4, 16GB Kingston class 10

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od streki »

Tak jsem se take pripojil. Trošku mě přakvapil display. Barevnost a kontrast trošku horší nez u Desire Z co jsem měl. Pozorovací úhly jsou take horší. Ale je to asi daň za 3D podporu. Trošku mě také zatím překvapuje baterie. Ale uvidime až se trošku zajede. Spodní dotykové symboly jsou až moc citlivé. Klady jsou v celkové rychlosti a v rychlosti v 3D hrách. Letadýlka, sem tam něco od gameloftu to jede pěkně svižně.
Spidla
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte lis 01, 2011 11:57
Zařízení: HTC Desire Z

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od Spidla »

Evo 3D jsem vydržel používat půl dne a vzdal jsem to. ROM jsou kvůli provázanosti se Sense nepoužitelné. Zůstávám u Desire Z, kde už používám ICS, je to svižnější než Evo (na 1.15 GHz) a baterie vydrží bez problémů 2 dny. HTC pos.re co může :-/
Iceman111
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: pon úno 01, 2010 11:44
Zařízení: Sony Xperia L

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od Iceman111 »

Tak je fakt ze HTC cpe sense do vseho bez moznosti pouziti ciste rom. Mohli by mit moznost volby si zvolit jestli chceme nebo nechceme sense (provazanost je fakt velka). Ale myslim ze po pul dni udelat takovy zaver je trochu brzo. No jsem taky nazoru ze 2.3.4 stoji za houby proto cekam na ICS, ale az bude muze to po zapojeni obou jader a vyuziti plneho vykonu byt slusna mašinka. No uvidime co bude...
Spidla
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte lis 01, 2011 11:57
Zařízení: HTC Desire Z

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od Spidla »

-Pavel-: Launcher používám samozřejmě alternativní, tím se ale nezbavím provázanosti se Sense. Výkon má Evo 3D, z mého pohledu, bohužel jen na papíře. Pocitově je to prostě pomalejší a čísla z benchmarků mě toho pocitu nezbaví. Myslím, že by to mohl spravit CyanogenMod 9, pokud bude... tím, že je to dosti specifické zařízení (3D displej, 2x foťák), je problém s úpravou ovladačů a software . V tuto chvilí je to pro mě pomalá hřející se obluda, kterou předám dál do oběhu, někomu trpělivejšímu :(
Odpovědět

Zpět na „HTC Evo 3D“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů