HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Fórum věnované prvnímu telefonu od HTC s 3D displejem
Odpovědět
breeze
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: ned dub 25, 2010 18:53
Zařízení: HTC Evo 3D

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od breeze »

Překvapilo mě, že když vytáčím číslo je zvuk kláves šíleně hlasitý. Když nastavím systémovou hlasitost níž a spustím vytáčení telefonního čísla je zvuk opět znovu hlasitý a systémová hlasitost se vrátí do původního nastavení.
Pamas
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte led 10, 2012 15:14
Zařízení: HTC EVO 3D

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od Pamas »

Prehodil jsem SIM do stareho telefonu SONY ERICSSON C 510 a bohuzel kvalita hovoru ( hlavne neni nijak zkresleny hlas cloveka se kterym telefonuji) a nebo to je vec nazoru nevim.. Telefon mam pouze 4 dny takze je mozne ze jde jen o zvyk.. :???:
Uživatelský avatar
DusanMM
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: úte led 10, 2012 19:19
Zařízení: HTC Evo 3d

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od DusanMM »

Moc jsem se těšil na Evo a pak? 3 mrtvé body v krajích displaye ,tak jsem ho vrátil na Datard ale bylo mě po něm smutno a tak jsem obj. u Alza.cz a neuvěříte mrtvý body 2 skoro uprostřed displaye,moc mě to od HTC mrzí,měl jsem ho za špičku mezi komunikátory,tak jsem ho reklamoval a peníze nevzal,čekám do 25.01 na nový kus,prý si ho můžu přezkoušet na pobočce,tak snad do třetice všeho dobrého,jinak jdu do Iphone nebo jiné značky.Je možné že ty levné kusy pod 7 tis kč jsou třeba b kusy? Myslím šméčka co se jim nechce je vyhodit? Máte někdo takovou zkušenost? Díky a držte mi pěsti,moc ho chci ale v super stavu. :twisted:
Plina
nováček
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: úte srp 03, 2010 8:37
Zařízení: HTC Desire

Re: HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od Plina »

Tak já vzal z datartu, také mrtvý bod, sice jen jeden při dolním kraji, ale pro jistotu jsem to šel vrátit. Uznali a vrátili peníze. Druhý jsem vzal z electroworldu. Tady displej v pohodě, jen se mi nezdá tak "ostré" 3d jako u kusu z datartu. Myslím, že to zde na fóru taky někdo zmiňoval. Navíc, když jsem nabil baterii a byla dle indikátoru plně nabitá, tak se jakoby sama odpojila. Sice i nadále dioda svítila zeleně, ale už dle symbolu v liště nenabíjela a kapacita šla dolů i když byla připojena k nabíječce.Tak jsem vytáhnul baterii a od té doby se mi nedaří nabít tak, aby svítila dioda zeleně. Dnes zkusím tovární nastavení, jinak jdu vracet znovu.
Edit: Tak jsem dorazil domů, zapnu evo, které leželo vypnuté celý den doma a dle widgetu zmizelo 15 procent baterie. Při vypnutém telefonu hodně zvláštní.
Sir Sprice
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 275
Registrován: ned kvě 16, 2010 14:02
Zařízení: Samsung Galaxy Note III

Re: HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od Sir Sprice »

Já jsem kupoval telefon na akci Htc a žádný problémy s ním nebyly, ani nikdo jiný si nestěžoval, co si pamatuju.
Akorát kryt se trošku probýbal, což dneska po x-tém vyndání baterie nedělá, boční tlačítka nesedí na 100%, ale není to nic, co by člověk registroval při použití od rána do večera:)
Uživatelský avatar
lookass
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 140
Registrován: stř úno 24, 2010 21:39
Zařízení: HTC EVO 3D, origo ROM
Bydliště: ČB, Praha
Kontaktovat uživatele:

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od lookass »

mám ho z téhle akce a je super... mě teda nic nevrže a tlačítka sedí jak přilepený! bomba
s apk" Easy Battery Saver+Task Killer" je i výdrž baterky skvělá ;-)
Sir Sprice
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 275
Registrován: ned kvě 16, 2010 14:02
Zařízení: Samsung Galaxy Note III

Re: HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od Sir Sprice »

Taskiller nemá cenu používat na Androidu a žere víc baterky
Uživatelský avatar
DusanMM
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: úte led 10, 2012 19:19
Zařízení: HTC Evo 3d

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od DusanMM »

Ahoj poradí někdo prosím kde by mě rootli Evo? za peníze? Děkuji,až budu mít novy 25.1 hezký víkend všem a ať nemáte problémy jako já.
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Příspěvky: 862
Registrován: pát srp 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Bydliště: Ústí nad Orlicí

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od Radek Hübl »

Tak tak, s plastama taky nemam problem, baterie je hruza ale rovnou pri koupi jsem vzal jeste jednu origos baterie a jsem v klidu, Mugen ted dlouhodobe nema baterii do EVA (dela se 1950mAh a vyjde na cca 900 kacek). Odezva systemu je OK ale na stock ROMce nevydrzim, jen se na ni se vsim seznamim a jdu od toho pryc :-) ani nebudu cekat na ICS 4.0 :-)
Uživatelský avatar
DusanMM
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: úte led 10, 2012 19:19
Zařízení: HTC Evo 3d

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od DusanMM »

Prosím kdo mě rootne evo az dostanu novy uz 3 ti kousek? samozrejme za penize a na moje riziko, reklamoval sem 2x kvuli mrtvym bodum.Jsem z Chrudimi tak do 50 km diky za rady
Zeezala
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: ned dub 04, 2010 11:48
Zařízení: Lumia 9dvacet
Bydliště: Brno

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od Zeezala »

Dusane, neni to zadna veda, zvladne to vicemene kazdej! Poradne si procti navod tady z fora a bude to ok. Mozna to vypada slozite, ale pokud budes postupovat bod po bodu, tak se snad nemuze nic stat :)
dufulo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 342
Registrován: čtv pro 23, 2010 1:26
Zařízení: HTC Desire HD, Evo 3D

Re: HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od dufulo »

filmond píše:Presiel som na EVO 3D z Desire HD. Jedine co mi trosku vadi je iny format obrazovky, ale to je len sila zvyku.
Ahoj, ako po čase hodnotíš výdrž batérie oproti Desire HD?
Zdá sa mi, že aj keď má Evo väčšiu batériu, vydrží menej ako Desire HD...Je to tak?
rgf3
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: stř led 11, 2012 8:30
Zařízení: HTC evo

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od rgf3 »

muzete mi rict jak nachazite ty mrtve body??je to vazne tak viditelny??nebo pod nejakou jednobarevnou tapetou,,,dik za radu
luna
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: úte led 17, 2012 12:06
Zařízení: HTC EVO 3D

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od luna »

pokud zobrazuje displej černou barvu ... svítilo by to jako hvězdicka ...

prásklo by tě to do očí
Uživatelský avatar
DusanMM
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: úte led 10, 2012 19:19
Zařízení: HTC Evo 3d

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od DusanMM »

Mrtvý bod na 1 evo byl bíli ,na druhém jen 1 modrý a pod lupou se zkladal ze 3 pixelů,když vyfotíš třeba fotku tak že vypneš blesk a položíš htc na stůl budeš mít černou fotku, ve 3D fotce uvidíš ty mrtvé pixely jakoby zvětšeně-tak vidíš buď modré nebo bílé tečky,to jsou pixely který nefungují a jsou pořád stejné,když je jednou najdeš,budeš se na ně zaměřovat a mě to vadilo moc,obrazovka musí být cool
rgf3
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: stř led 11, 2012 8:30
Zařízení: HTC evo

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od rgf3 »

oky tak sem koukal skousel a nic tam nevidim,,tak v pohode jen se chci jeste zeptat,kdys nepouzivam task kiler tak se mi v tel,app sami zaviraj?a pame??ta se vyrovnava sama?nestane se treba ze se kousne,nebo bude pomalej?co pouzivate vi??na richlost aby pamet byla porad cool
lapis
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pát led 13, 2012 9:37
Zařízení: HTC EVO 3D

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od lapis »

Taky jsem měl jeden vadný pixel (nebo spíš asi subpixel) v horní části displeje. Navíc fotky uprostřed divně červené ve středu, tak jsem ho v Datartu vrátil a koupil nový v Sunnysoftu, dneska jim už přišly. Displej tentokrát vypadá OK, ale plastový kryt moc nesedí - na straně u USB kontektoru se trochu prohýbá :(
Člověk by asi musel mít štěstí aby bylo u HTC všechno 100%...
Tomes_evo3d
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv led 19, 2012 20:05
Zařízení: HTC Evo 3D

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od Tomes_evo3d »

Mám Evo 3D asi 2 týdny. Zarazila mě však jedna věc. I když jde o věc poměrně banální, stále nemůžu najíd důvod, proč se pořád opakuje. Jako tapetu jsem měl nastavený obrázek, jež jsem si stáhl( ne původní htc ), taky vyzvánění jsem si změnil na song z mého osobního playlistu a k tomu jsem si nastavil vypnutí obrazovky po 10ti minutách, místo přednastavených 30ti sekundách( problém se týká pouze těchto věcí ). Jenomže čas od času, nevím přesně na hodiny jak často - ovšem stává se mi to denně - se mi vrátí nastavení samo od sebe na původní Golden Gate Bridge( ten červený most jako tapeta ), vyzvánění se taktéž změní na původní htc znělku a interval vypnutí obrazovky se mi opět zkrátí z 10ti minut na 30 sekud. Může mi, prosím, někdo poradit? Předem díky za odpovědi.
rgf3
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: stř led 11, 2012 8:30
Zařízení: HTC evo

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od rgf3 »

Taky se mi ro stávalo a dělala to app uš nevim jaká
Uživatelský avatar
S.h.I.t.
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: ned čer 08, 2008 9:38
Zařízení: Huawei GX8
Bydliště: Hradec Králové

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od S.h.I.t. »

Hodně mě překvapilo, že je to fakt kus mobilu :-D jak rozměry, tak hmotnost a mohutnost. Docela se mi to líbí. Snad co nejdřív bude ICS :-) To je věc, která mi tam chybí (rootovat ani nahazovat custom rom nechci, toho jsem si užil s G1 dost)
Odpovědět

Zpět na „HTC Evo 3D“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 hostů