HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Fórum věnované prvnímu telefonu od HTC s 3D displejem
Odpovědět
filmond
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř srp 17, 2011 16:43
Zařízení: HTC Evo 3D

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od filmond »

Presiel som na EVO 3D z Desire HD. Jedine co mi trosku vadi je iny format obrazovky, ale to je len sila zvyku. HTC mohlo zapracovat na 3D obsahu. V telefone je len 15 3D obrazkov, ktore su sice pekne, ale chcelo by to aspon nejake videa, trailery...ked uz nespravili spec. 3D menu ako ma LG. Cakal som ze v aplikaci - Watch - sa nieco najde, ale je tam len par 2D trailerov, co je skoda. Kludne tam mohli pridat 3D trailery, ked uz nie cele filmy :) Inac je 3D efekt je paradny ;)

Mal by som este otazocku. Ked sa prihlasim do weboveho Android marketu, tak tam vidim aj moje stare /uz predane/ HDcko. Ako ho odtial odstranim ? Chcem tam mat cisto iba EVO. Diikes :)
jivo
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: stř bře 07, 2007 11:40
Zařízení: HTC Evo 3D GSM; HTC Dimond2 -Topaz:XDA Energy
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od jivo »

Tak POZOR na ty Baterie, dle HTC ma Sensation 3.7V a EVO 3.8V. Nekontroloval jsem to, ale predpokladam ze baterie ma vlastni chip a telefonu ten 0.1V vadit nebude. Ale jen doplnuji jako varovani.
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od Balrog »

Sir Sprice píše:Na Evu mi vadí, že v některých stránkách se vestavěný internetový prohlížeč tváří jako mobilní klient, i přestože nastavuji Desktop rozhraní.. tohle mi HTC Desire nedělal.

Další nevýhoda je kryt, který mi připadá, že lehce "cvaká"

A do třetice nevýhoda SLCD - byl jsem zvyklej na Amoled a rozdíl je vážně znát, jel jsem vlakem, chtěl jsem si pustit film a při běžném dením světle jsem měl na mobilu "prasátka" a k tomu se děsně zapatlává..

-- doplnění předchozího příspěvku (úte srp 16, 2011 22:21) --

tak jsem vybil mobil (coz jsem zjistil, ze jsem nemel :/), nabil na max, vypojil z nabijecky, vypnul, zapojil do nabijecky po stoprocent vypojil, zase zapl a dal nabijet do 100 a ted to delam poctvrte a POKAZDE CEKAM X MINUT NEZ SE NABIJE.. a to uz je ctvrte kolo..

chapu to spravne, ze spravne naformovana baterka se odpoji z nabijecky po 100 %, da se nabijet a pak ma svitit zelena?

Ten první problém mám taky,je to hrůza s netem.Jaký máte vy prohlížeč?jaký je nejlepší?
¨
Ten druhý mám také trochu a hlavně boky se docela prohýbají.

Ten třetí s displayem mám také (je pořád zapatlaný a nic moc na sluníčku,oproti SGS2,ale zase na Sensationu to bylo podle mého horší)
Sabre
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: pon srp 25, 2008 10:46
Zařízení: HTC ONE X

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od Sabre »

jivo píše:Delal mne to i Sensation. Ale mam apo na,nahravani hovoru. Pamatuje si stav, takze ted to nedela ani Evo a ani Sensation.
Nějak jsem nepochitil, zda-li je to reakce na můj problém nebo ne? :)

BTW: Nemáte někdo stejný problém při volání, že vám automaticky zapne hlasitý reproduktor? Nevim co s tim a dost to otravuje, když jste někde v MHD, práci apod.... :???:
Sir Sprice
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 275
Registrován: ned kvě 16, 2010 14:02
Zařízení: Samsung Galaxy Note III

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od Sir Sprice »

Používám jedině vestavěnej prohlížeč, osvědčilo se mi to už na minulých HTC. Nicméně jsem to vyřešil tak, že jsem nainstaloval Dolphin Browser HD jako erární, když mi něco nepůjde klasicky, tak použiju ten, ač ho osobně něják zvláššť nemusím
Peto390
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: čtv črc 21, 2011 13:42
Zařízení: Sony Xperia T

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od Peto390 »

Otazka: Ma Evo 3D rovnaku baterku ako Sensation? .. keby som ich vymenil vsetko by bolo ok?
jivo
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: stř bře 07, 2007 11:40
Zařízení: HTC Evo 3D GSM; HTC Dimond2 -Topaz:XDA Energy
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od jivo »

Rozmerove a umistenim konektoru je baterka naprosto stejna. Ale
Senation 3.7V 1520mAh
Evo3D 3.8V 1730mAh
takze jsou jine, ale ta z EVO3D v Sensation funguje. Ja bych se toho rozdilu 0.1V na ktery nas upozornovali v HTC Shopu nebal.Kolega si ji ale radeji nevzal.
Milos_007
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pon srp 29, 2011 14:29
Zařízení: HTC Evo 3D

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od Milos_007 »

Evo mám už více jak týden a můžu říct, že nejvíce mě překvapila baterie, která vydrží opravdu málo (oproti předešlému HD2)... pro představu dnes:
Na pozadí mě neběží žádné aplikace, které vyžadují aktivní připojení. Bez používání foťáku.
GPS v provozu 10 minut.
Display - svítivost 2/3.
Zapnutý BT.
10 minut browser.
Od vyjmutí z napájení jsem měl 12 hovorů v celkové délce cca 10 minut.
Po 6.5 h bez nabíjení je stav baterie 21% , což je opravdu málo. Na nějakých recenzích jsem viděl chválu na baterii... nechápu jí.

Hned jak bude u nás ke koupi tato baterka, tak jdu do ní. S originální baterkou to je děs.
http://www.accessoryswamp.com/3500mah-e ... ttery.html
Sir Sprice
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 275
Registrován: ned kvě 16, 2010 14:02
Zařízení: Samsung Galaxy Note III

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od Sir Sprice »

ta baterka je vážně šílená.. někdy nabíjím snad i 3x denně :/ nic nevydrží
tarzos
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: úte zář 06, 2011 19:25
Zařízení: HTC

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od tarzos »

Chtěl bych se zeptat, jestli HTC nechystá i 3D menu, jako má např. LG Optimus 3D
megawir
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: stř bře 30, 2011 13:00
Zařízení: HTC EVO 3D

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od megawir »

co jsem koukal, tak na xda developers uz jsou ROM, kde je 3d menu i pro EVO ;-)
TomasekWRC
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: úte lis 23, 2010 9:46
Zařízení: HTC Desire HD

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od TomasekWRC »

co jsem koukal, tak na xda developers uz jsou ROM, kde je 3d menu i pro EVO ;-)
...koukal jsem taky, ale já teda nenašel nic... takže pokud jsem se díval špatně, můžeš dát odkaz??
aXer
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: ned lis 09, 2008 13:28
Zařízení: HTC EVO 3D
Bydliště: Broumov/Liberec
Kontaktovat uživatele:

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od aXer »

nevšim jste si někdo, že je displej trochu natočený na jednu stranu, že není úplně přesně rovně se zbytkem zařízení, myslím přímo zobrazovací část, když je displej rozsvícen, jsou po krajích slabé černé rámečky a zde je vidět, že je displej trochu nahnutý, máte to taky tak? nebo je to jen vada mého??
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od htcjirka »

To spis bude vada tveho kusu,dily jsou k sobe lepene a ne vzdy je to presne tak jak ma byt,co HTC to original.
motogpmania
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: čtv lis 24, 2011 16:58
Zařízení: Samsung Galaxy Note II

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od motogpmania »

S telefonem jsem spokojený když jsem ho před dvěma měsíci kupoval věděl jsem co od něho očekávat až na jednu věc která mě překvapila a tou je baterie. Nechápu jak někdo má večer 50% baterie. Někdy mám pocit že telefon se rychleji vybíjí než nabíjí, nebo že je jedno zda ho používam či ne protože procenta jdou skoro stejně rychle dolů. Na pozadí mám spuštěno jen minimum , pár widgetů a synchronizuji jen počasí. A teď mě ještě nejde synchrinizovat kalendář s Outlookem ale na to se ptám na jiném místě tak snad někdo poradí :)
Uživatelský avatar
Tesi28
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: pon pro 28, 2009 23:20
Zařízení: HTC EVO 3D
Kontaktovat uživatele:

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od Tesi28 »

Ahoj mám malý problém,ale každý den mě to otravuje.
Na EVU v oznamovací oblasti se mi každý den zobrazí hvězdička s oranžovým kolečkem uprostřed s textem nějaké reklamy. Hvězdička se začala objevovat po instalaci hry "Football Kicks" kde když hra běžela byla v oznamovací oblasti hvězdička zelené barvy. Po odstranění hry se tam zobrazí výšše zmíněná hvězda. Po kliknutí na ní se automaticky zapne prohlížeč, ale stránka zůstane prázdná a EVO se mě zeptá jestli chci k pokračování použít aplikaci - dám ANO. Zapne se Android Market s potvrzením instalace nějaké gamesy. Vše zruším a hvězdička zmizí, nevíte jak se toho oznámení zbavím? Napadl mě hard reset, ale ten bych udělal až v poslední řadě.
Mockrát děkuji za jakékoliv doporučení.
Uživatelský avatar
lookass
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 140
Registrován: stř úno 24, 2010 21:39
Zařízení: HTC EVO 3D, origo ROM
Bydliště: ČB, Praha
Kontaktovat uživatele:

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od lookass »

jivo píše:... Prvni WIFI aktulizace app a dat ( 84MB dle NetCounteru )byl ale des a instalace vseho trvala snad 45min pres WIFI a telefon se sekal. To nepovazuji za problem, podpora druheho jadra se jen porad slibuje.
Po naistalaci sveho celeho balastu http://www.appbrain.com/user/jivo/ a pouzivani ZEAM Launcheru: RAM 155MB free z 808MB (nekde schazi 192MB)
APP pamet 896MB free z 1175.97MB...
ahoj jivoxi, zrovna planuju prejit z Desire na Evo a chci se zeptat: instaloval si vsechny apk rucne z marketu (nebo appbrain) nebo to vytahnul z nejakyho backupu? Pouzivam Mybackup Pro, ale nevim, jestli to bude correct, kdyz jsou to dva ruzny founy a ruzny verze androida... (u me GB 2.3.3. noroot)
dik...
Jestli mas root, tak to mas v pohode
jivo
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: stř bře 07, 2007 11:40
Zařízení: HTC Evo 3D GSM; HTC Dimond2 -Topaz:XDA Energy
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od jivo »

Root nemám. Nejdřív přes market stáhnout appbrain a fastwebinstall. Pote je nutné vyvolat synchronizaci a utítnout (chce to vše potvrzovat). Při dalším běhu se to již vše natáhne samo. CPU 100% a baterka jde pěkne ke dnu. Ale za 10-15min je telefon se vším všudy a bez práce.
Kot3l
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 82
Registrován: stř pro 22, 2010 1:25
Zařízení: HTC Evo 3D
Bydliště: jihočesko/Pražsko

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od Kot3l »

Zdravím. Chtěl bych se zeptat uživatelů jak je na tom EVO s audio výstupem. Je kvalitní? O sluchátkách si nedělám iluze, ty za moc stát nebudou :(.. a ještě, má v tom někdo ROMku s Beats? Je to nějaký rozdíl? Díky.
Pamas
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte led 10, 2012 15:14
Zařízení: HTC EVO 3D

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od Pamas »

Prekvapila me horsi kvalita reprodukovaneho zvuku pri hovoru nebo se to da nazvat jako velka citlivost ? Nevim.. jinak za takovou cenu urcite spokojenost.
Odpovědět

Zpět na „HTC Evo 3D“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů