HTC France potvrzuje: Nabušený model Evo 3D míří do Evropy!

Fórum věnované prvnímu telefonu od HTC s 3D displejem
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

HTC France potvrzuje: Nabušený model Evo 3D míří do Evropy!

Příspěvek od Jiří Hrma »

Minulý čtvrtek se v USA odehrála premiéra nového telefonu HTC Evo 3D (preview), který na tamním trhu bude exkluzivně prodávat americký operátor Sprint. Podle starších informací to vypadalo, že se tato velmi výkonná novinka s qHD displejem, 1,2GHz dualcore procesorem a 3D kamerou do Evropy nechystá, francouzská pobočka HTC však před malou chvílí na Twitteru potvrdila, že se Evo 3D nakonec do Evropy podívá, přesný termín ale zatím není znám. My tipujeme, že bychom se mohli dočkat někdy v průběhu léta (červen/červenec).

Obrázek Obrázek Obrázek

Evropská verze samozřejmě nebude podporovat 4G sítě amerického operátora Sprint a lze očekávat, že hardwarová specifikace se v některých položkách bude trochu lišit, ale hlavní lákadla pravděpodobně zůstanou nezměněna.

Hardwarové parametry HTC Evo 3D (USA verze)
Operační systém: Android 2.3 s uživatelským prostředím HTC Sense
Procesor: Qualcomm Snapdragon 1,2 GHz, dual-core
Displej: 4,3", qHD rozlišení (540 x 960 px), podpora 3D zobrazení
Paměť: 4 GB ROM, 1 GB RAM, slot na microSD karty (až 32 GB)
Data: GPRS/EDGE/3G, podpora 4G sítě operátora Sprint
Konektivita: Bluetooth 3.0 (A2DP, AVRCP, EDR, FTP), Wi-Fi 802.11b/g/n, WiMAX, USB 2.0/micro USB konektor, HDMI out
GPS: ano, podpora A-GPS, 20 kanálů, digitální kompas
Fotoaparát: duální 5MPx fotoaparát s autofocusem a přisvětlovací LED diodou, 3D fotografie (max. 2 MPx) a 3D záznam videa (max. 720p), standardní záznam videa ve fullHD (1080p) přední 1,3MPx kamerka pro videohovory
Rozměry: 126 x 65 x 12,05 milimetrů
Hmotnost: 170 gramů včetně baterie
Baterie: Li-Ion 1 730 mAh
Další informace: 3,5mm jack na sluchátka, gyroskop, pohybový senzor, proximity senzor, světelný senzor, 3G/4G hotspot, DLNA streamování obsahu, SRS zvuk

Zdroj: AndroidCentral
Mauik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 133
Registrován: pát zář 18, 2009 16:40
Zařízení: HTC Touch Cruise (Polaris)/HTC HD2/Dell Streak

HTC France potvrzuje: Nabušený model Evo 3D míří do Evropy!

Příspěvek od Mauik »

hmm, tak to by som necakal:) kebyze ma o nejaky 1cm vacsiu uhlopriecku (rozmaznal ma dell streak :) ale nezmenene vonkajsie rozmery a video hoci len v 720p robil fakt pozeratelne, tak ho beriem okamzite. som zvedavy ako si budu rozumiet nadstandardna bateria s novym hardverom. uz ma nejako prestava bavit nabijat kazdy jeden smartfon kazdy vecer...
nandro
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 371
Registrován: pát dub 23, 2010 10:26
Zařízení: Galaxy NOTE 3,NOTE 10.1 a Samsung ATIV PC.
Bydliště: Ostrava

HTC France potvrzuje: Nabušený model Evo 3D míří do Evropy!

Příspěvek od nandro »

Tak asi ještě počkám s koupí LG O2X než přijdou i další. HTC překvapilo :wink:
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

HTC France potvrzuje: Nabušený model Evo 3D míří do Evropy!

Příspěvek od bkf1 »

Jedine, co me kladne prekvapilo, je ta vysoka kapacita baterie (1730 mAh), coz samozrejme nemusi nutne znamenat, ze pri beznem pouzivani vydrzi dyl nez 3 dny :wink:
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

HTC France potvrzuje: Nabušený model Evo 3D míří do Evropy!

Příspěvek od bkf1 »

Cleric píše:Že by obě zařízení měla 3D? Na fotkách to vypadá velice podobně, řekl bych i stejně...
Maji vykonove ( :lol: ) i stejny procesor (Pyramid - MSM8260 a Evo3D - MSM8660; oba pracuji na stejne urovni jako dnes uz starsi jadra cortex A8).
X46X
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 189
Registrován: čtv kvě 22, 2008 19:19
Zařízení: HTC Sensation, HTC Kaiser
Bydliště: Praha

HTC France potvrzuje: Nabušený model Evo 3D míří do Evropy!

Příspěvek od X46X »

Chci jen upozornit že toto potvrzení není úplně 100%ní A to co stojí ve zprávě na twitteru HTC france je dost obecné a nedá se říct že by něco potvrdili.
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

HTC France potvrzuje: Nabušený model Evo 3D míří do Evropy!

Příspěvek od bkf1 »

Vysledky ze Smartbenche 2011 (HTC Doubleshot = Pyramid = v podstate i Evo3D akorat to Evo3D ma o 256MB vetsi RAM):
Obrázek
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

HTC France potvrzuje: Nabušený model Evo 3D míří do Evropy!

Příspěvek od Jiří Hrma »

X46X: Pokud si ten tweet přeložíš třeba v Google Translate, vyjde ti ""You want a HTC EVO 3D for France? So do we! It'll keep the same name, too. Release date has yet to be confirmed." Tím HTC potvrzuje uvedení na francouzský trh (a pochybuji, že by Francie měla na prodej exkluzivitu) :) Jen zatím nemohou potvrdit přesné datum vydání.
X46X
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 189
Registrován: čtv kvě 22, 2008 19:19
Zařízení: HTC Sensation, HTC Kaiser
Bydliště: Praha

HTC France potvrzuje: Nabušený model Evo 3D míří do Evropy!

Příspěvek od X46X »

Já vím, já vím. Taky doufám že to má být povrzení, jen řikám že tam nic o potvrzení není, aby někdo nebyl pak zklamaný :grin: Mimochodem, pamět ROM by měla mít 1GB a ne 4GB
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

HTC France potvrzuje: Nabušený model Evo 3D míří do Evropy!

Příspěvek od Jiří Hrma »

X46X: Už jsem to psal v jednom komentáři, na webu HTC je sice uveden 1 GB ROM, v tiskové zprávě byly uvedené 4 GB a vzhledem ke zbytku výbavy bych očekával, že tam té paměti bude více.
X46X
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 189
Registrován: čtv kvě 22, 2008 19:19
Zařízení: HTC Sensation, HTC Kaiser
Bydliště: Praha

HTC France potvrzuje: Nabušený model Evo 3D míří do Evropy!

Příspěvek od X46X »

J.H.: Jde o to co je správně, ale důvěřoval bych spíše webu HTC než tiskové zprávě :wink:

tomogo: klid, je to věc názoru a souhlasím s -Pavlem- , navíc telefon ještě stále není odladěn a oproti poslednímu grafu se celkem posunul..
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

HTC France potvrzuje: Nabušený model Evo 3D míří do Evropy!

Příspěvek od bkf1 »

-Pavel- píše:Pokud nebude hrozivá cena, tak je to perfektní nákup na rok, dva dopředu.
Na tu hrozivou cenu snad ani nema smysl odpovidat (aneb zname HTC a jeho cenovou politiku)... jinak za prve gigahertze nejsou nutne vykon (zname z PC), za druhe par FPS je k nicemu, ale kdyz je to treba 30% oproti nejake konkretni konkurenci, tak je to rozdil (v tomto pripade bych to tipl na 40-45%) a za treti kolik znas lidi, kteri by si koupili drahy telefon na rok (aby drzel krok aspon s prumerem za dva roky je nesmysl)?

TO JIRI:
4GB ROM se mi zda taky malo, ne ze by to nestacilo, kdyz je tam slot, ale tedka je v "mode" davat 8GB. S tou RAM ale HTC prekvapilo...
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

HTC France potvrzuje: Nabušený model Evo 3D míří do Evropy!

Příspěvek od Jiří Hrma »

X46X: to je pravda, informace na webu by měly být důvěryhodnější, ale zase by to nebylo poprvé, kdy tam má HTC chybu. Tak uvidíme, až se telefon dostane na trh :)
AtoM.
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 406
Registrován: čtv kvě 28, 2009 15:11
Zařízení: Samsung Galaxy S II

HTC France potvrzuje: Nabušený model Evo 3D míří do Evropy!

Příspěvek od AtoM. »

Bylo jasný, že se tenhle přístroj dostane i do Evropy, ale čekal jsem, že to zase bude pod jiným názvem, jinej design atd... jako tomu bylo v případě Desire HD a EVO.
Nechápal jsem tuhle politiku několika telefonů se stejnými parametry. Akorát se tím snižovalo obecné povědomí o modelech a o problémech s aktualizacema nemluvě. Snad se toho bude HTC držet.
Jinak ten telefon je opravdu dokonalý. A těch pár bodů v benchmacích vem čert. Akorát mu chybí NFC, ale to než se u nás stane prakticky využitelným, tak ještě vystřídám minimálně 2 telefony :grin:
Jenom nechci vidět tu cenu :grin:
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

HTC France potvrzuje: Nabušený model Evo 3D míří do Evropy!

Příspěvek od bkf1 »

AtoM. píše:Jenom nechci vidět tu cenu :grin:
Ja bych odhadl 15k. A na Pyramida tak 14k.
asahi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: úte srp 31, 2010 11:27
Zařízení: Xperia X1, Xperia Arc

HTC France potvrzuje: Nabušený model Evo 3D míří do Evropy!

Příspěvek od asahi »

No paradni zprava. Tohle by mohlo byt do tech 15K, nekdy kolem zari a v exkluzivni akci htc zapolovic. :twisted:
AtoM.
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 406
Registrován: čtv kvě 28, 2009 15:11
Zařízení: Samsung Galaxy S II

HTC France potvrzuje: Nabušený model Evo 3D míří do Evropy!

Příspěvek od AtoM. »

asahi: Tak to už by jsme se tam měli začít scházet už někdy od oběda, ne? :grin:
xxkarlosxx
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pát pro 10, 2010 7:18
Zařízení: IP 3GS--) HTC Desire HD

HTC France potvrzuje: Nabušený model Evo 3D míří do Evropy!

Příspěvek od xxkarlosxx »

O těch výkonech bych raději nediskutoval...Uznáváš nějaký telefon? Stačí se podívat na netu a najdeš si nějaký test v kterém zaručeně vyhrává ten tvůj(pak tě někdo jiný začne přesvědčovat,že test je špatný a pravda je jinde a tak je to pořád dokola)..Viz test DHD vs Samsung vs Iphone4. Já sám osobně mám DHD,měl jsem Iphone4 a v ruce i SGS. A na sto procent mně určitě při používání,nebo hraní přijde pocitově nejrychlejší DHD,proto jsem si ho nechal... a co test SGS II?? Ten byl proti LG X2 asi o polovinu pomalejší...tomu věříte? A závěrem? Proč by někdo nemohl pojmenovat téma Nabušený model Evo 3D míří do Evropy ?? Vy ten telefon máte v ruce,že soudíte jak bude extra pomalý proti ostatním? Nechal bych promluvit čas a uvidíme...Lidičky nebuďte jako na foru Iphone..
vikidator
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: úte bře 29, 2011 16:09
Zařízení: n900

HTC France potvrzuje: Nabušený model Evo 3D míří do Evropy!

Příspěvek od vikidator »

strojek je to sice pěkný,ale nějak nechápu tu potřebu do všeho cpát '3D',v tak malém zařízení je to podle mě nepoužitelné.Já bych radši bez 3D,ale o pár tisíc levnější.Každopádně pokud někdo nevydá něco jako Dell Streak (že by třeba Dell?),tj. 5'' s vyšším,než 800x480 rozlišením,výkonem na úrovni Tegra 2 a vyšším a hlavně bez proprietárního konektoru,budu asi čekat na N950 s Meegem,které mi moje výše uvedené požadavky (doufám) vykompenzuje.
_petr_
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: pon bře 21, 2011 16:45
Zařízení: HTC Sensation XL

HTC France potvrzuje: Nabušený model Evo 3D míří do Evropy!

Příspěvek od _petr_ »

S tim ''cpanim'' 3D do telefonu souhlasim,nepripada mi to jako extra uzitecne,radsi at tam daj poradnej fotak misto 2x5Mpx to se mi na tomto telefonu nelibi...Ale nadruhou stranu je to jedina vec ktera se mi na tomto nelibi :-D,jinak je to opravdu spicka vcetne te 1Gb RAM to je fakt bomba,no vypada to zajimave,ale kvuli designu si radsi pockam na Pyramid :)

V kazdem pripade jak uz zde nekdo psal HTC opravdu zasadilo konkurenci tvrdou ranu :) !
Odpovědět

Zpět na „HTC Evo 3D“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů