[App] Svátky - ke stažení

Chystáte aplikaci pro Windows Phone? Podělte se o ni a nechte si ji otestovat od uživatelů :)
Lupus
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 205
Registrován: ned črc 01, 2007 17:22
Zařízení: Samsung Galaxy Note II (Titanium Grey)

[App] Svátky - ke stažení

Příspěvek od Lupus »

BEZY: prosim te otestuj si to tentokrat poradne - po kratke dobe je agent na pozadi vzdy shozen OS, tudiz neaktivni! Promin, ale v soucasne podobe je to nedodelek, ktery vubec nemel projit schvalovacim procesem, protoze v nem nefunguje vlastne nic. Na druhou stranu pokud chyby opravis, bude to aspon pro me nejpouzitelnejsi aplikace na svatky:)
P.S. Ty fonty prosim te nech jak jsou, takhle jsou optimalni. Je blbost aby tam bylo jmeno nebo datum pres celou dlazdici.

EDIT: Aplikaci jsem jako nepouzitelnou smazal. Po pulnoci opet shozeny agent, po vstupu do aplikace se sice LiveTila aktualizovala na spravne jmeno, bohuzel stale zustalo 5.5.
PROSIM OPRAVIT ODLADIT a budu se tesit na funkcni verzi;)
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

[App] Svátky - ke stažení

Příspěvek od Flynn »

Já bych ale trval na mírném zvětšení fontu u datumu, je to opravdu moc malé.
Nezmiňuješ se o eventuální druhé straně LT s číslem týdne a svátkem, připadajícím na příští den (např. Zítra: Alois).
Děkuji.
Lupus
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 205
Registrován: ned črc 01, 2007 17:22
Zařízení: Samsung Galaxy Note II (Titanium Grey)

[App] Svátky - ke stažení

Příspěvek od Lupus »

Osobne se mi fonty zdaji naprosto akorst, vypada to graficky moc pekne:) Muj navrh: dat do nastaveni moznost volby normalni/vetsi font plus moznost volby druhe strany dlazdice vyhrazene jen pro vyznamne dny nebo pro zobrazeni svatku druheho dne. Pak by to bylo dokonale!
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

[App] Svátky - ke stažení

Příspěvek od Flynn »

Na MP je aktualizace, která opravuje datum na LT a funguje přepínač pro načítání jmen. Po aktualizaci ale aplikace nefungovala (nenačetla se žádná jména do databáze). Musel jsem app odinstalovat a znovu nainstalovat. Nyní je to již OK.
Navrhuji dále, aby bylo možno vyhledávat i ve významných dnech.
Ostatní minulé připomínky stále trvají.
Lupus
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 205
Registrován: ned črc 01, 2007 17:22
Zařízení: Samsung Galaxy Note II (Titanium Grey)

[App] Svátky - ke stažení

Příspěvek od Lupus »

Flynne, dik za avizo - jinak bych o tom ani nevedel, protoze z jakehosi zahadneho duvodu se tahle apliakce ani ted na MP nezobrazuje.
Nainstalovano, budu sledovat a doufam, ze je opraven i beh agenta na pozadi. Jinak se mi zda, ze se zvetsil font jmena na LT.
Dik autorovi za to, ze nasloucha nasim pripominkam:)
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

[App] Svátky - ke stažení

Příspěvek od Flynn »

Podle mě je to ten případ, o kterém se autor zmiňoval - že mu nahodili na MP předchozí zkušební veri, kde měl zmíněné chyby, a že to jen napravili. Tak brzo od vydání (včera) by tu už nemohla být nová aktualizace, když jen schvalování trvá minimálně 4 dny.
Jinak na MP aplikace je, dej do vyhledávání "svatky" a měla by se ti objevit mezi jinými apps na svátky. Je tam i aplikace Česká jména. Já jsem ji tedy měl na hlavní tile pro Marketplace jako jednu z aktualizací.
Lupus
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 205
Registrován: ned črc 01, 2007 17:22
Zařízení: Samsung Galaxy Note II (Titanium Grey)

[App] Svátky - ke stažení

Příspěvek od Lupus »

Flynn: jo uz tam je ale prisaham ze v poledne mi tam nevybehla:) I tu novou verzi jsem stahoval pres web. A v aktualizacich samozrejme nebyla vubec, protoze jsem ji v noci odinstaloval.
Lupus
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 205
Registrován: ned črc 01, 2007 17:22
Zařízení: Samsung Galaxy Note II (Titanium Grey)

[App] Svátky - ke stažení

Příspěvek od Lupus »

BEZY: mas ode mne 5* na MP:)
Pjotrson
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: pon kvě 07, 2012 9:20
Zařízení: Nokia Lumia 800

[App] Svátky - ke stažení

Příspěvek od Pjotrson »

prijemna aplikace, prave jsem ji vymenil ze puvodni Svatky co jsem pouzival :) jen jedna otazka, integrace upozorneni na svatek, jak je v tom internim kalendari primo v aplikaci, neda se prevest do centralniho kalendare? abych kvuli tomu nemusel appku stale otevirat a koukat na to tam? nebo je politika WP takova, ze tyto aplikace nemohou zapisovat do hlavniho kalendare? dik za odpoved
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

[App] Svátky - ke stažení

Příspěvek od matoman »

zapisovat do kalendara app priamo nemoze, videl som ale kalendar, ktory to obchadzal tak, ze ste prepojili live ucet s ich appkou a on poslal na net dotaz, kde to na live zmenil/pridal... no ale to uz je OT :)
Pjotrson
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: pon kvě 07, 2012 9:20
Zařízení: Nokia Lumia 800

[App] Svátky - ke stažení

Příspěvek od Pjotrson »

ja jsem si rikal, ze to zrejme bude systemem a obecne politikou Windows Phone, ale samozrejme by to bylo prijemne :) kdyby se to tam hazelo a zaroven synchronizovalo do dalsich kalendaru ;)
BEZY
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 89
Registrován: čtv srp 30, 2007 2:21
Zařízení: Lumia 925
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

[App] Svátky - ke stažení

Příspěvek od BEZY »

Flynn píše:Podle mě je to ten případ, o kterém se autor zmiňoval - že mu nahodili na MP předchozí zkušební veri, kde měl zmíněné chyby, a že to jen napravili.
Přesně tak, v1.0 se neměla na MP vůbec dostat, omlouvám se za komplikace

Ohledně fontů, asi to udělám jak navrhoval Lupus - v nastavení bude přepínáč pro větší / menší font

Pjotrson: je to přesně tak, jak píše matoman, standardně to nejde. Synchronizaci s Live účtem v dohledné době neplánuji, ale nikdy neříkej nikdy ;)

Díky všem za komentáře a hodnocení, na appce samozřejmě budu dál pracovat ;)
Lupus
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 205
Registrován: ned črc 01, 2007 17:22
Zařízení: Samsung Galaxy Note II (Titanium Grey)

[App] Svátky - ke stažení

Příspěvek od Lupus »

Bezva, diky, budu moc rad pokud tam zustane i moznost zachovat puvodni mensi velikost fontu:)
Jinak agent zatim drzi, jsem zvedavy na aktualizaci po pulnoci.
Lupus
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 205
Registrován: ned črc 01, 2007 17:22
Zařízení: Samsung Galaxy Note II (Titanium Grey)

[App] Svátky - ke stažení

Příspěvek od Lupus »

Takze bohuzel zasadni bug - NEZAKTUALIZUJE SE LIVETILE:-(
BEZY
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 89
Registrován: čtv srp 30, 2007 2:21
Zařízení: Lumia 925
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

[App] Svátky - ke stažení

Příspěvek od BEZY »

To je divný, aplikaci mam v telefonu už přes týden a každý den se mi aktualizuje.. :/ Mohou potvrdit i ostatní, že se jim neaktualizovala LT?

Lupus: background agent je v nastavení aktivní?
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

[App] Svátky - ke stažení

Příspěvek od Flynn »

Funguje, pokud je dnes pondělí, 21.5. a svátek má Monika. Toto jsem tam měl ráno, když jsem vstal.
Lupus
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 205
Registrován: ned črc 01, 2007 17:22
Zařízení: Samsung Galaxy Note II (Titanium Grey)

[App] Svátky - ke stažení

Příspěvek od Lupus »

Fakt u mne ne, ostatni LT v pohode. Agenta jsem samozrejme kontroloval, je aktivni. Jeste zkusim Svatky odinstalovat a znova nainstalovat - pokud to ostatnim chodi, bude chyba nekde jinde...
Pjotrson
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: pon kvě 07, 2012 9:20
Zařízení: Nokia Lumia 800

[App] Svátky - ke stažení

Příspěvek od Pjotrson »

u me taky v pohode
Lupus
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 205
Registrován: ned črc 01, 2007 17:22
Zařízení: Samsung Galaxy Note II (Titanium Grey)

[App] Svátky - ke stažení

Příspěvek od Lupus »

Tak to je dobre, ze to neni systemova chyba, snad se to umoudri i u mne...

2BEZY: prosim te, tvuj agent se spousti jenom jednou denne nebo pro jistotu vickrat? Popr. v jakou dobu? Dik:)
BEZY
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 89
Registrován: čtv srp 30, 2007 2:21
Zařízení: Lumia 925
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

[App] Svátky - ke stažení

Příspěvek od BEZY »

Agentům nejde nastavit, jak často se mají spustit - řídí to přímo OS a je to cca každých 30 minut. A dlaždice se momentálně aktualizuje při každém spuštění Agenta (tady je prostor pro optimalizaci, aby aktualizace dlaždice proběhla jen 1x denně)

Ještě mě napadá, kolik máš celkem kontaktů? Limit na Agenta je cca 6MB, mě při 300 kontaktech zabírá 4.4MB, nicméně, pokud bys měl kontaktů mnohem více (přes 1000), tak je teoreticky možné, že agentovi dojde paměť.. Zkusim ještě trochu optimalizovat, ale moc prostoru už nevidim..
Odpovědět

Zpět na „Prezentace projektů“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 49 hostů