[App] Svátky - ke stažení

Chystáte aplikaci pro Windows Phone? Podělte se o ni a nechte si ji otestovat od uživatelů :)
Lupus
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 205
Registrován: ned črc 01, 2007 17:22
Zařízení: Samsung Galaxy Note II (Titanium Grey)

[App] Svátky - ke stažení

Příspěvek od Lupus »

No, tak to muze byt ono - momentalne mam presne 1010 kontaktu...:(

Ale zase pokud 2x za sebou agent porusi "pravidla hry", tak ho OS zneaktivni ne? A to se nedeje - agent mi zustava aktivni stale, nepada. Pravdou ale taky je, ze Svatky od GARVISu se mi neaktualizovaly vubec nikdy a pokazde to v nastaveni vyhlasilo ze byla prekrocena pamet...

Hmm neslo by s tim neco udelat? Vargovy Svatky s tim treba problem nemaji. A 1000 kontaktu zas neni tak strasne moc - kdyz jsem kdysi programovaval jeste pro Windows CE, tak byl bezny pozadavek od zamorske klientely 3000 a vice kontaktu :)

Tu aktualizaci pri kazdem spusteni agenta bych IMHO nechal... je to takova jistota.
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

[App] Svátky - ke stažení

Příspěvek od matoman »

tak zoptimalizovat to mozes tak ze pri spusteni normalnej appky si predvytvoris zoznam -> meno/datum a ulozis, urcite sa musi vojst do 1M :) Akurat nove kontakty sa zobrazia az ked spustis appku, co az tak nevadi, kedze appka sa musi spustat minimalne raz za dva tyzdne.
Lupus
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 205
Registrován: ned črc 01, 2007 17:22
Zařízení: Samsung Galaxy Note II (Titanium Grey)

[App] Svátky - ke stažení

Příspěvek od Lupus »

BEZY: pokud je spotreba pameti linearni, tak se do 6MB vejde tak +/-400 kontaktu, coz je strasne malo... Ten postup od Matoman se mi jevi vcelku idealni.
Lupus
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 205
Registrován: ned črc 01, 2007 17:22
Zařízení: Samsung Galaxy Note II (Titanium Grey)

[App] Svátky - ke stažení

Příspěvek od Lupus »

BEZY: Jeste me ted tak napadlo jedno vylepseni - az vyresis ty kontakty/LT, udelej na ty kontakty vypsane v dany den v seznamu pod kalendarem kontextove menu "Zavolat/Poslat sms/Poslat mail" (zobrazilo by se po tuknuti na dany kontakt). Tohle by byla super vychytavka;-)
Lupus
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 205
Registrován: ned črc 01, 2007 17:22
Zařízení: Samsung Galaxy Note II (Titanium Grey)

[App] Svátky - ke stažení

Příspěvek od Lupus »

BEZY: takze LT se ani dnes neaktualizovala:( Zrejme to opravdu souvisi s vyssim poctem kontaktu. Kouknes se na to prosim? Predem dik:)
BEZY
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 89
Registrován: čtv srp 30, 2007 2:21
Zařízení: Lumia 925
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

[App] Svátky - ke stažení

Příspěvek od BEZY »

Lupus: bohužel není to lineární.. už při spuštění si agent vezme cca polovinu místa. Navržený řešení jsem teď implementoval, měl bys zájem o beta testování? Pokud jo, hoď mi do Zpráv tvůj LiveID ;)
Lupus
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 205
Registrován: ned črc 01, 2007 17:22
Zařízení: Samsung Galaxy Note II (Titanium Grey)

[App] Svátky - ke stažení

Příspěvek od Lupus »

Určitě, posílám:)

... odesláno!
BEZY
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 89
Registrován: čtv srp 30, 2007 2:21
Zařízení: Lumia 925
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

[App] Svátky - ke stažení

Příspěvek od BEZY »

Tak odesláno, zítra bys měl mít betu k dispozici ;)

Jinak dnes jsem zkoumal, jak udělat to ruční přiřazování datumů k vybraným kontaktům (a odebírání špatně přiřazených datumů, jak zde již padlo) - to bohužel nejde :( Kontakty neobsahují žádné ID, kterého bych se mohl chytit. Nejde tak jednoznačně identifikovat kontakt, aby se k němu dalo přiřadit datum, bohužel

Na ostatních vylepšeních pracuji ;)
Lupus
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 205
Registrován: ned črc 01, 2007 17:22
Zařízení: Samsung Galaxy Note II (Titanium Grey)

[App] Svátky - ke stažení

Příspěvek od Lupus »

Bezva, diky:) Jeste mi prosim te prozrad jakym zpusobem se k ni dostanu? Na WP delam betatestera poprve;)
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

[App] Svátky - ke stažení

Příspěvek od matoman »

Kontakty neobsahují žádné ID.

Podla mna ID staci mat "Jmeno Prijmeni" to je na urcenie dobreho datumu svatku dostacujici. Kdyby byl konfilikt tak to nevadi, protoze ta osoba bude mit svatek v tej isty den.
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

[App] Svátky - ke stažení

Příspěvek od p.a.Ť.o »

Aplikace je super, akorát mám problém s tím, že se mi nezměnila barva LT dle toho, co mám nastavené a zůstala mi na ní ta vyblitá defaultní modrá. To asi není normální...?

UPDATE: tak vyzkoušena ještě reinstalace- dokud aplikaci nespustím, tak má stejnou barvu jako mají ostatní LT, pokud ji spustím, tak se změní na tu vyblitou modrou. Nějaký nápad?
BEZY
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 89
Registrován: čtv srp 30, 2007 2:21
Zařízení: Lumia 925
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

[App] Svátky - ke stažení

Příspěvek od BEZY »

No, tohle bohužel nejde nijak jednoduše vyřešit, protože při vygenerování dlaždice se nastaví pozadí přímo na systémovou barvu - průhledná nastavit nejde (zobrazí se černá). Stejně to mají i další appky, např. Svátky od Garvisu. Takže řešení je
1) spustit appku ručně
2) počkat na agenta
3) viděl jsem, že lze použít knihovnu pro tvorbu PNG obrázků, u kterých průhlednost použít lze. Zatím jsem je ovšem nijak hlouběji nezkoumal
BEZY
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 89
Registrován: čtv srp 30, 2007 2:21
Zařízení: Lumia 925
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

[App] Svátky - ke stažení

Příspěvek od BEZY »

matoman: tak to vypadá, že fce GetHashCode() vrací ID kontaktu :) že sem si toho nevšim dřív...
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

[App] Svátky - ke stažení

Příspěvek od matoman »

3) viděl jsem, že lze použít knihovnu pro tvorbu PNG obrázků, u kterých průhlednost použít lze. Zatím jsem je ovšem nijak hlouběji nezkoumal
Ano najlepsie je pouzit priesvitne png, pokial ti teda nestaci klasicke api a default texty a background obrazok na livetile.
Osobne na generovanie png som pouzival toto: http://writeablebitmapex.codeplex.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

konkretne toto: http://writeablebitmapex.codeplex.com/d ... ons/274445" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

[App] Svátky - ke stažení

Příspěvek od p.a.Ť.o »

S tou barvou pozadí tomu nerozumím- když si LT ostatních programů "přebírají" stejnou (mnou nastavenou) barvu, proč to neumí i tvoje svátky?

Potom jsem našel bug - sice to bylo na Vladimíra, ale i tak- v kalendáři mám 2x Vladimír, 1x Vláďa a i přes to mi LT ukazovala pouze dva svátky, a až po nějaké době naskočily svátky 3 (správný počet).
Lupus
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 205
Registrován: ned črc 01, 2007 17:22
Zařízení: Samsung Galaxy Note II (Titanium Grey)

[App] Svátky - ke stažení

Příspěvek od Lupus »

Tak treba u mne si Svatky prebiraji spravnou barvu LT naprosto bez problemu.
BEZY
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 89
Registrován: čtv srp 30, 2007 2:21
Zařízení: Lumia 925
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

[App] Svátky - ke stažení

Příspěvek od BEZY »

p.a.Ť.o: jo, toho sem si taky všimnul. Problém je v tom, že v definičním souboru mam "Vláďa" jako ekvivalent jak pro Vladimíra, tak pro Vladislava. Pak došlo k konfliktu a někdy se Vláďa bral k jednomu, pak k druhýmu, proto ten nekonstantní počet, v další verzi to bude opraveno

Ad barva, aha, špatně jsem tvuj post pochopil. Takže při spuštění appky dlaždice dostane modrou barvu? To je zvláštní, beru ji přímo ze systému.. Zkusim zapátrat, ale teď mě nenapadá, kde by mohla být chyba..
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

[App] Svátky - ke stažení

Příspěvek od p.a.Ť.o »

Jj, dostane tu modrou barvu. Zkus, uvidíš na co přijdeš. Díky...
BEZY
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 89
Registrován: čtv srp 30, 2007 2:21
Zařízení: Lumia 925
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

[App] Svátky - ke stažení

Příspěvek od BEZY »

Tak po menší odmlce, kterou způsobily mé státnice a následující oslavy :D jsem se opět dostal ke Svátkům. V další verzi bude mnoho změn a oprav, proto hledám další testery, kteří by byli ochotni se zapojit do beta-testování aplikace.

Kdo by měl zájem, napište mi do do zpráv :)

(btw, aplikace Svátky se před 14 dny dostala na titulku Marketplace :) )
Martin Suchan
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1138
Registrován: pát bře 11, 2011 10:48
Zařízení: Nokia Lumia 925
Bydliště: Praha

[App] Svátky - ke stažení

Příspěvek od Martin Suchan »

Nedavno jsem testoval ruzne aplikace svatky a u tve me zarazilo, ze to prochazeni kalendarem je dost pomale.
Dale take ten prepinac zda kontrolvoat kontakty nebo ne - to prece muzes pokazde v background vlakne a uzivatel o tom ani nebude vedet?

Btw. tato aplikace kopiruje od tebe nebo ty od ni? :)
http://www.windowsphone.com/cs-CZ/apps/ ... ea91b96aef" onclick="window.open(this.href);return false;
viz
http://catalog.zune.net/v3.2/cs-CZ/imag ... esize=true" onclick="window.open(this.href);return false;
http://imageshack.us/photo/my-images/713/96153663.png/" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „Prezentace projektů“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 hostů