[App] Služební cesty

Chystáte aplikaci pro Windows Phone? Podělte se o ni a nechte si ji otestovat od uživatelů :)
Odpovědět
Vladimír Maška
nováček
nováček
Příspěvky: 48
Registrován: úte lis 22, 2011 5:40
Zařízení: Nokia Lumia 925

[App] Služební cesty

Příspěvek od Vladimír Maška »

Vytvořil jsem svou první aplikaci pro zápis několika údajů o služebních cestách. Jedná se o popis služební cesty, datum, stavy tachometru auta, čas počátku a konce služební cesty a čas strávený u zákazníka. Zadané informace lze odesílat mailem.

EDIT: 18.1.2012
Ke stažení zde: http://www.windowsphone.com/cs-CZ/apps/ ... f112370362

Obrázek
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

[App] Služební cesty

Příspěvek od matoman »

Pekne ale treba zamakat na grafike, napriklad margin nieje tabu :)
Vladimír Maška
nováček
nováček
Příspěvky: 48
Registrován: úte lis 22, 2011 5:40
Zařízení: Nokia Lumia 925

[App] Služební cesty

Příspěvek od Vladimír Maška »

Je to prvotina, snažil jsem se spíš o funkčnost, než o vzhled. Ale máte pravdu.
nocturneop15
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 61
Registrován: úte zář 06, 2011 13:13
Zařízení: Omnia 7

[App] Služební cesty

Příspěvek od nocturneop15 »

Konecne neco uzitecneho, bravo.

Par navrhu:

- mohlo by vytvorit zapis do kalendare (pokud to nejde, poslat kalendarovy zapis mailem sam sobe, outlook + exchange to docela hezky propisuje)
- mohlo by mit stopky (TED zacal servis a TED skoncil)
- mohlo by mit moznost ulozit zakaznika + sajtu + prednastavene kilometry na dojezd

Paklize by to podporovalo export v nejakem rozumnem XML, bude to uplne dokonale a ajtakum (a nejen jim) ubyde spousta prace s pamatovanim si "kde jsem to kua vcera byl..."

drzim palce a doufam, ze to nevzdate
Vladimír Maška
nováček
nováček
Příspěvky: 48
Registrován: úte lis 22, 2011 5:40
Zařízení: Nokia Lumia 925

[App] Služební cesty

Příspěvek od Vladimír Maška »

Zápis do kalendáře by asi možný byl, ale nějak mi uniká důvod. Vyrážím na služební cestu, tak si ji zavedu do seznamu služebních cest a to, že mám služební cestu naplánovánu, tak si řeším v kalendáři Outlooku na PC společně s dalšími činnostmi.

Místo stopek lze využít počáteční a konečný čas u zákazníka, což odpovídá účtovanému času. Možnost uložení zákazníka (služební cesty) v programu je (lze mít současně zavedeno víc služebních cest), měl jsem hned na začátku zveřejnit víc obrazovek, z té jedné to není jasné.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
nocturneop15
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 61
Registrován: úte zář 06, 2011 13:13
Zařízení: Omnia 7

[App] Služební cesty

Příspěvek od nocturneop15 »

Bohuzel, ani pres snahu se nedari nainstalovat - uvedeny modul nebyl nalezen (a uvedeny neni zadny). Omnia 7, 7740, odemcene. Nicmene vzhledem k experimentum ktere telefon uz prezil se da cekat, ze chyba bude na moji strane :-(

Moje pozadavky asi vychazeji hlavne z rozdilneho nahledu na to "jak to pouzivat". Neshanim ani tak aplikaci pro planovani, jako pro prehled provdenych servisu, ktere dost casto vznikaji zivelne tak, ze mi nekdo zavola cestou. Takze treba zapis do kalendare je dulezity pro moje kolegy a nas pentagon, aby vedeli kde jsem. Stejne tak zarazovani udalosti podle casu metodikou START-STOP muze usetrit spoustu prace...

doufam, ze se mi podari dat telefon do nejakeho rozumnejsiho stavu a aplikaci brzy vyzkouset. Zatim diky za reakci a hodne uspechu ve vyvoji :-)
premikkoci
smartguru
smartguru
Příspěvky: 746
Registrován: stř dub 21, 2010 22:24
Zařízení: iPhone 4S, iPad 2

[App] Služební cesty

Příspěvek od premikkoci »

Nejrozumnější by bylo asi sesmolit nějakou verzi, co bude trošku vypadat a dát jí do marketplace, takhle si jí moc lidí nevyzkouší.
Vladimír Maška
nováček
nováček
Příspěvky: 48
Registrován: úte lis 22, 2011 5:40
Zařízení: Nokia Lumia 925

[App] Služební cesty

Příspěvek od Vladimír Maška »

Na marketplace jí časem určitě dám, ale teď před koncem roku kvůli práci nestíhám a vzhledem k tomu, že to je moje první aplikace, tak její publikace určitě nějaký čas zabere.

Instalaci jsem teď zkoušel (sice jen na emulátoru) a funguje v pohodě.
Vladimír Maška
nováček
nováček
Příspěvky: 48
Registrován: úte lis 22, 2011 5:40
Zařízení: Nokia Lumia 925

[App] Služební cesty

Příspěvek od Vladimír Maška »

Aplikace Služební cesty je od dnešního dne zdarma ke stažení v marketplace.

Stahujte zde: http://www.windowsphone.com/cs-CZ/apps/ ... f112370362
Odpovědět

Zpět na „Prezentace projektů“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů