[game] Galaxy Jet - veřejný betatest hry pro WP7

Chystáte aplikaci pro Windows Phone? Podělte se o ni a nechte si ji otestovat od uživatelů :)
Lukáš Křepelka
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 79
Registrován: ned zář 04, 2011 15:23
Zařízení: Samsung Omnia 7, Nokia Lumia 800

[game] Galaxy Jet - veřejný betatest hry pro WP7

Příspěvek od Lukáš Křepelka »

Tahle hra mě ze začátku moc nanadchla. Nevyhovovalo mi ovládání a nevěděl sem vůbec že jdou dělat shock wave... Nedávno jsem jí znovu nainstaloval zjistil že jde nastavit několik způsobů ovládání a hra mě začala neskutečně bavit :)
Tigerish
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: stř lis 09, 2011 17:20
Zařízení: Samsung Omnia 7

[game] Galaxy Jet - veřejný betatest hry pro WP7

Příspěvek od Tigerish »

Koukam ze mas slusny kontakty, pak zas hod statistiku:)

Vim ze jsi o tom uz psal zminku v tom serialu, ale jak je to s certifikaci pro xbox live? Je realne s nejakym oneman projektem dosahnout na xbox certifikaci? Nebo uz musis vystupovat jako nejake studio a mit neco za sebou?
Tomáš Slavíček
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 264
Registrován: stř srp 19, 2009 7:09
Zařízení: Nexus 5, Galaxy S3, Nokia X, iPad mini

[game] Galaxy Jet - veřejný betatest hry pro WP7

Příspěvek od Tomáš Slavíček »

Ohledně certifikace Xbox LIVE osobní zkušenosti ještě nemám... Ale nějaké nové informace už jo. Pak se o tom tady někdy klidně rozepíšu (příp. si mě můžete odchytit na MS Festu). Ale co jsem zjišťoval např. od studia Dreadlocks, tak prý spolupráce přímo s Microsoftem je téměř nemožná. Mají tam obrovský přetlak her, prý by tu vaši vydali až za rok. S dalšími publishery se sice prý dá nějak domluvit, ale zase chtějí obrovská procenta z prodeje. A abyste získali ten certifikát přímo vy (jako vaše herní studio), to už je téměř nemožné :D Ale nějak by na to prý dosáhnout jít mělo. Např. studio Hexage teď také uvažuje o certifikování svých her na Xbox LIVE.
barthe86
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: úte úno 08, 2011 18:59
Zařízení: HTC HD7

[game] Galaxy Jet - veřejný betatest hry pro WP7

Příspěvek od barthe86 »

Ahoj, tak mě napadlo, že by se mohly představit i všichni hráči co tuhle skvělou návykovou hru hrají :) Kdo k jaké přezdívce ve hře patří :)
Tomáš Slavíček
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 264
Registrován: stř srp 19, 2009 7:09
Zařízení: Nexus 5, Galaxy S3, Nokia X, iPad mini

[game] Galaxy Jet - veřejný betatest hry pro WP7

Příspěvek od Tomáš Slavíček »

Díky za podporu :) Jinak, abych přidal několik aktuálních statistik - hru si zatím celkem stáhlo 4613 lidí, z toho 303 z ČR. Denně si ji spustí průměrně 100 lidí, z toho 30 až 40 jsou noví uživatelé, ostatní jsou pravidelní hráči. Na těchto 100 spuštění denně připadá cca 150 odehraných her.
barthe86
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: úte úno 08, 2011 18:59
Zařízení: HTC HD7

[game] Galaxy Jet - veřejný betatest hry pro WP7

Příspěvek od barthe86 »

Z těch 150 odehraných her denně odehraji jen já tak 20 :grin: Tento typ her kde člověk sbírá body a může pak porovnávat a soutěžit s ostatními hráči on-line mě prostě baví :)
PS: Jednou budu první ! :-D
Odpovědět

Zpět na „Prezentace projektů“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti