Hledám pomoc s vývojem hry!

Vývoj her v XNA
Odpovědět
Blacklamb
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pon dub 22, 2013 8:21
Zařízení: Nokia

Hledám pomoc s vývojem hry!

Příspěvek od Blacklamb »

Zdravím.
Jsem studentem 3. ročníku ČVUT a za měsíc odevzdávám bakalářku. Hledám někoho, kdo by mi pomohl s vývojem aplikace, jež je součástí mé práce. Nechci, aby mi někdo napsal program, hledám spíše jakési doučování a vedení. Programování mě baví, ale bohužel nemám dostatek znalostí a hlavně času na to, abych to zvládl sám. Zadání práce je v podstatě můj výmysl a můj vedoucí bohužel ani netuší co je XNA. Jsem ochotný dobře zaplatit a časově se přizpůsobit.
Co se týče hry, návrh mám již hotový. Jedná se o hru pro nevidomé a musí být pro WP (libovolná verze). Hra je založená na principu pexesa, přičemž místo obrázků hledá nevidomý shodné zvuky.
Trošku popíšu svůj návrh:
Displej je rozdělen vždy na 4 "kartičky". Mezi jednotlivými displeji se hráč pohybuje švihnutím prstů a hledá shodné zvuky. Lze nastavit úroveň - počet kartiček, přičemž nejvyšší je 36 (3x3 displeje po čtyřech kartičkách). Součástí celé hry musí být také navigace nevidomého. Na obrazovce se mu vždy předčítá nápověda kde se nachází a co a jak má dělat. Nápověda lze vždy vypnout přitažením dvou prstů k sobě. Celý návrh ještě kdyžtak dodám :-)
Tomáš Slavíček
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 264
Registrován: stř srp 19, 2009 7:09
Zařízení: Nexus 5, Galaxy S3, Nokia X, iPad mini

Hledám pomoc s vývojem hry!

Příspěvek od Tomáš Slavíček »

S časem ti nepomůžu, ten taky nemám, ale můžeme se někdy sejít a popovídat si o tom (chodím teď taky na ČVUT, tak např. někdy na Karláku). Na tenhle projekt si myslím, že ani nebude potřeba XNA, naopak by to možná šlo docela rychle "naklikat" v Expression Blendu a udělat pomocí Silverlightu...
Blacklamb
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pon dub 22, 2013 8:21
Zařízení: Nokia

Hledám pomoc s vývojem hry!

Příspěvek od Blacklamb »

V Blendu jsem delal snad jenom jednou a v Silverlightu vubec. V zadani BP mam prave napsano, ze to musi byt v XNA, ale mozna by to tolik nevadilo.
Tomáš Slavíček
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 264
Registrován: stř srp 19, 2009 7:09
Zařízení: Nexus 5, Galaxy S3, Nokia X, iPad mini

Hledám pomoc s vývojem hry!

Příspěvek od Tomáš Slavíček »

Kdo tu práci zadával, když ti nedokáže s XNA poradit? Koukni na moje tutoriály, myslím, že jako základ ti pomůžou. Bude tě zajímat jak vykreslit obrázky, jak získat vstup z displeje (dotyky), jak načíst gesta, příp. jak přehrávat zvuky. Všechno by tam mělo být pokryté: http://smartmania.cz/tag/xna-190
Odpovědět

Zpět na „XNA“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti