program na upravu tel.zoznamu na Lumia 610 a ine skusenosti

Diskuzní fórum věnované dalším modelům řady Lumia se systémem Windows Phone…
Odpovědět
solide64
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: úte srp 16, 2016 8:34
Zařízení: Nokia Lumia 610

program na upravu tel.zoznamu na Lumia 610 a ine skusenosti

Příspěvek od solide64 »

ahoj, ospravedlnujem sa za laicku otazku . Moja starsia mama dostala Nokiu Lumia 610 s cestinou. Potreboval by som jej cez pocitat upravit polozky v telefonnom zozname, nakolko sa mi tieto po prenose zo starej Nokie 3100 na kartu a nasledne do Lumie 610 znasobili. T.j.matka mala pod jednym menom viac telefonnych cisiel /do starej Nokie sa dala pod jednu polozku, napriklad turisti ulozit viacero mien s tel.cislami, kde bolo mozne dat aj meno a aj cislo/. Toto sa ale preklopilo do novej Nokie uz bez mena ako turisti 1 , turisti 2, turisti 3, turisti ...... Kedze mala skoro kazde cislo takto viacpolozkove, a cisiel ma vela, ma z toho teraz uplny chaos a potrebujem jej cez pocitac upravit tento zoznam v Lumii. Velmi pekne by som poprosil o odpoved na tieto otazky:
1/ Neporadi niekto vhodny program na editaciu a zalohovanie tohoto mobilu.
2/Neporadi prosim niekto vhodnu klavesnicu pre starsieho cloveka, slapajuci pod win 7 mobile, dobre viditelna, ktora by ponukal aj doplnanie slov v slovencine a cestine, nieco ako bolo predtym T9?
3/Ma niekto skusenosti s klavesnicou SwiftKey ktora by isla v tomto mobile?
4/Ako v tomto mobile funguje stahovanie programov, existuje take nieco ako Obchod Play v Androide?
5/Ked najdem nejaku aplikaciu, ako ju nainstalovat do tohoto mobilu?
6/Da sa niekde stiahnut podrobny navod v cestine, alebo v slovencine na tento telefon?

S windowsom mobile 7 zial nemam ziadne skusenosti, nakolko som sam skoncil u Nokie N8 ktora mala este Symbian Belle a odvtedy pouzivam mobil s Androidom.Matka planuje v mobile pouzivat zakladne funkcie. Dakujem za kazdu, dobru radu. J
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia (ostatní modely)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů