lumia 535 win 10 problémy

Diskuzní fórum věnované dalším modelům řady Lumia se systémem Windows Phone…
Odpovědět
ruzsa
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon srp 03, 2015 7:33
Zařízení: lumia 535

lumia 535 win 10 problémy

Příspěvek od ruzsa »

Telefon mám cca týden.
1.8. sem aktualizoval telefon na win 10.

Aktuální problémy :
telefon nešel odemknou, pin Sim karty šel zadat, ale pin telefonu nereagoval, nepomohlo restartování, nešlo se do telefonu dostat. Cca po 30 minutách problém sám odezněl...
Zmeškané hovory se i po vymazání neustále zobrazovaly v upozorněních.
U Viberu nešlo psát zprávy- chyběl řádek pro zprávy- nepomohl restart, reinstal, nešlo pak ani aktivovat znova viber účet.
ikona mailu, win store a nastavení na ploše většinu času vizuálně jako prázdné políčko.
Zamykací obrazovka - nestavit šel jen Bing, fotka a facebook.
při obnově ze zálohy některé aplikace neobnoveny, obnoveny chybně a některé úplně chyběly.
ztráta Lumia melodií a dostupné jen pár microsoft či windows ?
nejhroší problém - nefunkšní příjem SMS.

řešil sem to vrácením telefonu na win 8,1 - bohužel při návratu zpět se seknul a neustále to se pokoušel restartovat a znova instalovat - pak neštastný smajlík pořád dokola. Nešlo nic dělat. Použil jsem Windows Phone Recovery Tool, což se nakonec povedlo telefon vrátit do provozuschopného stavu, i když byl problém, že při těch restartech to nechtělo telefon detekovat.

Má někdo tyto problémy na win 10 nebo je problém jen u mého telefonu ? Win 10 se mi líbily, ale za těchto okolností to bylo nepoužitelné
osso
smartguru
smartguru
Příspěvky: 682
Registrován: pát pro 17, 2010 22:31
Zařízení: Lumia 950 XL, Lumia 830, Lumia 640 LTE, Nexus 5x

lumia 535 win 10 problémy

Příspěvek od osso »

urob hardreset a neobnovuj zo zalohy ale na cisto vsetko nainstaluj potom to bude ok :) mne to funguje bez problemov, a co sa tyka toho pruhu vo viberi to je zatial bug v aplikacii resp OS kde aj ine aplikacie maju podobny problem u mna napr. tapatalk inak to funguje v pohodke :grin:
M.BoBo
smartguru
smartguru
Příspěvky: 504
Registrován: stř pro 17, 2008 13:18
Zařízení: iPhone XS, iPad 2018, Apple Watch 5
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

lumia 535 win 10 problémy

Příspěvek od M.BoBo »

Základ při přechodu na novou verzi OS je hard reset. Samosebou bez pofidérních obnov ze zálohy.
Pokud až poté nebude něco fungovat, je možné chybu přisuzovat novému OS, či nekompatibilním aplikacím..
maxxdata
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon lis 09, 2015 22:29
Zařízení: 535

lumia 535 win 10 problémy

Příspěvek od maxxdata »

zdravim , mam wp 10 na 535 ms orange dual sim., mam problem s tel - pri otvoreni kontaktov a vybere mena na uvedeny kontakt tel mi prepne do domovskej obrazovky tel a neumozni otvorit kontakt a nasledne volbu vytocit kontakt.. wp mam 1 krat, pouzivam ios len potrebujem dual tel.

ak mi viete poradit budem rad
dik

max
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

lumia 535 win 10 problémy

Příspěvek od htcjirka »

Pockej na finalni verzi, vrat se zpatky k osmickam, které ti pobezi bez potizi.
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia (ostatní modely)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů