Měřič tepu na telefonech lumia

Diskuzní fórum věnované dalším modelům řady Lumia se systémem Windows Phone…
Odpovědět
mr.joly
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: ned čer 30, 2013 11:57
Zařízení: Nokia LUMIA 520

Měřič tepu na telefonech lumia

Příspěvek od mr.joly »

Zdravím zdejší sportovce. Nemáte někdo nějaké zkušenosti s propojením nějakého měřiče tepové ftervence a telefonu Nokia Lumia a použití nějaké aplikace? třeba Endomondo Sports Tracker nebo Runtastic PRO. Jde mi o to že samotný hrudní pás s Bluetooth stoji cca 1600 a sporttester +3000.Tak že by člověk ušetřil nějakou korunu :) Díky za rady a postřehy
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Měřič tepu na telefonech lumia

Příspěvek od mimonaut »

Není nutné se ptát na stejnou věc dvakrát..
Nic takového zatím kvůli omezenému API pro bluetooth pro WP neexistuje. Podobnou perifierii prostě k lumii nepřipojíš. Alespoň zatím to nejde.
hudyss
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 406
Registrován: pát led 19, 2007 17:07
Zařízení: Google Pixel 2

Měřič tepu na telefonech lumia

Příspěvek od hudyss »

Mám doma Zephyr http://www.zephyranywhere.com/products/ ... e-monitor/" onclick="window.open(this.href);return false; , ale určitě starší typ. S Androidem vždy bez chyby, tak zkusím i Lumii. Spolu s Runtastic.

Tak vyzkoušeno. Výsledek, za mě funguje http://sdrv.ms/1afcDsm" onclick="window.open(this.href);return false; . Jen chvilka sezení a pár dřepů na závěr, jestli se zvedne tep.
mr.joly
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: ned čer 30, 2013 11:57
Zařízení: Nokia LUMIA 520

Měřič tepu na telefonech lumia

Příspěvek od mr.joly »

mimonaut píše:Není nutné se ptát na stejnou věc dvakrát..
Nic takového zatím kvůli omezenému API pro bluetooth pro WP neexistuje. Podobnou perifierii prostě k lumii nepřipojíš. Alespoň zatím to nejde.
Já se ptal dvakrát protože poprvé jsem to napsal do sekce 520 a tam ostatní nechodí tak jsem tomu dal samostatny prostor. Snad se tak moc nestalo. Ale pro klid duše to z 520 vymažu.
mr.joly
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: ned čer 30, 2013 11:57
Zařízení: Nokia LUMIA 520

Měřič tepu na telefonech lumia

Příspěvek od mr.joly »

hudyss píše:Mám doma Zephyr http://www.zephyranywhere.com/products/ ... e-monitor/" onclick="window.open(this.href);return false; , ale určitě starší typ. S Androidem vždy bez chyby, tak zkusím i Lumii. Spolu s Runtastic.

Tak vyzkoušeno. Výsledek, za mě funguje http://sdrv.ms/1afcDsm" onclick="window.open(this.href);return false; . Jen chvilka sezení a pár dřepů na závěr, jestli se zvedne tep.
Super takže to funguje :smile: díky cena 1600 to jde.
hudyss
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 406
Registrován: pát led 19, 2007 17:07
Zařízení: Google Pixel 2

Re: Měřič tepu na telefonech lumia

Příspěvek od hudyss »

Ještě třeba zítra můžu provést delší měření, jen pro jistotu.
tomato
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: stř pro 26, 2012 9:49
Zařízení: Lumia 920 black, Omnia 7

Měřič tepu na telefonech lumia

Příspěvek od tomato »

Ahoj, tak ako, funguje to v pohode? Potrebujem niečo aj ja a toto mi vychádza ako jediná alternatíva :/
hudyss
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 406
Registrován: pát led 19, 2007 17:07
Zařízení: Google Pixel 2

Měřič tepu na telefonech lumia

Příspěvek od hudyss »

Tak jelikož jsem musel na SC do Polska, tak jsem nezkoušel. Ale počítám, že brzy vyzkouším.
hudyss
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 406
Registrován: pát led 19, 2007 17:07
Zařízení: Google Pixel 2

Měřič tepu na telefonech lumia

Příspěvek od hudyss »

Takže vyzkoušeno 2x a výsledky jsou špatný. Při jednom měření spojení vypadávalo a někdy to měřilo nesmyslné hodnoty. Při druhém měření to chvíli šlo a po zbytek relace to vypadlo. V obou případech to bylo cca 40min cvičení.
Takže buď s WP8 to pořádně neumí pracovat, nebo mám starý kus HW/SW. Mám ho cca 3-4 roky a možná novější jsou na tom lépe. S androidem vždy bez chyby a když jsem ho kupoval, tak tam ještě žádná podpora pro WP nebyla.
pomi
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte led 21, 2014 8:36
Zařízení: lumia 920

Měřič tepu na telefonech lumia

Příspěvek od pomi »

Máte někdo novou zkušenost s měřením tepové frakvence na Lumii po aktualizaci Nokia Black?
Jestliže ano, jaký pás a jaký SW používáte? Díky.
hudyss
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 406
Registrován: pát led 19, 2007 17:07
Zařízení: Google Pixel 2

Měřič tepu na telefonech lumia

Příspěvek od hudyss »

Tak to oživím. Dnes jsem zakoupil Polar H7 a krásně funguje, vyzkoušeno Runtastic a Endomondo. Na L930.
JuaNex
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 180
Registrován: ned črc 27, 2014 10:40
Zařízení: Samsung Galaxy S4
Bydliště: Slovakia

Re: Měřič tepu na telefonech lumia

Příspěvek od JuaNex »

Ja pouzivam s telefonom vyhradne ANT+ prislusenstvo a funkcnost perfektna. Hrudny pas mam za 20€ z ebay a na bicykel snimac rychlosti a kadencie su Sigma. Mam aj bluetooth hrudny snimac, ale istejsie pracuje ANT+
hudyss
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 406
Registrován: pát led 19, 2007 17:07
Zařízení: Google Pixel 2

Měřič tepu na telefonech lumia

Příspěvek od hudyss »

Bych si tipnul, že sis spletl topic. Tím svým telefonem myslíš určitě S4, že? Tak na androidu běží všelicos, bohužel na WP to tak není, takže jsem dal jen svůj postřeh. Ptž můj starší Zephyr s androidem bez problémů, ale s WP ani ťuk.
JuaNex
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 180
Registrován: ned črc 27, 2014 10:40
Zařízení: Samsung Galaxy S4
Bydliště: Slovakia

Re: Měřič tepu na telefonech lumia

Příspěvek od JuaNex »

Pisem len vseobecne o najlepsej moznosti pri sportovani so zaznamom dat. Aj Bluetooth je fajn, no nieje tak stabilny, mava vypadky a rusenia... Ani pri Androide nepodporuju vsetky zariadenia ANT+ ale u mna je to rozhodne pri vybere dolezite. Oba moje telefony ho podporuju.
Quattro
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: sob úno 28, 2015 19:41
Zařízení: Lumia 920, 950XL

Měřič tepu na telefonech lumia

Příspěvek od Quattro »

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s tímto hrudním pásem: http://www.lidl.cz/cs/nabidka.htm?actio ... l&id=25601 a Nokia Lumia? Konkrétně 920 nebo 620. Pokud to dobře chápu, tak po aktualizaci na Black podporují Lumie BT 4.0 a to tento pás má. Chci to používat s Runtastic PRO. Díky
Quattro
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: sob úno 28, 2015 19:41
Zařízení: Lumia 920, 950XL

Měřič tepu na telefonech lumia

Příspěvek od Quattro »

Tak vyzkoušeno a je funkční na obou Lumiích s Runtastic PRO.
Martin96
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: pon úno 09, 2015 21:51
Zařízení: lumia 830

Měřič tepu na telefonech lumia

Příspěvek od Martin96 »

Quattro a mohl by jsi prosím popsat jak jsi to udělal? mě se to nepovedlo ani spárovat -_- :D takový jsem talent :D
Quattro
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: sob úno 28, 2015 19:41
Zařízení: Lumia 920, 950XL

Měřič tepu na telefonech lumia

Příspěvek od Quattro »

Ten pás nemá žádný vypínač, takže se musí nasadit na břicho s navlhčenými kontaktními ploškami a tím se zapne (začne velmi potichu vysokým tónem pípat podle toho jak tluče srdce - možná to ani neuslyšíš), pak chvíli počkat a v telefonu si zobrazit BT zařízení kde již bude vidět. Spárovat kliknutím. Po spárování spustit Runtastic PRO a v Heart Rate Settings zvolit Bluetooth, aplikace se spojí s pásem a zobrazí tep + stav baterie v pásu. Tím se může začít používat.
Martin96
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: pon úno 09, 2015 21:51
Zařízení: lumia 830

Měřič tepu na telefonech lumia

Příspěvek od Martin96 »

Moc děkuji :D porovnával jsem to se sporttestrem od sigmy a hodnoty odpovídají
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia (ostatní modely)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 hostů