Jaký datový tarif?

Diskuzní fórum věnované dalším modelům řady Lumia se systémem Windows Phone…
Odpovědět
xxPROCHYxx
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: úte úno 21, 2012 17:00
Zařízení: Nokia Lumia 800

Jaký datový tarif?

Příspěvek od xxPROCHYxx »

Hezký den všem,

chtěl jsem se informovat jaký datový tarif na své Lumii 800 používáte? Respektive kolik dat při vašem používání (prosím o specifikaci) stáhnete?

Mám Vodafone, 500mb net a za cca 18dnů zúčtovacího období jsem již stáhl 400mb dat - zdá se mi to celkem hodně.

Hry + aplikace stahuju výhradně přes wifi, data od operátora využívám jen na twiter, fb, stahování emailu bez příloh (aktualizace 1x za hodinu) občas pustím mapy, ale opravdu jen vyjímečně a čtu zprávy z aplikace novinek...

Řekněte jak jste na tom vy? Díky všem...
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Jaký datový tarif?

Příspěvek od mimonaut »

mám 1,2GB od vodafounu za 400.. (je to zvýšený na dvojnásobek jako bonus, jinak 600MB). A stačí to akorát. Občas poslouchám internetový rádio cestou do práce a dost jsem si na to zvykl, že nemusim ládovat do telefonu muziku a mám vše vždy poruce.. Taky nevim, jak vyjdu, až to snížej..
Jinak doporučuju vypnout v nastavení "zasílání zpětné vazby" microsoftu. Taky si to veme pěknejch pár MB.
xxPROCHYxx
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: úte úno 21, 2012 17:00
Zařízení: Nokia Lumia 800

Jaký datový tarif?

Příspěvek od xxPROCHYxx »

Zpětnou vazbu mám vypnutou, respektive mám zakázáno používat jí při datovém připojení... Teď jak má Vodafone ty nové tarify tak nabízejí za 398,-Kč 1GB, takže to je řešení až ti to sníží... taky si to asi přehodím.

Používáš nějaký program na měření přenesených dat? To mi trochu ve WM chybí...
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Jaký datový tarif?

Příspěvek od Flynn »

Odpovím ti já. Žádný program na kontrolu dat není. Udělej si na hlavní obrazovce zástupce z mobilní verze VDF samoobsluhy a tam po přihlášení uvidíš, kolik jsi spotřeboval a kolik ti zbývá. Jinak to zatím nejde.
djkure
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 55
Registrován: sob kvě 26, 2012 11:31
Zařízení: iPhone 5s Space Grey (64GB)
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Jaký datový tarif?

Příspěvek od djkure »

Trošku opráším staré téma - používám pro měření dat program FUP Monitor, je zdarma na Marketplace. Připojuje se automaticky do samoobsluhy a zjišťuje aktuální množství dat.
Jinak mám 1GB FUP za 199Kč (50% sleva).
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia (ostatní modely)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 65 hostů