Pripojeni ke konkretnimu wifi AP na WP7.5/Lumia

Diskuzní fórum věnované dalším modelům řady Lumia se systémem Windows Phone…
Odpovědět
pavliceks
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte úno 21, 2012 8:02
Zařízení: Nokia

Pripojeni ke konkretnimu wifi AP na WP7.5/Lumia

Příspěvek od pavliceks »

Zdravím,

chtěl bych se zeptat zde přítomných velevážených Lumia 800karu resp. WP Mangistu jestli Mango umožňuje při připojení k wifi nastavit konkretní BSSID wifi přístupového bodu. Máme v domě wifi síť, ve které je hlavní AP a několik repeaterů (AP i repeatery mají vlastní BSSID). Wifi klient v notebooku mi dělal to, že se přepínal mezi několika AP v rámci této sítě, takže signál neustále kolísal od nejnižší po nejvyšší úroveň. Nakonec jsem v Intel ProSET/Wireless klientovi objevil volbu, kterou jde specifikovat na které konkretní AP se má klient připojit a problémy zmizely. Velmi vážně uvažuji o koupi Lumie 800ky, ale nechtěl bych se dostat do stejné situace jako s notebookem.

Diky za info.
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Pripojeni ke konkretnimu wifi AP na WP7.5/Lumia

Příspěvek od mberdych »

Tohle WP rozhodne nedaji, v nastaveni Wifi se prakticky krome hesla neda nic zadat. Nicmene, vzhledem k obecne malemu dosahu wifi v mobilu necekam problemy. Ten telefon uvidi prakticky jen to nejblizsi AP, rozhodne necekej, ze by videl jako notebook 10 APcek. Dosah mobilu, jeho anteny a vysilaci vykony jsou radove mensi. Nebal bych se toho.
pavliceks
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte úno 21, 2012 8:02
Zařízení: Nokia

Pripojeni ke konkretnimu wifi AP na WP7.5/Lumia

Příspěvek od pavliceks »

Obával jsem se, že tam taková "advanced" volba nebude, nejspíš budu muset sehnat někoho, kdo má WP telefon a ověřit to připojení přímo na místě;) I tak díky moc za odpověď!
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia (ostatní modely)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 59 hostů