sluchátka - baterie

Volná diskuze na libovolná témata...
Odpovědět
VanGotas
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: pon led 27, 2014 15:54
Zařízení: Lumia 830

sluchátka - baterie

Příspěvek od VanGotas »

Zdravím, nevím si už rady a prosil bych o pomoc. Snad se můžu zeptat tady.

Mám sluchátka Marshall mid, jsem s něma spokojený, bezdrát je návykový. Ovšem co čert nechtěl, baterka dala výpověď. Objednal jsem teda novou baterku, známý ji přepájel, po proměření je vše v pořádu, napětí z baterky je správné a jde do sluchátek. Bohužel sluchátka ale nereagují. Věděl by si někdo rady, nebo je čas pořídit nový kus? (můžete dát rovnou doporučení :D ).

Jeden poznatek, ze studia zahraničních fór jsem zjistil, že některé kusy mají na baterce tři kontakty (+,- a termistor), některé pouze dva (bez termistoru). Můj kus měl v původní baterce pouze dva dráty, ale nová baterka už měla dráty tři. Jsou tedy připájeny všechny tři tak jak mají být u kusu s termistorem.
Mirdyn
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 295
Registrován: ned úno 15, 2015 22:28
Zařízení: Huawei P30 lite

Re: sluchátka - baterie

Příspěvek od Mirdyn »

Jen dva, bílej a červenej, Jestli použil trafopájku tak je možné že jsou sluchadla KO
VanGotas
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: pon led 27, 2014 15:54
Zařízení: Lumia 830

Re: sluchátka - baterie

Příspěvek od VanGotas »

ne, mikropájku, a dělal to člověk co to umí. Bílej a červenej byla první zkouška, bez odezvy, pak se připojil a třetí termistor a stále bez odezvy. KO nejsou, po připojení do nabíječky se sluchátka zapnou a jedou na proud ze sítě, ale baterka nic.
Odpovědět

Zpět na „Off Topic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů