MS končí se smartphony Oficiálně

Volná diskuze na libovolná témata...
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

MS končí se smartphony Oficiálně

Příspěvek od Tedy »

Ona kvalita MS služeb také není právě nejlepší
Tohle čtu na Fb poměrně často https://s23.postimg.org/w5op5mk7f/Scree ... 205032.png" onclick="window.open(this.href);return false; jsem zvědav co na to zdejší WP Fan a odpůrce všeho od Google, který se rozplýval blahem když měl ten ošklivý google výpadek.
Že má MS problémy trvalé už delší dobu, se jaksi nezmíní.
Sinpa
smartstar
smartstar
Příspěvky: 976
Registrován: sob zář 21, 2013 16:12
Zařízení: Galaxy S8 @ Lumia 950

MS končí se smartphony Oficiálně

Příspěvek od Sinpa »

Výkřik nějakého Švejka na FB bych za bernou minci nebral, koukni kolik lidí nadává, že jim něco nejde na Droidu.
za sebe můžu říct, že krom nedávné ztráty fotek od kontaktů nemá za 5 let s kontakty žádný problém.
A to mám jeden účet na L720 - L930 - L950 - L650 - Stolní PC a tablet.
Občas hapruje synchronizace u Onenote, ale kontakty jsou ok.
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

MS končí se smartphony Oficiálně

Příspěvek od Tedy »

Jako výkřik mi to nepřijde, často o problémech s kontakty čtu i tady.
Pokud jde o google nemám jediný problém,nikdy za ty léta se mi nestalo že by nějaký kontakt nebo fotka zmizely.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

MS končí se smartphony Oficiálně

Příspěvek od htcjirka »

Stejne jako na Android foru je mraky o ztrate nejen kontaktu na Google uctu/telefonech s Androidem.
Klasika, jen vykrik.Take me potkala za vice nez 6let jen 1x ztrata fotek, u Google defakto porad neco vcetne ztraty vyfocenych fotek v cloudu.
U Google je prakticky neco porad a u Microsoftu, kdyz se neco objevi jednou za leta, dela se z komara velbloud a nejvice tomu pritapi neuzivatele mobilnich Windows, ti jsou nejchytrejsi.
Tade
smartguru
smartguru
Příspěvky: 604
Registrován: sob bře 09, 2013 11:14
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Trutnov

MS končí se smartphony Oficiálně

Příspěvek od Tade »

Rozpojování kontaktů Skype bylo u mojí L820 na WP pravidlem minimálně ty cca dva roky, co jsem jen na WP 8 - 8.1. Teď na W10M (ofiko build) na L950 se to v podstatě neděje. Skype preview má ale problémy přiřadit sms ke kontaktu a hodí tam někdy jen číslo. Na noťasu mám poslední ofiko build W10 ... v aplikaci lidé jsem zrovna dnes nenašel telefonní číslo, které jsem tak před měsícem přidával. Samozřejmě u stejného kontaktu na telefonu číslo připojené je. Android používám jen co nejméně musím na služebáku, tam v podstatě nemám zkušenost, jestli se kontakty synchronizují nebo ne. Za mě je aplikace Lidé stále nedoladěná. Vzhledem k tomu, že je to naprostý základ pro komunikaci, přikládám tomu větší váhu, než jiným bugům ve W10/M... Chápu rozčarování toho člověka na FB. Na druhou stranu, jestli si pomůže skokem na loď jménem GOOGLE (nemyslím jen kontakty) ... nevím, nevím.

Otevřenou otázkou zůstává, co se stane, až provedu první HR nebo reinstal systému na L950. Rozpojování kontaktů bylo hororem vždy po tomto úkonu...
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

MS končí se smartphony Oficiálně

Příspěvek od Tedy »

htcjirka píše:Stejne jako na Android foru je mraky o ztrate nejen kontaktu na Google uctu/telefonech s Androidem.
Klasika, jen vykrik.Take me potkala za vice nez 6let jen 1x ztrata fotek, u Google defakto porad neco vcetne ztraty vyfocenych fotek v cloudu.
U Google je prakticky neco porad a u Microsoftu, kdyz se neco objevi jednou za leta, dela se z komara velbloud a nejvice tomu pritapi neuzivatele mobilnich Windows, ti jsou nejchytrejsi.
Zase kecy u google se mi nikdy nic neztratilo tak jakypak porad, ta tvoje nenávist vůči google je fakt na léčení.
Mimochodem účet u google mám osm let.
hotovyrado

MS končí se smartphony Oficiálně

Příspěvek od hotovyrado »

Služby má MS perfektní, ovšem ne pro své vlastní ovečky. Ideální kombinace pokud jde o úložiště kontaktů, kalendář, nebo cloud je MS služby v Androidu. Navíc to je teprve ta správná "duševní strava" kdy se uživatel Androida může Woknařům vysmát :-)
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

MS končí se smartphony Oficiálně

Příspěvek od Tedy »

Hlavně aplikace na vlastním OS nesahají verzím pro droid většinou ani po kotníky, to je smutný
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: MS končí se smartphony Oficiálně

Příspěvek od Jumbo78 »

@htcjirka
Chtěl bych vidět ty mraky vláken o ztrátě kontaktů na GOOGLE na android fóru...
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

MS končí se smartphony Oficiálně

Příspěvek od Tedy »

Přesně tak.
Na AF chodím už léta, ty tusim taky a ničeho mimořádného jsem si tam opravdu nevšiml.
Výpadky služeb postihnout čas od času asi každou firmu, MŠ není výjimkou a není to tak dlouho.
Tehdy htcjirka nic, ovšem kdyz byl velký výpadek google to perlil....
hotovyrado

MS končí se smartphony Oficiálně

Příspěvek od hotovyrado »

Tak on je HTC-J synonymem pro "objektivního a vyváženého" diskutéra.....
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

MS končí se smartphony Oficiálně

Příspěvek od Tedy »

A jako vždy se teď stáhne a nereaguje, jak typické, prostě hrdina.
htcjirka píše:U Google je prakticky neco porad a u Microsoftu, kdyz se neco objevi jednou za leta, dela se z komara velbloud a nejvice tomu pritapi neuzivatele mobilnich Windows, ti jsou nejchytrejsi.
Stejne jako ty, přitápíš idiotskými kecy na android, který nepoužíváš a zůstal jsi viset někde u verze 4....štěstí že na androidforum už nechodíš, poslední návštěvu máš z roku 2012...opět by jsi vyfásl BAN a tentokrát trvalý "synku".

EDIT:
MS měl nedávno výpadek a podle všeho tři dny. viewtopic.php?style=4&f=199&t=41034&p=409487#p409487" onclick="window.open(this.href);return false;
Nepamatuji se že by něco podobného postihlo Google, výpadek nedávno měli ale v řádu hodin a ne dní.

Co mi k tomuhle řekneš SYNKU???

Co takhle dát screenshoty kterými jsi posedly, či přímo odkazy těch "mraky vláken o ztrátě kontaktů z google účtu"
Meleš a lžeš jako vždy na AF máš poslední návštěvu z roku 2012.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Re: MS končí se smartphony Oficiálně

Příspěvek od htcjirka »

Jumbo78 píše:@htcjirka
Chtěl bych vidět ty mraky vláken o ztrátě kontaktů na GOOGLE na android fóru...
Nesmis si pod Android forem predstavit pouze to male ceske forum.Nejste jediný android forum na webu (celosvetove).Ztrata kontaktu a nejen jich ci jine nefunkcnosti u Google uctu/sluzeb se opakovala hned nekolikrat, najdes toho celkem dost.Google vyhledavac ti je napomocen. ;-)
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

MS končí se smartphony Oficiálně

Příspěvek od Tedy »

To samé se stalo/ stává i u MS a kteréhokoliv jiného poskytovatele a co má být?
Nechápu o co ti jde a popravdě ani mě to nezajímá.
Těším se na reakci Jumba.

EDIT:
Googlim, prohledávám dvě velká android fora a nic, zvláštní......
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

MS končí se smartphony Oficiálně

Příspěvek od SmetyCZ »

Hezkej úkrok stranou, dobře zahráno!

Škoda, že si to samý nenapsal do ofiko W10M threadu, cituju Jirku:

One drive a vsechny ostatni sluzby po cely den a i nyni funkcni. ;-) Muzu hodit i screenshoty.
Nekoho to postihne, nekoho ne, nikdy to nepostihne 100% uzivatelu.Navic je jedno o jako u platformu se jedna.Vypadky se nevyhybaji ani Microsoftu, ani Google a ani Applu.Jen u Microsoftu z toho nekteri slabší jedinci delaji kovbojku


Takže když ro řekne Jirka, je to špatně, když to řekne Tedy, je to naprosto ok, chápu to dobře?
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: MS končí se smartphony Oficiálně

Příspěvek od Jumbo78 »

Ale no tak, co tak osobně?
Někdo ti sáhl na hračku?

Ne, nemyslel jsem pouze naše fórum. Z 99% byla nějaká ztráta kontaktů vinou uživatele. Ale to už nechceš vidět...

Mimochodem, na WIN neútočím, jelikož si myslím, že každý má právo volby. Takže nechápu, proč máš ty tu potřebu na Android útočit a nazývat ho hanlivě.
Ale když jeden kolega nazval WIN vidle, byl hned oheň na střeše.

A tím končím své zapojení v diskuzi o kontaktech na GOOGLE.
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

MS končí se smartphony Oficiálně

Příspěvek od Tedy »

Já taky končím, nemá smysl se s někým jako je htcjirka o čemkoliv dohadovat, ztráta času, beztak se těch mraky vláken nedočkám a sám jsem je opravdu nenašel.....Asi to neumím.
hotovyrado

MS končí se smartphony Oficiálně

Příspěvek od hotovyrado »

jj, házet perly sviním nemá smysl :-)
starkx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: pon říj 12, 2015 13:43
Zařízení: Alcatel Idol 4S (USA verze), Lumia 640 LTE-DualSIM

MS končí se smartphony Oficiálně

Příspěvek od starkx »

No, že jich tu je...
A někteří ani neumí použít Google.
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

MS končí se smartphony Oficiálně

Příspěvek od Tedy »

Google mi nic nenašel, problémy můžou někteří uživatelé bez ohledu na poskytovatele mít, to nepopírám ale je mi to celkem jedno, já žádný problém za ty léta co G účet mám, neměl.

Starx
Gratuluji, už máš "jeden příspěvek" :D
Odpovědět

Zpět na „Off Topic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 hostů