Budoucnost W10M (+ kam přejít?)

Volná diskuze na libovolná témata...
Odpovědět
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od imperator »

A 5,7" qhd Amoled a 4x haac mikrofóny a ked chcem mať syncnute záložky a hesla a nechcem používať chrome ? A ked chcem užívať niektoré syncovane uwp ako action note ? Ked mi vyhovuje klávesnica viac ako ios a aos ? Ked sem tam pouzijem continuum ked som si zvykol na glance alebo dualsim spolu s kvalitným foťákom a ked za to moc nechcem vyhadzovať ? Ked fb by som neinštaloval ani na iphona ? To zvláda ta nokia za 300 ? Ma aj 4k video ci triple led a ois ? Vela muziky za malo peňazí ale pan Radoslav a pani Sandra maju pravdu - inak aj by som rad skusil na chvíľku ios lebo robota som skúšal a je to to iste ako pred 5 rokmi s krajsimi ikonkami a neseka sa - ale miestny odbornici a radcovia ma natolko odradzaju že asi nic z toho :D

Inak vas musi celkom slušne porážať že niekto nezdieľa a neakceptuje vas názor :) a predstav si Sandra že počas tvojho roka som bol aj ja rok s wm spokojný - to je krásny svet nie ? Inak mas pravdu - po roku sa nic nezmenilo - spokojni ostali spokojni, trollovia su tu furt a kto chcel dobrovoľne odišiel a nikto mu na to nic nepovedal a akceptoval jeho názor :)
dufulo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 342
Registrován: čtv pro 23, 2010 1:26
Zařízení: HTC Desire HD, Evo 3D

Re: Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od dufulo »

Ty máš problém rozumieť písanému textu?
Ona vraví o volaní a sms, na to naozaj stačí n3310.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od imperator »

Nie chlapče ty máš problem porozumieť pisanemu textu - ona pise ked prestane fungovať úplne všetko - co sa samozrejme nestane lebo system funguje vždy - a ten poskytuje všetko co som napísal vyššie - chápeš ? :)

A inak divil by si sa koľko manažérov len pise a volá a ma iphona za 1000€ - tam je to ale v poriadku :)
pogo8303
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: úte čer 17, 2014 10:45
Zařízení: Huawei Nova 3, Huawei P20 Lite
Bydliště: North Bohemia

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od pogo8303 »

Sandra: Ale copak, ASUS+Android není tak super, jak byl před rokem a něco? :-D Za sebe ti dám odpověď:
Trošku se obávám, že MS se snaží opravdu cíleně nechat umřít WM, ale zatím nemám důvod k panice - zatím se ještě něco na WM sehnat dá, takže řešení přechodu mě opravdu netrápí. Pokud k tomu někdy dojde a MS nepřekope klasické W10 na opravdu jednu univerzální platformu (což si myslím, že tak prostě dopadne a všechno k tomu směřuje - že budou opravdu jedny W10), budu muset asi skončit u androidu - na apple jsem za ten rok a něco názor nezměnil...
Druhá věc je ta, že mě zatím nic k androidu nenutí přecházet. Před pár stránkami jsem tu házel dotaz na zařízení s androidem, které by splňovalo moje požadavky, které myslím nebyly přehnané a nikdo mi nebyl schopen poradit ani jedno zařízení - tady je, co jsem chtěl: viewtopic.php?f=17&t=39995&p=410579#p410579
dufulo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 342
Registrován: čtv pro 23, 2010 1:26
Zařízení: HTC Desire HD, Evo 3D

Re: Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od dufulo »

Snáď nechceš aby mal manažér lumiu :)
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Re: Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od SmetyCZ »

Já znám manažery s Lumií asi 4.

Co si jako myslíte, že manažeři potřebujou za aplikace?
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od imperator »

Smety - ale to si potom nezakladali na znacke/image - inak samozrejme Lumia poskytla funkčnosť iphonu 1:1 v tomto prípade :)
hotovyrado

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od hotovyrado »

Krayzie píše:i uplakanci, pre ktorych je FB a messenger to najdolezitejsie, vobec nezaujimaju.
Jednoduchý názor hodný jednoduchého člověka. Těch zcela zásadních apk, které na Win Store nejsou je mnohem a mnohem více (konec podpory Viberu, WA bude následovat takže WM budou bez všech instant messengerů, Spotify, Instagram. Datová schránka, Metatrader, Investing.com, Booking.com, Google mapy, Livesport....to jsem vyjmenoval opravdu jen ty nejstěžejnější) k tomu si připočti, že apk které jsou ve Wm storu jsou pro ostatní platformy 100x propracovanější a nabízejí 100x více možností a funkcí... ale už jsem pochopil, že "Házet perly sviním"...zde nemá smysl
hotovyrado

Re: Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od hotovyrado »

SmetyCZ píše: Co si jako myslíte, že manažeři potřebujou za aplikace?
Metatrader 4, Datovou schránku
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od SmetyCZ »

Manažer si bude vybírat datovou schránku? Z hrušky dolů.

Nemluvíme o majiteli menší firmy, ale o manažerech větších firem.

Metatrader možná, dost bude záležet na oboru. Dejme tomu.
hotovyrado

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od hotovyrado »

Datová schránka je základ pro VŠECHNY lidi, manažery nevyjímaje - díky tomu, že nemusí bývat často doma je to o to naléhavější....
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od relouth »

to je tvoj nazor
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od SmetyCZ »

hotovyrado píše:Datová schránka je základ pro VŠECHNY lidi, manažery nevyjímaje - díky tomu, že nemusí bývat často doma je to o to naléhavější....
DS je základ pro VŠECHNY lidi? Uvědomíš si tu kravinu, co si napsal, sám nebo ti to mám omlátit o hlavu?

Když jí potřebuje, má jí (pokud používá W10M) v Outlooku, v případě osobní DS.

Firemní má dost často na starost účtárna.

Takže to zkus znovu.
hotovyrado

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od hotovyrado »

Datovka v Outlooku? A to jde zprovoznit jak? Děkuji za relevantní odpověď

Stojím si za tím, že Datovka je základ pro všechny lidi (zvlášť ty, kteří nejsou vázáni k pobytu na svém trvalém bydlišti), ale chápu, že nezodpovědných lemplů se tohle netýká což ano, vzhledem k pohledu na adresní řádek prohlížeče chápu....
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od SmetyCZ »

Hodit si do google "datová schránka outlook" by snad neměl bejt problém ani pro nezodpovědnýho lempla, ne?

Stát si za tím můžeš. Ale je to neuvěřitelná hovadina. Znám plno lidí, co DS nemají a nejsou to žádný nezodpovědný lemplové. Jestli se s takovejma lidma stýkáš, tvoje věc.
hotovyrado

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od hotovyrado »

DS v Outlooku není řešení zdarma narozdíl od apk pro Android/iOS
hotovyrado

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od hotovyrado »

Mimochodem, co jízdní řády? (nejsou) a Nebudou.... IDOS nikdy nebyl a WMM jízdní řády končí... Přestaň(m)te si konečně lhát do kapsy... Někteří (béééé, bééé) prostě objektivní kritiku slyšet nechtějí... Pokud někdo nevidí, že přestat prodávat telefony + provádět pouze udržovací práce na systému = konec, tak je mi ho lidsky (jako ubožáka) líto...
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od SmetyCZ »

hotovyrado píše:DS v Outlooku není řešení zdarma narozdíl od apk pro Android/iOS
Slušnej úkrok stranou, chválím!

1) nikdy jsem neřekl, že to je zdarma

2) manažer nemá problém něco zaplatit, protože není nezodpovědnej lempl a pracuje

3) co jsem hodil rychle do google, MS vyvinul doplněk do Outlooku, ale jeto pár let zpátky, ty odkazy už nefungujou

4) pro nezodpovědné lemply - dá se přihlásit zdarma přes prohlížeč

Tak co, zkusíš to znovu?
Sinpa
smartstar
smartstar
Příspěvky: 976
Registrován: sob zář 21, 2013 16:12
Zařízení: Galaxy S8 @ Lumia 950

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od Sinpa »

Rado ty být hrozný Vocas, to snad není možný :-D
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od SmetyCZ »

hotovyrado píše:Mimochodem, co jízdní řády? (nejsou) a Nebudou.... IDOS nikdy nebyl a WMM jízdní řády končí... Přestaň(m)te si konečně lhát do kapsy... Někteří (béééé, bééé) prostě objektivní kritiku slyšet nechtějí... Pokud někdo nevidí, že přestat prodávat telefony + provádět pouze udržovací práce na systému = konec, tak je mi ho lidsky (jako ubožáka) líto...
Zase špatně, rado.

Jízdní řády samozřejmě jsou (CG Transit, WMM, Autobusy a vlaky, co jsem rychle koukl do Store, jsou tam extra řády pro Prahu, Plzeň...), Autobusy a vlaky = IDOS, ačkoli je to snad jenom webovy rozhraní, moc jsem to nezkoumal.

Objektivní kritika tu je, zaznívá od dost lidí, včetně mě.

Že ty nazýváš každýho, kdo s tebou nesouhlasí, ubožákem, je to tvoje vizitka. Není to poprvý ani naposled.

Takže se snížím na tvojí úroveň a prohlásím tě ubožákem, ať je to 1:1.

Z mý strany bylo řečeno vše, došly mi perly.
Odpovědět

Zpět na „Off Topic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google a 60 hostů