Budoucnost W10M (+ kam přejít?)

Volná diskuze na libovolná témata...
Odpovědět
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Budoucnost W10M (+ kam přejít?)

Příspěvek od htcjirka »

Nevadi me byt jednim z posledni, na zahranicncich forech je jeste obrovska spousta priznivcu a nez se zhnasne, bude tu davno nejaky novy microsofti pokus, taze ke zhasnuti vlastne nikdy nedojde. ;-)
Hlavne co vim bezpecne, ze nikdy nerozsvitim nad Androidem ci iOS.
pogo8303
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: úte čer 17, 2014 10:45
Zařízení: Huawei Nova 3, Huawei P20 Lite
Bydliště: North Bohemia

Budoucnost W10M (+ kam přejít?)

Příspěvek od pogo8303 »

Vždyť jo, každej ať je tam, kde je spokojenej. Taky doufám, že MS něco ukáže, ale tentokrát počkám, jak se to bude vyvíjet.
Tade
smartguru
smartguru
Příspěvky: 604
Registrován: sob bře 09, 2013 11:14
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Trutnov

Budoucnost W10M (+ kam přejít?)

Příspěvek od Tade »

Jojo, pokud MS něco vydá, budu dlouho čekat, zda se to ujme. Podobně, jako jsem přeskočil WP 7. Můj příští telefon bude bohužel Android.
spellshaper
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 429
Registrován: pát dub 08, 2011 19:41
Zařízení: Lumia 930, Surface Pro 3

Budoucnost W10M (+ kam přejít?)

Příspěvek od spellshaper »

Standa99 píše:@spellshaper: Co bys tady chtěl moderovat, když tohle je druhý dnešní příspěvek :smile: Sice jsem tu regnutý přes dvanáct let, ale jinde to aspoň žije. Tady to už je dávno ve slepé uličce.
Moderování ale není o počtu příspěvků, je to o celkovém pojetí a nastavení laťky. O tom, jak moc necháš urážet ostatní, jestli jsi objektivní, jestli řešíš problém v zárodku nebo ho necháš dojít až do urážek a osobních útoků. Vypovídá to především o provozovateli, jakou komunitu chce mít, protože pokud je mu to jedno, dostane se fórum do podobné spirály větších a větších sra*ek, jako tady.

Bohužel je to ale pořád asi největší fórum o WP/WM, takže pokud má člověk problém a potřebuje pomoc, musí překousnout, že tu občas potká nějakého k*k*ta z jiné platformy, který si potřebuje natáhnout pindíka posmíváním se "mrtvému" systému. Naštěstí se ale zase často najde nějaký "jirka", který dokáže poradit nebo podiskutovat.
Standa99
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 242
Registrován: ned bře 12, 2006 10:53
Zařízení: Pixel

Budoucnost W10M (+ kam přejít?)

Příspěvek od Standa99 »

........
mbelas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 586
Registrován: pát pro 14, 2012 8:07
Zařízení: Home and office ML950XL white

Budoucnost W10M (+ kam přejít?)

Příspěvek od mbelas »

Tak já za sebe, minulý týden přišly ze servisu obě L950XL po výměně baterie a snad mobil ještě dva roky pojede. Měl jsem na konci záruky a mobil se sem tam sekl.......zatím vše šlape jak má tak uvidíme, budu se držet co to jen jde :-) Ano ženu android láká, už mi říkala že jestli ten mobil nespraví tak si jde pro nový :-) .......IOS se mi nějak nezamlouvá, Droid - nějaký šamšung asi bude lepší .....uvidíme časem.....tak za mě.
Luky90
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát úno 09, 2018 11:26
Zařízení: Samsung

Budoucnost W10M (+ kam přejít?)

Příspěvek od Luky90 »

Sám dítě mám a určitě bych nechtěl aby celý den blbnul na mobilu. Není nic lešího než hrát venku, jsou to přeci děti na stání doma a koukání na mobil mají celý život. Pak až začnou pracovat tak možná ani nebudou chtít koukat na mobil a do počitače ale budou muset.
Odpovědět

Zpět na „Off Topic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů