Budoucnost W10M (+ kam přejít?)

Volná diskuze na libovolná témata...
Odpovědět
pogo8303
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: úte čer 17, 2014 10:45
Zařízení: Huawei Nova 3, Huawei P20 Lite
Bydliště: North Bohemia

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od pogo8303 »

Dobře, tak né region ale CZ jazyk. Za sebe nevidím důvod, proč bych měl mít telefon v angličtině.
Mich77
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 439
Registrován: čtv pro 03, 2015 16:49
Zařízení: Lumia 950 XL DS, LG G6 DS 64GB quad DAC

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od Mich77 »

Co se týká telefonů, tak sleduji na windowscentral články o WhartonBrooks. A i když moje angličtina není perfektní, tak jsme pochopil, že čekají na první vzorky z Číny a na konci ledna už přestanou být tajemní a vypustí všechny informace.
http://www.windowscentral.com/whartonbr ... experiment
Krayzie
smartguru
smartguru
Příspěvky: 659
Registrován: stř led 19, 2011 21:49
Zařízení: Lumia 950, iPhone SE

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od Krayzie »

pogo8303 píše:Za sebe nevidím důvod, proč bych měl mít telefon v angličtině.
Na jednej strane chapem. na druhej strane nechapem, preco ma niekto, kto chce vyuzivat Cortanu v EN, potrebu mat telefon v CZ (alebo inom jazyku). Osobne mi akakolvek lokalizacia vadi a stracam sa v tom, preto mam vzdy vsetko v EN a v pripade PC, NB, tabletu a mobilu doinstalovane jazykove balicky na klavesnicu a kontrolu pravopisu. Pamatam si to peklo, ked som musel chvilu pracovat s SK verziou Office s velkou mierou lokalizacie VBA. To sa vazne nedalo pouzivat.
hotovyrado

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od hotovyrado »

Po měsíci s P8 Lite na pozici hlavního telefonu jsem si včera řekl, že zkusím rutinně opět využívat L640. Po dvou dnech toho nechám a vrátím L640 na místo pouze navigátoru, varianta B by byla už jen ta, že bych Lumii hodil do Černého moře... Zapnu WhatsApp - 5sec čumím na "Obnovuji", Galerie, Outlook, web browser - vše 2-3 sekundy čekačka, FB/Messenger ani nemluvit (15 sec start), pád launcheru při rutinním používání je běžná věc, o komfortu aplikací, které nyní NEmám ani nemluvě... O vzhledu a mechanickém provedení proti P8 Lite tuplovaně.. Glance Screen je sice na oko pěkná vychytávka a pro pozéry fajn hračka, ale různobarevně svítící LED dioda je prostě pro praktické použití 1000x lepší, nemusím mžourat nad displej, vidím z kilometru co je signalizováno. A to nemám (P8 Lite) žádný HighEnd, troufám si říct že to jsou telefony stejné třídy, oba to jsou 2 roky staré modely střední třídy za stejné peníze (640 Dual LTE stála bezmála 300 EUR!!).... vyzkoušel jsem, ale děkuji pěkně... jsem pragmatik, praktik a pro život opravdu W10M nejsou....

Na testování Androida 6 bych doporučil tohle

http://1url.cz/ftlu4" onclick="window.open(this.href);return false;

Má to solidní osmijádro (Antutu 37000), 3GB RAM, dvě SIM a SD zárovaň, oba sloty podporují (české) LTE, notifikační LED, OTG, HW tlačítka pod displejem, kovový rám a perfektní provedení... a značka je jedna z těch opravdu dobrých
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od relouth »

Ja som kúpil 640 v kamennom prestížnom obchode za 180 tesne po vydani..Neviem odkiaľ mas ze stala 300.
hotovyrado

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od hotovyrado »

640 Dual LTE 290 EUR v krámu MS France.... stejně tak i moje P8 LIte je 2SIM LTE, srovnání je korektní
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od imperator »

Lol tu snáď ani nad 140 eur nestala - to si zase vycucal najvyssiu cenu na svete platnu dva dni po launchi lol
hotovyrado

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od hotovyrado »

Cena za L640 DS LTE byla v ofiko MS Store po celou dobu prodeje 289 €, tečka

Porovnávám porovnatelné, ne nedomrlé polotovary jednoSIM/3G..... ale v pohodě, tento dvojí metr je zde běžný, divil bych se opaku....
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od imperator »

Jednosim boli všetky lte a potom dual 3g - len dual lte islo zohnať ťažko ak vôbec - a bol minimal kusov - to akoby si nazval galaxy note 5 ss polotovar lebo v cine bol aj dual - to že si kúpil cosi za totálne vela je tvoja chyba a nie svoju metr lol
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od relouth »

hotovyrado píše:Cena za L640 DS LTE byla v ofiko MS Store po celou dobu prodeje 289 €, tečka
ale kazdy clovek si ju mohol, VSADE kupit za polovicu tej ceny..tak tu nemel kktiny

ze vobec reagujem na taketo "informacie " :roll:
Marty04
smartguru
smartguru
Příspěvky: 702
Registrován: čtv led 02, 2014 21:59
Zařízení: Nokia 8

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od Marty04 »

Tak zrovna u Lumií narážíš, jelikož tam klidně cenu "šedivky" neboli EU distribuce s ofic. kanálem srovnávat můžeš, jelikož jak jistě víš, tak Lumie mají celoevropskou záruku.
hotovyrado

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od hotovyrado »

NIKDE v ČR se neprodávala L640 Dual.... (možná loni na podzim kdy to hochštapleři zkupovali ze západních výprodejů - mimochodem, když jde o rádce při koupi, tak od takových každý "chytrolín" zde nákup odrazoval, ale když jde o argument nízké ceny, jsou takové nabídky dobré?), i zde ve fóru se vždy jako JEDINÁ možnost uváděl nákup na MS France... Já tu paměť fakt mám, pokryteckou svoločí se opravdu houpat nenechám (Ty ano? upřímnou soustrast)....
hotovyrado

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od hotovyrado »

K tématu "srovnání L640 Dual LTE vs P8Lite jako dvou telefonů uvedených ve stejné době do stejné třídy za cca stejné (Lumia dražší) peníze" nic nemáš? Chápu ale dobře, že Tvoje plytkost Ti nic sofistikovanějšího, než osobní útoky nedovolí...
Marty04
smartguru
smartguru
Příspěvky: 702
Registrován: čtv led 02, 2014 21:59
Zařízení: Nokia 8

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od Marty04 »

A tak jsem si vzpomněl... že 640 byla aspoň plnohodnotný dual sim, ne jako P8 Lite s hybridním slotem.
hotovyrado

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od hotovyrado »

1. nemá vliv na funkčnost
2. ve druhém slotu mám microSD i SIM (voják se stará, voják má)
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od relouth »

Lumia 640 nestala nikdy toľko,ako p8 lite. Tecka. Čistý ožratý troll toto. Zrejme samota,tak aspoň takto sa s nim niekto bavi..
hotovyrado

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od hotovyrado »

Lumia 640 Dual LTE stála 289 EUR, P8 Lite startovala na 249USD při kursu v 05/2015 1,144 USD/1EUR. V českém prostředí dle Heureka.cz startovala P8Lite na 6300, při tehdejším kursu ČNB 27,7 CZK/1EUR vyšla L640 Dual LTE na 8005 CZK
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Re: Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od SmetyCZ »

V tom případě vítej, zapadáš sem.
Uživatelský avatar
jkubovic
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 245
Registrován: úte bře 17, 2009 17:11
Zařízení: Xiaomi Redmi 4 Note LTE Global, MS Lumia 640 DS,
Bydliště: Banská Bystrica

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od jkubovic »

Neklame.
Ja som pred rokom kúpil L640 DS LTE za 179€ priamo na e-shope Microsoftu.
A to vtedy ešte neboli žiadne zľavy na Lumie.
Marty04
smartguru
smartguru
Příspěvky: 702
Registrován: čtv led 02, 2014 21:59
Zařízení: Nokia 8

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od Marty04 »

hotovyrado píše:1. nemá vliv na funkčnost
2. ve druhém slotu mám microSD i SIM (voják se stará, voják má)
Aha... :lol: :lol: :lol:
Odpovědět

Zpět na „Off Topic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů