Budoucnost W10M (+ kam přejít?)

Volná diskuze na libovolná témata...
Odpovědět
Krayzie
smartguru
smartguru
Příspěvky: 659
Registrován: stř led 19, 2011 21:49
Zařízení: Lumia 950, iPhone SE

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od Krayzie »

imperator píše:Ale hlavne male a vykonne telefóny pomaly zdochyňajú

"Verze Plus nebude větší, obě provedení mají mít 5,5palcový displej s QHD rozlišením."

Takže už ani 5,2" nebude spodná hranica...
Mam pocit, ze vyrobcovia z nejakeho dovodu tlacia na uzivatelov, aby presli spat na dumb phony.
Mirdyn
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 295
Registrován: ned úno 15, 2015 22:28
Zařízení: Huawei P30 lite

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od Mirdyn »

relouth píše:kolko na takom telefone stoji vymena displeja ? :D
Pojištění :) už se mi několikrát osvědčilo, naposled leden 2017 display + dotek 320 kč
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od relouth »

cize z telefonu ktory stoji 700€ mas zrazu telefon co stoji 850
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od Tedy »

U levnějších to nemá smysl, u telefonu mezi 10-25k už nad tím stojí zavazovat.
Já osobně to pojištění nikdy sjednaný neměl, k mobilu se chovám slušně, opatruji ho a nedopustíme aby sebou flaknout o zem.
Používám jak silikony tak v poslední době oblíbené "kapsičky" pouzdra.
Mobil je v něm výborně chráněny i v případě pádu a vyndání je jednoduché a elegantní, silné návykové.
Moc jsem si oblíbil mobil vytáhnout a druhou rukou zatáhnout za pásek, povytahnout a dát pěkné do teplejch.
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od relouth »

ake kapsicky ? daj foto :)
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od Tedy »

Mám ji asi tři rok,tvrdej obal pár pádu bezpečně pohlila a v Tescu mě tehdy stála asi sto dvacet kačen.

Dam fotku nevím jak to pouzdro přesně nazvat ale jistě znáš.

Obrázek
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od relouth »

Aha,tak to je jediný typ puzdraco pouzivam,hlavne pri nejakej aktivite
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od Tedy »

Já už prakticky pořád.
Já že soukromého moc netelefonuji, v kapse a za volantem v tgm mám hloupou Nokii xx (už pod taktovkou MS).
Vytahování mi tak nevadí ba naopak je to příjemné a hlavně už nikdy nechci silikon ani nic podobného, dostává se pod něj sajrajt, pořád to čistit a částečky prachu se otisknou i do povrchu, plast,hliník a co pamatuji u iPhone 4 i skleněná zada

EDIT:
Přikláníme se k názoru, že pravda bude někde uprostřed.
https://www.svetandroida.cz/bezpecnostn ... oid-201702" onclick="window.open(this.href);return false;
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Re: Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od Mahtiel »

Musím podotknout, že poté co se dojebal Messenger pro Windows Phone, je pomalu dojebaný i Messenger na Androidu. Třeba nové funkce k ho..., problikává, Tesla Unread má s Messengerem jako s jedinou aplikací problém ukazovat korektní počet zpráv. Vyloženě mne stve swipe dolů v Messengeru, který spouští fotoaparát. Často chci jen třeba posunout stránku... Dneska jsem se dívala na Google Play, z recenzí na poslední aktualizaci dává takových 80 % nebo i více jednu nebo dvě * z pěti.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od imperator »

To je slušná recenzia :D
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

Re: Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od Tedy »

Mahtiel píše:Musím podotknout, že poté co se dojebal Messenger pro Windows Phone, je pomalu dojebaný i Messenger na Androidu. Třeba nové funkce k ho..., problikává, Tesla Unread má s Messengerem jako s jedinou aplikací problém ukazovat korektní počet zpráv. Vyloženě mne stve swipe dolů v Messengeru, který spouští fotoaparát. Často chci jen třeba posunout stránku... Dneska jsem se dívala na Google Play, z recenzí na poslední aktualizaci dává takových 80 % nebo i více jednu nebo dvě * z pěti.
Messenger na androidu poslední půl rok stojí za P viz. recenze na google play.
Je to přeplácaně funkcemi o které se nikdo ani neprosil, schovat se nedají hledám alternativu.
Aplikace mi nepadá nebrzdi mobil ale buď seženu náhradu nebo stáhnu rok dva starou verzi a vyvarují se dalších updatu.
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od relouth »

ja som presiel na Viber a nemam problem tam nahnat ludi..vela ludi ma dnes uz snad vsetky IM v telefone :D
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od Tedy »

Jo to je řešení, bohužel většina mých přátel odmítá FB Messenger opustit, pár jsem jich ale zdolal na WhatsApp.
Spadá sice taky pod FB už nějakou dobu ale je daleko lepší a ne tak přeplácaný, snad to tak do budoucna i zůstane.
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od relouth »

z mesengra sa stava facebook verzia 2 . onedlho vym tam budu pomedzi spravy chodit reklamy
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od imperator »

Ad whatsapp https://mspoweruser.com/whatsapp-status ... lling-now/" onclick="window.open(this.href);return false;

Zachvilu z toho bude messenger alebo instagramo-snapchat
hotovyrado

Re: Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od hotovyrado »

Mahtiel píše:Musím podotknout, že poté co se dojebal Messenger pro Windows Phone, je pomalu dojebaný i Messenger na Androidu. Třeba nové funkce k ho..., problikává, Tesla Unread má s Messengerem jako s jedinou aplikací problém ukazovat korektní počet zpráv. Vyloženě mne stve swipe dolů v Messengeru, který spouští fotoaparát. Často chci jen třeba posunout stránku... Dneska jsem se dívala na Google Play, z recenzí na poslední aktualizaci dává takových 80 % nebo i více jednu nebo dvě * z pěti.
Nainstalovat libovolnou z kvanta starších verzí Messengeru,

https://facebook-messenger.en.uptodown.com/android/old" onclick="window.open(this.href);return false;

kdy v GP zakážeš autoupdate jen a pouze této aplikace a zbytek telefonu se Ti aktualizuje nadále, to snad problém není, nebo ano?? Tím bych se fakt netrápil, aneb jak se říká "Kdo chce, ten hledá způsoby, kdo nechce, ten hledá důvody", že?

Navíc pro Androida jsou desítky kvalitních alternativ Messengeru i Facebooku samotného (Trillian, Messenger Lite, Disa, Metal... to mě jen z hlavy napadlo, nehledal jsem)...
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od Tedy »

Tak alternativy jsem zkoušel už dřív a žádná mi nesedla, takže půjdu do starší verze.Autoupdate co bývá defaultně zaonuty, mám samozřejmě deaktivovány.
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Re: Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od Mahtiel »

Díky za ten odkaz, zkusím nainstalovat starší verzi Messengeru.

Jenže to není zrovna košér na Windows Phone nebo Androidu hledat staré verze Messengeru, aby na mobilu fungovaly korektně. To by měly správně zajistit i nejnovější aktualizace. Telefon, potažmo aplikace mají sloužit mně a ne já jim :)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od htcjirka »

Telefon, potažmo aplikace mají sloužit mně a ne já jim :)
Přesně tak, u Windows 10 Mobile to kritizoval a u Androidu je to ok, vyhledávat starsi verze programu a blokovat updaty. :tlem:
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od SmetyCZ »

Jako řeknu vám, po asi 3 tejdnech na androidu, že nechápu, jak to někdo může vychvalovat do nebes.

Některý věci jsou lepší (FB aplikace, ačkoli do toho cpou různý instagramy a podobný kraviny...), ale u některých věcí mi zůstává rozum stát.

Třeba včera odpoledne mi vyskočilo v liště - pohybujete se často okolo prodejny XYZ (vedle ní bydlím), nechcete přidat fotky této prodejny? Jako WTF? Žádnou takovou funkci jsem nezapínal a já budu krmit google obsahem, aby on na tom vydělával?

Chápu, že to je jejich obchodní model, ale tak vocaď pocaď, ne?

A že se mi po pár tejdnech provozu ukáže hláška google play services neodpovídají, ačkoli jsem se jich na nic neptal a hlavně jsem jenom odemknul telefon? Na 8jádrovým procesoru s 2GB pamětí?

Před 50 lety jsme lítali s kalkulačkou do vesmíru a teď jsou google play služby zpovykaný, že jim nestačí ani parametry div že ne slabšího noťasu.

To už samozřejmě přeháním... Má to svoje + i -, stejně jako W10M nebo iOS, co si budeme povídat.

Nicméně přemejšlím, že si místo droidu radši od firmy odkoupím L950 a budu doufat, že v průběhu roku neudělá MS zase nějakou kravinu.
Odpovědět

Zpět na „Off Topic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 50 hostů