Budoucnost W10M (+ kam přejít?)

Volná diskuze na libovolná témata...
Odpovědět
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od imperator »

Třeba včera odpoledne mi vyskočilo v liště - pohybujete se často okolo prodejny XYZ (vedle ní bydlím), nechcete přidat fotky této prodejny? Jako WTF? Žádnou takovou funkci jsem nezapínal a já budu krmit google obsahem, aby on na tom vydělával?
Lol to je sledovačka :D
Uživatelský avatar
marYan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 254
Registrován: ned pro 11, 2011 12:53
Zařízení: Samsung Galaxy S7 Edge
Bydliště: Bratislava

Re: Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od marYan »

Staci to povypinat a mas pokoj...ja som na to tiez najpv pozeral, ze co to odo mna chce... Niektore veci ale zas celkom ocenujem. Ked mi to rano napise, ze cesta do prace mi bude trvat tolko a tolko, ze cestou je buracka atd. Je to sice tiez sledovacka ale tiez si to mozem vypnut ak mi to vadi.
Krayzie
smartguru
smartguru
Příspěvky: 659
Registrován: stř led 19, 2011 21:49
Zařízení: Lumia 950, iPhone SE

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od Krayzie »

Tak dlzka mojej cesty do prace zalezi od toho ako sa deti zobudia a ako su rozblaznene. To mi ziadny OS nepovie a neda sa to ani nikde zapnut/vypnut :-) A ci je buracka alebo nie, to nie je problem, lebo ma to nema na biku ako obmedzit.
invia
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 116
Registrován: ned led 11, 2015 14:46
Zařízení: lumia 930

Re: Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od invia »

Tusim ze tyto kraviny se zacaly objevovat po tom, co google odkoupil waze (teda aspon na druhem mobilu s androidem). Obcas je zajimave, ze to uhodne, jakou trasou pojedu domu, ale zase z toho nemam dobry pocit, protoze google sleduje porad polohu a cestu. Ale to je bohuzel vymysl dnesni doby.

Mimochodem, existuje android telefon, ktery se vyrovna fotoaparatem lumii 930, bude mit QI nabijeni a cenu kolem 6000?
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Re: Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od SmetyCZ »

marYan píše:Staci to povypinat a mas pokoj...ja som na to tiez najpv pozeral, ze co to odo mna chce... Niektore veci ale zas celkom ocenujem. Ked mi to rano napise, ze cesta do prace mi bude trvat tolko a tolko, ze cestou je buracka atd. Je to sice tiez sledovacka ale tiez si to mozem vypnut ak mi to vadi.
Jasně, já rozumim, že to někomu může pomáhat, ale jestli to bylo standardně vypnutý (jako že jo, protože já to nezapínal), tak se to má napřed zeptat, když už... Drzý jak lázeňská veverka.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Re: Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od imperator »

invia píše:Mimochodem, existuje android telefon, ktery se vyrovna fotoaparatem lumii 930, bude mit QI nabijeni a cenu kolem 6000?
Ne.
A to plati aj o 950/XL - hlavne pri sucasnych cenach
Mich77
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 439
Registrován: čtv pro 03, 2015 16:49
Zařízení: Lumia 950 XL DS, LG G6 DS 64GB quad DAC

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od Mich77 »

Rád to používám, když se mě někdo zeptá, proč jsem přešel z androidu. Začnu tím, že jsem potřeboval dual-sim + paměťovou kartu. Tím odpadne 90% telefonů. Přidám top foťák + Qi nabíjení a rozhovor končí. Plnohodnotné usb-c 3.1, které do teď konkurence nemá, ukázka haac mikrofonů na nahrávce z koncertu a cena 7,500 kč a dotyčný už se neptá :)
Mirdyn
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 295
Registrován: ned úno 15, 2015 22:28
Zařízení: Huawei P30 lite

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od Mirdyn »

.......a budu doufat, že v průběhu roku neudělá MS zase nějakou kravinu. :grin: :) :lol: Bohužel MS dělá spoustu dobrejch věcí a pak to korunuje nějakou šílenou kravinou.
Uživatelský avatar
marYan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 254
Registrován: ned pro 11, 2011 12:53
Zařízení: Samsung Galaxy S7 Edge
Bydliště: Bratislava

Re: Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od marYan »

Krayzie: z casti viem o com hovoríš (tiez mam male dieta,ktore chodi do skolky) ale nakolko chodim do prace autom, este predtym veziem dieta do skolky tak konkretne tato vec je pre mna celkom zaujimava... Aj ked jasne ze si viem to info dohladat inde, ale zas naco,ked je tato moznost... Mne je osobne jedno,ze ma google checkuje napr. A az ma prestane android bavit (rovnako ako po rokoch WM) tak to jdnoducho zmenim za iny system.
xHeretic
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 144
Registrován: ned lis 26, 2006 19:08
Zařízení: Windows Phone!

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od xHeretic »

Schválně jestli někdo měl taky tak trapný důvod k přechodu z WM L950 na Android jako já...konkrétně hru "King of Thieves" ...ano je i ve stejné verzi na WM, ovšem ta nenabízí platbu 5$ za 10x víc klíčů :tlem: 8-) :roll:
Nicméně L950 si stále nechávám jako záložní fotoaparát.
Misanekx
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 323
Registrován: úte srp 06, 2013 19:42
Zařízení: Huawei P10, Lumia 640LTE
Bydliště: Náchod

Re: Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od Misanekx »

xHeretic píše:Schválně jestli někdo měl taky tak trapný důvod k přechodu z WM L950 na Android jako já...konkrétně hru "King of Thieves" ...ano je i ve stejné verzi na WM, ovšem ta nenabízí platbu 5$ za 10x víc klíčů :tlem: 8-) :roll:
Nicméně L950 si stále nechávám jako záložní fotoaparát.
Nejsi sam, kdo ma jako důvod volby telefonu a hlavně systému kvůli aplikaci, nebo spis přímo hře :-D Ja naopak zůstávám u windows mobile kvůli hře Clash of Lords 2. Ta hra me stala dost peněz a i kdyz na jiných systémech je taky tak proste nejde převést účet a navázat. :-)

Sent from mTalk
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

Re: Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od Tedy »

Mahtiel píše:Díky za ten odkaz, zkusím nainstalovat starší verzi Messengeru.

Jenže to není zrovna košér na Windows Phone nebo Androidu hledat staré verze Messengeru, aby na mobilu fungovaly korektně. To by měly správně zajistit i nejnovější aktualizace. Telefon, potažmo aplikace mají sloužit mně a ne já jim :)
Na androidu není problém sehnat staré verze APK. u win nevím nepoužívám teď, možná se něco za tu dobu změnilo a dá se ti také.
Oni ty nové verze messengeru nejsou úplně zlé, funguje to dobře pády vzácné ale je to přeplácaně funkcemi o které nestojím, třeba můj den, posunutím v seznamu se mi misto scrolovani pustí foťák...
Někdo to využije prosím, ale uvítal bych si hlavní obrazovku přizpůsobit, že by šly věci které nepoužívám v nastavení skrýt, to ale možné není.
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od Tedy »

SmetyCZ ta funkce je defaultně zapnutá, týká se to map, nabízí ti to navštívená místa a ty můžeš psát recenze, dávat fotky a sbírat body.
Mám pocit že se z toho lze odhlásit, ale s tím si určitě poradíš.

Misanekx
To já si před necelými čtyřmi roky v létě, kupoval novinku, z první várky v ČR Lumii 520 s WP8
Tehdy byla must Havel aplikaci Here Maps, dostupné jen a pouze pro WO a zcela zdarma, jak to dopadlo vis sám.

EDIT:
Obou OS je škoda.
http://mobil.idnes.cz/podily-operacnich ... b_tech_ada" onclick="window.open(this.href);return false;
V diskuzí i na FB zaznívají názory že Ms umí vyrobit/naprogramovat, ale už nedovede dotáhnout do konce a prosadit, když se k tomu přidá to že během vývoje stále něco mění viz. restarty platformy, je hotovo.
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Re: Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od relouth »

Misanekx píše: Nejsi sam, kdo ma jako důvod volby telefonu a hlavně systému kvůli aplikaci, nebo spis přímo hře :-D Ja naopak zůstávám u windows mobile kvůli hře Clash of Lords 2. Ta hra me stala dost peněz a i kdyz na jiných systémech je taky tak proste nejde převést účet a navázat. :-)

Sent from mTalk
nie je to spojene s facebookom ako vacsina hier ?

k teme..

k t omuto speje MS..na w10m sa pomali vyserie..
http://mobil.idnes.cz/plna-windows-10-a ... b_tech_ada" onclick="window.open(this.href);return false;
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od SmetyCZ »

[quote="Tedy"]SmetyCZ ta funkce je defaultně zapnutá, týká se to map, nabízí ti to navštívená místa a ty můžeš psát recenze, dávat fotky a sbírat body.
Mám pocit že se z toho lze odhlásit, ale s tím si určitě poradíš.

Poradím.

Poté co jsem chtěl dneska odpoledne vyfotit fotku a telefon se začal kousat takovým stylem, že se mi povedlo po 5 minutách udělat soft reset přes tlačítka, po kterým naběhlo čínský servisní menu a až po druhým SR se to rozběhlo mi došlo, že tohle nemam zapotřebí. Zejtra přehazuju simku do Lumie a hážu xiaomi na bazoš (kdybyste někdo měl zájem o global verzi Redmi 3S, neostýchejte se).
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od relouth »

si bol tak nadseny z toho fonu najprv
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od Tedy »

SmetyCZ
Zamrzí no,měl.jsem zato že Xiaomi se tyhle věci netýkají, možná stačí uodatovat,ale už jsi se rozhodl.

Jsem příznivcem čistého (pokud to v souvislosti s CM mohu napsat) androidu, jen s Google kauncherem, takže se mi tohle vyhýbá.
Kauncherem z play a nadstavby výrobců vůbec nemusím a kdykoliv to u některého přístroje co jsem měl šlo, okamžitě jsem odinstaloval.
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od SmetyCZ »

Napřed jo, ale během pár dní:

- aplikace XYZ neodpovívá -> ukončit nebo počkat
- když jsem si chtěl pustit jednu jedinou hru, co mám v telefonu, konkrétně Simpsons, tak musím buď napřed vyčistit paměť nebo radši restartovat telefon
- do toho to Google vlezlý chování

Tak zase za 5 let :-)

@Tedy - je tam Marshmallow, Kitkat možná bude, nevím kdy. Šak od droidu 5 už má bejt všechno v cajku, ne?
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Re: Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od Mahtiel »

Za kolik se ho budeš zbavovat?
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Re: Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od Mahtiel »

Manžel neustále nadává na Linii 640, ale nechce se mu moc utrácet za nový telefon :)
Odpovědět

Zpět na „Off Topic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 hostů